Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Credit
Для ))). И плюс 50 гривенников неучтенных денег от бабушек:)
)))
Для Credit:Ви самі багато дали?
Коментувати
Шафа
Так за этот доллар в час наш директор всю душу вытрясет, заставляя думать, что этот доллар заработать - уже счастье. В каникулы заставляет ездить и сидеть в школе, смотреть на него, даже если работы нет, не хочешь - пиши заявление на отгулы за свой счет.
Валентина
Для Шафа:на канікулах (при правильній організації) роботи в школі море:планування на наступний семестр, засідання методоб’єднань, творчих груп, індивідуальна робота з учнями, гурткова робота...це тоді, коли роботу не відбуваєш, а дійсно працюєш за покликанням.Чому у вас роботи немає на канікулах,мабуть, потрібно спитати з Вашого директора.
Для Валентины
Валентина, ты дура или прикидываешься?
не, ну чё,
Для Для Валентины: кружки НА КАНИКУЛАХ работали. У нас. И дети приходили. С удовольствием. Если учитель сказал, что будет.
Коментувати
)))
А лікарю за 1 годину роботи близько 15 гривень.
Берклі
Віктор Олександрович правий на 100% Слід додати, що ефективній роботі українського вчителя заважають не тільки думки про "порвані чоботи". Непотрібна паперова звітність (конкурси, мани, друкована продукція...), дуже сильно вибиває із колії. Адміністрація школи, як правило, підкоряється системі, все списує на законодавство, яке писали люди далекі від школи. Не від хорошого життя, звісно: "Якщо не будеш жити за законами системи, система тебе може знищити...". Але відразу згадується українська народна казка "Про правду і кривду", і, відповідно наслідки життя "по-системі", а не по власній совісті.
ольга
нехай за 1 доллар нардепи попрацюють! Штани за тисячі долларів купують, а в країні безлад і війна!
Валентина
Виступ пана Огнев’юка дійсно на часі. Можновладці - професіонали мають думати про майбутнє держави. Для того їх народ обрав у владу. А яке може бути майбутнє у наших дітей, коли на освіті економиться як тільки можна?Коли вчитель для надання якісної освіти купує за власні кошти книги, декілька пачок паперу на місяць, чорнила, обслуговує комп’ютер, роздруковує тестовий, дидактичний матеріал на кожний урок, купує за учнів із бідних сімей (чи, як тепер кажуть, які потрапили в складні життєві обставини) зошити, ручки, не забуває придбати і крейду, якою традиційно пише на дошці (при цьому мріючи про мультимедійну).Цей ряд можна продорвжувати до безкінечності.Все можна робити, і у нас, освітян, є совість, ми не можемо інакше працювати. Але коли отримуєш зарплатню...Соромно вам має бути, панове при владі. Ой як соромно.
Vika
Для Валентина:
Коментувати