День відкритих дверей у Новопечерській школі
PR

Відвідайте новітній навчальний заклад, що є лідером інноваційної освіти в Україні

День відкритих дверей у Новопечерській школі

12 грудня 2015 року з 11:00 до 15:00 Новопечерська школа запрошує усіх охочих відвідати новітній заклад, який є лідером інноваційної освіти в Україні.

На заході ви зможете дізнатися про інновації в освіті, застосування визнаних в усьому світі педагогічних методик, а також на деякий час відчути себе учнем Новопечерської школи.

У програмі дня відкритих дверей:

  • презентація школи;
  • майстер-класи та відкриті уроки від учителів та учнів;
  • екскурсії школою, які проведуть учні.

Реєстрація на день відкритих дверей за посиланням.

Адреса школи: Київ, вул. Драгомирова 9-Б.

Новопечерська школа (novoshkola.com.ua) була відкрита у 2014 році як новітній навчальний заклад для школярів з 1-го по 11-й клас. Школа навчає дітей за українською навчальною програмою, поєднаною з провідними світовими методиками викладання. До роботи над шкільним навчальним планом залучені міжнародні фахівці з Канади, Нідерландів та Британії, які запропонували освітню модель, що дозволяє розвивати індивідуальні здібності кожної дитини.

Власна будівля, закрита автономна територія школи та її продумана інфраструктура гарантують безпеку та комфорт кожної дитини. У Новопечерській школі є все необхідне: цікава навчальна програма, сучасно устатковані класи, кваліфіковані вчителі з України та з-за кордону, смачні обіди, спортивні майданчики, місця для прогулянок і дозвілля, а також власна медична служба з сучасним обладнанням.

Цінні знання, розвиток талантів та цікаве шкільне життя — ось що чекає на учнів і батьків у Новопечерській школі. Тут зростають успішні особистості нового українського суспільства.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ЗАХІД

Освіта.ua
07.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лера
Очень интересно... Боюсь только внутрь школы охрана никого не пустит. Там даже информация когда заканчивается урок засекречена)) При вопросе когда начинается,заканчивается урок смотрят как террориста и отказываются отвечать. А тут куча чужого народа.да через их турникеты....
марта
Дуже цікаво... Під сумнів беру тільки спеціалістів з Канади та інших..Не думаю,що рівень освіти в цих країнах такий,щоб комусь підказувати та навчальні плани складать! Хоть би в своїх країнах лад спочатку навели с освітою! Якісь ми ...думаємо,як закордонне,то краще...