Розмальовка за цифрами від одного до п'яти

Завдання, що познайомить малюків із основними кольорами та цифрами від одного до п’яти

Розмальовка за цифрами від одного до п'яти

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого віку новий комплект практичних завдань – розмальовку за цифрами від одного до п’яти, що у цікавій формі познайомить малюків із цифрами, а також чудово розвиватиме їх дрібну моторику та координацію рухів.

У кожному завданні комплекту дитині пропонується розмалювати різноманітні зображення у кольори, що відповідають цифрам від одного до п’яти.

Завдяки виконанню завдань дитина навчиться впізнавати цифри від одного до п’яти та знатиме їх написання, що стане добрим підґрунтям для подальшого навчання рахунку.

Виконання завдань також сприятиме розвитку кольорового та просторового сприйняття дитини, прищеплюватиме художній смак та пробуджуватиме її мистецькі здібності.

Працюючи над кожним завданням розмальовки дитина матиме змогу досягти вправності кистей рук, розвити дрібну моторику та зорово-рухову координацію, які забезпечують підгрунтя для подальшого розвитку письма та гарного почерку.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду комплекту завдань>>>

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua у 2015 році. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також творчі розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
03.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Loza
Подібна розмальовка розвиваюча з цифрами є від ВСЛ http://starylev.com.ua/velyka-rozmalovka-z-cyframy