Найкращі українські школи за рейтингом Microsoft

Названо українські школи, які увійшли до списку найбільш інноваційних навчальних закладів зі всього світу

Найкращі українські школи за рейтингом Microsoft

Названо школи, які увійшли до списку найбільш інноваційних шкіл зі всього світу, а також найпрогресивніші учителі. Ці списки щороку складає глобальна програма розвитку освіти Microsoft. Про це повідомляє інтернет-видання "Українська Правда. Життя".

Вчителі та представники навчальних закладів, які увійшли до цього переліку, отримали сертифікати відзнаки у Міністерстві освіти і науки України.

Цього року до списку найпрогресивніших учителів Міжнародної глобальної програми розвитку освіти Microsoft увійшла рекордна кількість українців – 44, а до списку найкращих шкіл – 7 українських навчальних закладів.

До рейтингу кращих закладів, що застосовують інформаційні технології увійшли школи: 

  • Креативна міжнародна дитяча школа (Київ),
  • Новопечерська школа (Київ),
  • Britannica School (Київ),
  • Заліщицька державна гімназія (м. Заліщики Тернопільської області),
  • Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій,
  • Ліко-школа (Київ) та приватна школа "Європейський колегіум" (Київ).

Серед викладачів-новаторів найбільше представників Новопечерської школи – 5 вчителів та Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій – 4 вчителя.

"Нашою основною задачею є виховування тих вчителів, які не пов’язані з IT-технологіями. Це люди, які кожного дня навчають наших дітей, навчають їх гуманітарним та природничим наукам і використовують технології задля реалізації свого потенціалу", -каже керівник програми "Партнерство в навчанні" компанії "Майкрософт Україна" Роман Рудюк.

До списків найбільш інноваційних шкіл Showcase Schools номінуються заклади, які активно використовують мобільні та хмарні технології в навчальному процесі.

А до списку педагогів Innovative Expert Educators – вчителі, які застосовують нові методи навчання та активно використовують новітні технології в роботі з учнями.

Ініціативи Microsoft мають на меті вдосконалювати навчання за допомогою технологій.

Освіта.ua
01.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Volodymyr
От дуже б хотів, щоб і наша школа якщо і не увійшла б у рейтинг, але просто використовувала згадані технології, бо 10 наших учителів пройшли сетрифікацію за програмою "Учителі в онлайні" від тієї ж Microsoft. Але... у нас є лише один комп’ютерний клас 2005 року виготовлення :( Ми фізично не можемо цього зробити, попри бажання. Ось так...
Артур
Молодцы!!!! и мы скоро будем тоже в этом списке.
Влад
Залишається лише привітати згадані навчальні заклади, їх колективи і побажати подальших успіхів.
Елена
В Днепропетровском ЛИТе 5 преподавателей вошли в список, а не 4.