Доставку підручників розпочнуть після 1 грудня

У МОН зазначають, що відомство здійснило всі необхідні заходи, щоб прискорити видання нових підручників

Доставку підручників розпочнуть після 1 грудня

З 1 грудня до департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій розпочнеться доставка підручників для учнів 4 та 7 класів. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час проведення засідання Колегії МОН.

За словами міністра, книжкові бази в регіонах готові до прийому та відвантаження підручників.

"Міністерство здійснило всі необхідні організаційні заходи, щоб прискорити видання нових підручників. Зокрема, завершено тендерні процедури закупівлі підручників, укладено угоди з видавництвами на друк великотиражних видань для учнів 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською та російською мовами", - зазначив Квіт.

Міністр повідомив, що сьогодні на черзі підписання договорів на видання перекладених підручників для учнів шкіл з навчанням мовами національних меншин та для дітей з особливими освітніми потребами.

"На видання 140 назв підручників загальним накладом 4 351 430 примірників, що складає 72,5 % від загальної кількості підручників, перераховано аванс на суму 77 111 900 грн. Частина накладів підручників надрукована, інші друкуються", - сказав міністр.

За його інформацією, поданою Міністром освіти і науки, визначено три перевізники, які будуть здійснювати доставку підручників і посібників до департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій усієї України.

Сергій Квіт також наголосив на тому, що міністерством проведена робота для здешевлення вартості підручників за рахунок зниження вартості паперу та зменшення рентабельності до 5 відсотків, внаслідок чого заощаджено близько 20 млн грн.

Освіта.ua
29.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр македонський
Клоуны. деньги только зарабатываете. всех под расстрел. сколько можно наживаться на детях и родителях
Леонідович
"Міністерство здійснило всі необхідні організаційні заходи, щоб прискорити видання нових підручників". Тобто ВСЕ зробили (гроші перерахували, інше їх не хвилює), ВОНИ ВЖЕ НІЧОГО РОБИТИ НЕ БУДУТЬ? Пора міняти, садити (де гроші? де підручники?)!
Микола
"Доставку підручників розпочнуть після 1 грудня". А що досталяти, якщо вони ще не надруковані? Працюємо по неіснуючим підручникам, комедія.
Вчитель
Ура! Отримаємо підручники для 3, 7 класів у другому семестрі. Можливо і не потрібно їх випускати з таким клопотом. Скоро знову прийдеться переходити на 12-річну освіту і знову проблеми з підручниками. А може потрібно підготуватиcя, передбачити фінансування, надрукувати підручники і т.п. І перестати смішити людей та втрачати імідж освіти.
Галина
Для Вчитель: Мені здається, втрачати уже нічого. Цього іміджу як не було, так і не буде. А дбати про нас їм немає потреби - їхні діти вчаться точно не в нас.
Коментувати
Nik
Нові проекти Міністерстра освіти + видавництва = стабільна і дієва система заробляння грошей. На батьках, дітях, вчителях. Поки всі слухняно (або матюкаючись) будуть іти і купувати реальні продукти цих нововведень за реальні гроші, до тих пір ця система працюватиме.
Herera
Парадоксально, що жодного чиновника, за такий промах не покарано. Як, завжди, будуть спускати всіх собак на учителів.
Натали
когда уже.. дети ходят с тяжеленными распечатками... вторая четверть к концу подходит уже...(((
1
А мені згадалися слова з усім відомого фільму: "Что,украли уже?"
qwe
" Після 1 грудня" - вспомнился анекдот. "Мальчик, сколько тебе лет? " " Скоро восемь, а пока три".
Михайло Чиж
"Доставку підручників розпочнуть після 1 грудня" - так і 30 травня також "після 1 грудня" (навчального року). Краще напишіть, який кінцевий термін доставки по школах... Я підозрюю, що це травень 2016 року, але хотілося-б раніше....
almira
"Міністерство здійснило всі необхідні організаційні заходи, щоб прискорити видання нових підручників. Та Ви шо, не пройшло і три роки. От швидко спрацювали, а до кінця навчального- всього 6 місяців
Ваш вчитель
Батьки почали звертатися до суду. Ось і результат. Діти планшетами зіпсували собі зір.Вчителі не встигали купувати нові катріджи до принтерів ,щоб роздруківки робити..Хто відповість за саботаж?
Ольга Бузницкая
я купила біологію за 75 грн. Невже і у наступному році учні 8-х класів будуть без підручників?
Григорий Сауляк
Для Ольга Бузницкая: Ви ще сумніваєтесь у відповіді? Чи це було риторичне запитання?
вчитель
Слава майдану!!!
Коментувати
Ігор
Стріпали нерви з тим репозитарієм - відмили бабло - підручникі пустили на базар, а тепер можна і школам кинути... В жо..у їх собі засуньте!
Шестопалов
Для Ігор: В жо..у їх собі засуньте! Не засуне! Там вже з минулого року підручники для 3 і 6 коасів.
qwe
)))))
Коментувати
strela
Дякуємо!!! Головне вчасно! Але як ви,пане міністр,поясните те,що в інтернет магазинах і книгарнях підручники продаються уже другий місяць.Особисто я вже купила математику,українську мову, літературне читання та англійську мову по 75 гривень за кожну.
Лана
Для strela: Мабуть, у вас багато грошей. Мої діти вчаться по старих, вчителі не наполягали на купівлі, здогадувалися що до нового року видадуть. Так було і в минулому році, так буде і в наступному для 8 класу. Вчителі вже пристосувалися. Навіщо витрачатися ще й на роздруковки. Схаменіться вчителі!!! Чи у вас дуже багато грошей?
а МІНІСТРУ
Для strela: Ви писати це пробувала? Не тут, а особисто йому?Якщо так, то який результат???
Віталій
А якщо з інформатики немає ні "старих" ні "нових" підручників, тоді як навчатися? Про комп’ютери, які вже можна як музейні експонати показувати, взагалі мовчу.
Коментувати