Сертифіковані вчителі отримають 20% надбавку

У Міносвіти кажуть, що сертифікація вчителів стане додатковим інструментом для їх мотивації

Сертифіковані вчителі отримають 20% надбавку

Сертифікація вчителів стане інструментом для мотивації педагогів, які добровільно її пройдуть. На цьому наголосив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Зокрема він зазначив, що таким вчителям планується підвищити заробітну плату на 20%.

Водночас, за його словами, сертифікацію проходитимуть і ті учителі, які неналежно виконують свої обов’язки. До прикладу, не вміють додавати дроби, а викладають математику.

«Про таких вчителів говорить батьківська громадськість. Це питання зараз обговорюється з профспілкою», - пояснив Павло Хобзей.

Освіта.ua
24.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zinger
Колеги! Уявіть собі чудо. В наших класах з’явилися інтерактивні дошки, усі класи стали комп’ютеризованими, у вчителя з’явилася можливість щодня перевірити знання усіх учнів, а не 2-3х, нам почали видавати відеоілюстрації та ін.дидактичні матеріали до кожної теми уроку, ми стали скидати завдання учням на їхні "Леново"; вибачте, щось мене занесло. А замість спортивних залів з’явилися зали з тренажерами, басейни, фітнес-зали, а для нас нещасних з дуру організували кімнати психологічного розвантаження з музикою Моцарта, зимовим садом та співом лісових пташок. Знову мене не туди понесло. А в шкільній їдальні нарешті почали готувати здорову їжу; тривалість перерв стала така, що поїсти можуть і учні і вчителі; на педрадах стали говрити про начальний процес, а не про збір коштів батьків на якийсь ремонт; вчителеві стали виділяти путівки в санаторій для відновлення, аби він раніше часу професійно не вигарав. Досить, треба просипатися, бо вже час на роботу! Тільки не смійтеся з мого сну, він такий...
для mani-mani,читай справа на лево-УНЗ
и КАК Вы себе представляете проверку образования "на порядочность людей, воспитывающих молодое поколение"? Я лично НЕ представляю подобного.Покажите Вы.
Off
Может, Хобзей прославится тем, что вернет надбавку за престижность 20%, которые забрало министерство руками районо и директора, обслуживающего эту контролирующую организацию?
mani-mani,читай справа на лево-УНЗ
Там где коррупция правды нет. Учатся Люди на примерах! Кто является "примером" для Вас сегодня? Для меня ЗНО, озвучили знания тех, кто будет поступать в ВУЗы. Задайте себе вопрос: почему ректоры ВУЗов покрывали низкие достижения учащихся, выпускников школ. Почему не кричали о фальсификациях экзаменов в школах, завышенных оценках? Тому, что головне Ректорам было набрать кол-во в свой ВУЗ. Работа ректора объемна, но некоторые "ловкие", еще и депутаты. Их принцип: "Мне денег не надо, а кресло давай". Так что проверять надо образование на порядочность людей, воспитывающих молодое поколение.
Herera
Не вміє додавати дробів? Так, заступник міністра, совсун, взагалі за професією політолог. Однак, це не забороняє їй отрмувати зарплату, в три рази вищу від заслуженого Учителя, користуватися державним автомобілем і охороною, про які учителі можуть хіба-що мріяти... Подвійні стандарти пане, Хобзей. Попахує Ростовом. Ви хоч самі таблицю множення знаєте? Ну мабуть вивчили, коли збивали бабло за "левеня"... Бог вам суддя...
Вчитель математики
Для Herera: Напевно, запитувати заступника міністра, який свого часу був переможцем обласної та учасником республіканської олімпіади з математики, чи знає він табличку множення, якось некоректно. А відносно Совсун, то з вами цілком погоджуюся.
Коментувати
Herera
Справжній Учитель, проходить добровільну сертифікацію кожного разу, проводячи урок. А все інше, для дилентантів.
Овод
Вы еще проголосуйте за закон о среднем образовании, а затем и говорить будете. Закон возможно проголосуют в конце 15- начале 16, затем будут переходные положения и в лучшем случае он вступит в жизнь с 1 сентября 17 года... в лучшем. А так, "товарищи ученые, доценты с кандидатами", нам еще до жить до этой сертификации надо. Ее просто может не быть вообще ибо правительство наше не вечно как и законы)))
Олекса Позняк
Для Овод: безжубій революцьйонер. Терпіть, якось воно буде.Плюнуть у рожу але не сьогодні
Коментувати
Леонід
А кого будете сертифікувати? Дипломований вчитель початківець прийде у школу на мізерну зарплату? НІ. Скоро школи у селах будуть без вчителів. Необхідно просто піднімати зарплату
Паша
А якщо я в цьому році атестуюсь ще "по-старому" на підтвердження категорії і звання, то після прийняття Закону про освіту в мене це все анулюють і мені наступного року знову проходити сертифікацію, чи як???????
Volodimir Lepen
Чому проект Закону не передбачає встановлення надбавок відповідно кваліфікаційних категорій відразу усім педагогічним працівникам?... В решті – решт, не передбачає створення умов для роботи: - в класах не більше 24 дітей, ділиться клас з 18; - різке скорочення предметів на основі інтеграції і здорового глузду; - обладнаня і здійснення ремонту шкіл відповідно світових стандартів піклування про дитинство і навчання дітей; - фінансування освіти за принципом «гроші за дитиною»?! Без дієвого обговорення змісту освітніх реформ (конгрес, з»їзд, фахова експертиза, протокольне засвідчення і як наслідок обов»язкове врахування пропозицій тощо) реформи досягнуть ефективності хіба що у звітах одних управлінців освітою іншим. А після «їх впровадження» «он лайн навчання» (через Інтернет) не за горами…
Volodimir Lepen
Чи може т. зв. сертифікація, коли шляхом тестування “перевірці підлягають знання та навички із змісту та методики навчання і знання з предмету (предметів)”, визначити справжній рівень володіння вчителем професійними компетентностями? Знову створюються такі умови, коли кількісний показник в освіті замінить якісний: отримав сертифікат й можеш надалі працювати як виходить : без належного забезпечення навчально-виховного процесу, без підручників (як нині для 7 класу) й т.п. А чому власне «сертифікація як ЗНО для вчителів»? Давайте встановимо сертифікацію для усіх категорій державних службовців та таких спеціалістів, з таким же соціально-гібридним статусом як у вчителя?!
Тетяна
А сам Павло Хобзей не бажає пройти сертифікацію? Дуже цікаво переглянути в он-лайні результати... Та й команда, яка складала законопроект "Про освіту", не бажає пройти його апробацію?!! А ще таке питання до цієї команди: " Ви працювали коли-небудь у школі?"
Ольга
Для Тетяна: цікаво подивитися не тільки результати, а й сам процес сертифікації чинуш від освіти
Коментувати
nata
Дуже дивно в законі сказано про сертифікацію...А чому не залишити всі здобутки педагогам??? Змінити форму проходження курсів підвищення кваліфікації... залишити чинними всі категорії і звання.... вчителі "горбатились" десятками років, щоб мати хоч якісь надбавки... І що отримали??? приниження у формі якоїсь сертифікації... схаменіться, люди, бо біда всім буде...
nat@liska
Цікаво, чому міністерство освіти вирішило, що 20% будуть мотивувати вчителів? Я б ще зрозуміла - 200%.
Ірина
Була на курсах в ОІППО. В групі 20чол., але трьох ніхто не бачив. Посвідчення отримали всі 20, декому навіть передають на райони ( от послуга!). Так і сертифікати отримають ті хто дипломи здобули не зрозуміло як, теплі місця мають , волохаті лапи і т. д.
совесть
Для Ірина: Так назвіть конкретно це ОІППО, групу... Страх виїв здоровий глузд... Навіщо таке писати! Яке право має такий "вчитель" оцінювати мою дитину, інших дітей? Чи здатен він на навчання й виховання гідної ОСОБИСТОСТІ? Дійсно, "Вчитель - РАБ, що веде дитину до школи" (відомий переклад слова вчитель). Що змінилося? У РАБА нині диплом про освіту є...
Ірина
Для совесть: Повірте, настане час назвемо все своїми іменами. А поки що здоровий глузд не дає це зробити. А от говорити про це і писати потрібно і постарайтесь зрозуміти тих хто тут це робить.
Олекса Позняк
Для совесть: А может ты не только совесть а ещё ум и честь и скромность нашей эпохи - чего мелочиться.И добавь тут свою фамилию и расскажи что твой начальник ворует.Совесть , не молчи, или ты только других совестишь...
Коментувати
Миронович
Якшо шановні вам шось не подобається, не вийдіть на роботу. Організуйтеся, запропонуйте профспілці, на тиждень (місяць, рік) зробіть канікули,. Ходу до Президента, Яценюка, розкажіть як ви бідні нещасні, вмираєте з голоду. Чомусь таксист в Лондоні проходить сертифікацію, в Грузії вчитель проходить сертифікацію. Ще приклади?. Я впевнений, шо повиганяють половину, буде достойна заробітня плата, повідсіюють неуків і все буде добре)
"я впевнений"
Для Миронович: не следует утверждать.А я вот имею уверенность в том,что те, кто умеет работать с детьми,те и уйдут.Или их уйдут,как это часто делается.И,опять-таки,а как будут сертифицировать учителей начальной школы?А как будут сетрифицировать учителей,работающих на параллели 5-6,или7-9.Ведь эти люди просто НЕ держат в голове материал,но способны исключительно работать в указанных классах(опыт,наблюдения...)Так и хочется некоторых за плечи потрясти.
сюда же,как пример
Для Миронович: человек ИДЕАЛЬНО работал с ОДНИМ,край-двумя детьми.Но когда работал с классом,мой любимый-тихий-спокойный-всёпонимающий класс,,дети которого МОЛЧА!!! ходили на уроке по классу,я повторю-МОЛЧА!!!,разговаривая с одноклассниками так тихо,что НИКОМУ не мешали, верхи снимал.Вы попробуйте подобное УВИДЕТЬ.
директорка
Для Миронович. А ви часом не з "вибраних народом"? Чому ви тан не любите вчителів? Дивлячись на ваш текст, у вас був хороший учитель української мови. я не хочу сказати, що всі вчителі ідеальні, але багато заслуговує на повагу. Є діти із нашої школи (сільської) які хорошо написали ЗНО (набрали по 180-200 балів). Та й взагалі, скільки вийшло видатних людей із села...
Коментувати
Володимир Дехтяр
нічого + 20%нічого= 1,2НІЧОГО. І яка молодь позариться на таку платню?
вчитель
Хватит жевать сопли. Не кто-то хочет уничтожить учителя, а такие же как вы http://osvita.ua/questions/school/teachers_rights/31334/
Школа
Долар за 25,50 це перемога чи зрада? Ці 1,5 гривні за останні два тижні вже з*їли ту надбавку у 20 відсотків яку введуть ще хто зна коли для хто зна кого.
Дістало
http://glavcom.ua/articles/35348.html Сколько же квиты, совсуны хобздеи будут рассказывать " сказочки" про " якість освіти"??? Депутатам " своя рубашка ближе к телу".