В Одеській ОДА обрали директора департаменту освіти

Волонтер з Луганщини перемогла у конкурсі на посаду директора Департаменту освіти і науки Одеської ОДА

В Одеській ОДА обрали директора департаменту освіти

В Одеській ОДА завершився конкурс на заміщення вакантних посад директора Департаменту освіти і науки ОДА та його двох заступників. Про це повідомляє hromadske.od.ua.

За результатами конкурсу посаду директора департаменту виборола економіст, викладач і волонтер Галина Пономарьова. Вона мешкає в Одесі, у 2014 році вимушено переселилася з Луганщини. Дистанційно працює в Інституті економіки та управління Східноукраїнського державного університету ім. Даля (м. Луганськ), що зараз евакуйований до Сєвєродонецька.

Заступником департаменту - начальником управління нормативності та якості освіти стала Олена Бабінова, а переможця на посаду заступника, який буде завідувати економічним та ресурсним забезпеченням департаменту, поки не визначено.

Освіта.ua
13.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Миронович
Одними з вимог до кандидатів на посаду директора Департаменту були: - стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років; - післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією. Як завжди перемагають "професіонали".
Олекса Позняк
Уберите наконец зав районо Деснянского района Киева заслуженную рыгоаналку.Дайте и нам волонтёра!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анна
Так і має бути, через прозорі конкурси та чесний відбір кандидатів на такі посади! Вітаю!
Вилен (МОДЕРАТОР)
Для Анна: має бути через прозорі конкурси та чесний відбір кандидатів на такі посади!
Коментувати