Школи проведуть уроки з безпеки на дорозі

З 09 по 15 листопада відбудеться тиждень безпеки дорожнього руху, школи проведуть тематичні уроки

Школи проведуть уроки з безпеки на дорозі

Українські школи мають долучитися до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, який відбудеться з 09 по 15 листопада. Відповідний лист МОН отримали обласні департаменти освіти і науки, що підписаний заступником міністра освіти Павлом Хобзеєм.

У документі зазначається, що одним з найбільш дієвих заходів роз’яснювально-агітаційного характеру у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху є проведення щорічних тижнів безпеки дорожнього руху.

«З метою проведення комплексної профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, що відбудеться з 09 по 15 листопада 2015 року, рекомендуємо провести за участю регіональних представників Державтоінспекції та Патрульної служби МВС урок «Безпека на дорозі – безпека життя», - зазначають у Міністерстві освіти і науки.

Також у відомстві просять обласні департаменти освіти і науки сприяти в інформаційній підтримці проведення заходів із залученням засобів масової інформації.

Освіта.ua
06.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Оленич Землякова
а давайте проведем месячник "Увага! міністри у школі". Хоть поинтересуются, что у нас в какое время году и в каком месяце проходит
Сидорівна
Так на початку навчального року вже був місячник " Увага! Діти на дорозі!" І знову "наша пісня гарна й нова..." Задовбали! Коли вже вас, нашийників, на АТО повідправляють, може хоч якась користь буде
almira
Для Сидорівна: підтримую на всі 100
Коментувати
Finita
Дитину, яка у супроводі бабусі переходила дорогу по пішохідному переходу на зелене світло, збив п’яний водій. Винна школа.
англійська
Слухайте! Ви вже задовбали всіх і дітей, і вчителів своїми місячниками. За один календарний місяць проводиться по два різних місячника (бо кожне міністерство хоче, щоб у школах проводились їхні місячники). Коли дітям вчитися? Кожного разу треба проводити конкурси малюнків, творів, віршів і т.д. і т.п. Крім того є ще свої предметні тижні, олімпіади і конкурси.
Родион
В планах роботи шкіл є цілий розділ з безпеки життєдіяльності, де передбачені всі заходи на навчальний рік. А всі ці всеукраїнські тижні більше потрібні чиновникам ніж дітям.
Майдан
Чергова показуха в стилі радянських часів...
якщо ПЛАТИТИ вчителю за РОБОТУ з пропаганди
Для Майдан: ЗНАННЯ правил дорожнього руху, то вчитель може зробити так,що учні РЕГУЛЯРНО будуть проводити заняття із іншими учнями.А то така штука-своє робить. З часом.
Коментувати
Татьяна
А кто-нибудь подскажет как " заманить" для проведения бесед в сельскую школу представників Державтоінспекції та Патрульної служби?
сільські вчителі
Для Татьяна: НАВІЩО заманювати???Ідете до державтоінспекції і повідомляєте про те,що в школі необхідно провести бесіду-зустріч.До нашої школи вони завше приходили.І діти люблять ці зустрічі,бо ж урок зривається;).Якщо,всяк може бути,вони не приходять,ідете ще і ще,допоки вони стануть Вашими добрими знайомими.Не забудьте сфотографувати.Можете у місцевій пресі і фото розмістити,і показати важливість спілкування.Адже то і ЇХ обов*язок-проводити такі зустрічі.ТАк можна спілкуватися з усіма.
almira
А чого ж це ЇДЕТЕ до державтоінспекції і повідомляєте про ... Класному керівникові робити нічого? Море роботи, дихати нема коли. АЛЕ комусь прийшло щось у голову... Щоб ГАЛОЧКУ поставити......... причому СОБІ, ВІДРАПОРТУВАТИ, добро пожаловать в СССР ДОКИ МИ БУДЕМО ЦЕ ТЕРПІТИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ???????? виховні плани давно складені і завірені!!!!!!!!!!!!!!!! я вже такий захід провела!
та то ж відповідь НЕ Вам)))))))
Для almira: сказано ж - в НАШІЙ школі, о лишень не класний керівник, а заступник з ВИХОВНОЇ РОБОТИ організовує для ВСІХ учнів сільської школи.ЩО незрозуміло??? Та,в принципі, і класний керівник це може зробити, якщо йому так закортіло. От халепа-проблему знайшли
Коментувати
Михайло Чиж
І чкало МОН на те, що з 9 по 15 листопада в усіх школа України традиційно не перший рік проводиться тиждень української писемності.... Чи міністри та їх заступники злякались диктанту 9 листопада і ввели інший тематичний тиждень?
Svetlana
Для Михайло Чиж: Так у нас в Миколаєві прходить 2 тижня з 9 по 13: і української писемності, і тиждень БД.... Мабудь, замість уроків??? Бо таку кількість заходів, яку напланували, втиснути просто нікуди!!!!!
Ляна
не забудьте ще й про районні олімпіади...
Коментувати