Учителів ознайомлять з новим обладнанням

У МАН буде створено осередок підготовки педагогів із вивчення навчального обладнання

Учителів ознайомлять з новим обладнанням

На базі лабораторного центру "МАНЛаб" Національного центру "Мала академія наук України" буде створено осередок підготовки педагогів із вивчення можливостей сучасного навчального обладнання. Про це сказав міністр освіти і науки України Сергій Квіт, повідомляє прес-служба МОН.

Міжпредметний лабораторний комплекс "МАНЛаб" створювався для забезпечення навчально-дослідницької діяльності учнів МАН протягом останніх трьох років. Для формування комплексу була здійснена ретельна експертиза навчального та наукового обладнання, що випускається найкращими компаніями світу.

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що впродовж реалізації більшості проектів НЦ "МАНУ" проводилася робота щодо поширення практики використання цифрових комплексів у педагогічній діяльності.

Переоснащення шкільних кабінетів фізики буде розпочато вже в 2015 році. Упродовж 2016-го та наступних років планується продовжити оснащення кабінетів фізики та оснастити лабораторним обладнанням кабінети хімії, біології, географії, математики та інформатики.

Також у МОН зазначили, що оскільки у лабораторному центрі "МАНЛаб" створена велика кількість розробок, пов’язаних з цифровими вимірювальними комплексами, відомством прийнято рішення про те, що досвід працівників МАН з використання новітнього обладнання має бути поширеним на весь педагогічний загал. Відповідний наказ вже підписано міністром освіти і науки.

"Тому Мала академія наук долучається до процесу навчання вчителів природничих дисциплін новим апаратним та педагогічним технологіям, що мають бути запроваджені в навчальний процес наступними роками", - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
27.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
І дадуть понюхати чим обідають наші депутати і президент
Сергей Лимонов
https://www.youtube.com/watch?v=zPZm51So96w правда про нас : Порошенко і Яценюк- ось правда життя
.......
Только ознакомят?спасибо большое.....................................................................
Для .......:
Вимагаємо, щоб не лише показали, а й дали спробувати
Коментувати
Скептик
Нам «чебурашку» покажут….это из анекдота, кто знает, поймет.
zmey
Для Скептик: Вже почали... На найбільшу в районі школу пообіцяли надати півкласа фізики... Чому пів... питання до "дюже розумнячих та продвинутих" керівників. Може, як завжди, поки грошики по ланцюжку дійшли, то їх суттєво поменшало?!
Олена Нестеренко
вони ж думають, що все як у сотому київськрму ліцеї
Коментувати
Andriy
"Учителів ознайомлять з новим шкільним обладнанням" - неплохо было бы еще обеспечить школы этим обладнанням, которого сейчас нет. К примеру, ноутбуками и к ним мультимедийными проекторами, или мультимедийными досками. И такое желательно в каждый предметный класс.
Юрий
Давно пора переходить на цифру. К нам на замену уже приносят электронные учебники (диагональ- 9 дюймов) Лучшие педагогические программы или в ютубе, или минимум на электронных носителях. В развитых странах практически отсутствует бумажная технология. Конечно, ребенок должен научиться писать буквы(это сильно улучшает моторику мыщц пальцев и хорошо влияет на память) но прогресс не остановить.
Буква
Для Юрий: А с чего Вы взяли, что мы развитая страна?
Коментувати