Більшість учителів готові підвищувати свою кваліфікацію

Більшість учителів згодні підвищувати свою кваліфікацію заради суттєвого збільшення заробітної плати

Більшість учителів готові підвищувати свою кваліфікацію

Переважна більшість українських учителів згодні підвищувати свою кваліфікацію заради суттєвого збільшення заробітної плати. Про це свідчать результати опитування, що було проведено Освіта.ua.

Зокрема, 73,2% учасників опитування висловили бажання підвищувати кваліфікацію при збільшенні рівня заробітної плати.

11,2% респондентів висловились проти ідеї впровадження такої мотивації учителів до підвищення кваліфікації.

15,6% опитаних не надали чіткої відповіді.

Як відомо, голова парламентського Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич, повідомила, що держава буде вагомо підвищувати заробітну плату тим учителям, хто дбатиме про рівень своєї кваліфікації. Законопроектом "Про освіту" передбачається, що учителі зможуть самостійно обирати місце підвищення кваліфікації.

Освіта.ua
13.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Profit
Уже підвищуємо. Запросили на семінар. Участь без сертифікату - безкоштовна, з сертифікатом - 20 гривень:)
Сонце
Як підвищувати? Де? Сидять тупі кадри і вимагають писані від руки реферати! Читають пари на курсах про "хімині кури" Стидоба!!!! Це упирі на вчительській праці, а не помічники!!!!
kvp1248
Якщо Ви йдете працювати вчителем в школу для того, щоб мати можливість заробити кошти для життя – то це головна Ваша помилка. Якщо потрібні гроші, то треба мати своє діло. Любий продавець млинців має прибутку більше, ніж головний інженер на підприємстві. В цьому світі є речі важливіші, ніж мир, чи гроші. В школі Ви маєте можливість через своїх учнів відчути подих реального світу, зануритись в свідомість одинокого мандрівника в безмежному океані. Інакше, до 100 років Ви, як і більшість людей будете жити не своїм життям, не в своєму Всесвіті, а життям «сусіда», в чужому для індивідуума Всесвіті зграї(стаї), так як людина на 90% сформована соціумом.
НІКОЛИ НЕ ЙДІТЬ ДО ШКОЛИ ПРАЦЮВАТИ
Для kvp1248: бо родиту не прогодуєте. Йдіть у продавці млинців,китайського непотребу. Але не в школу.Якщо ж підете в школу працювати, то ваші діти стануть злиднями, ви не зможете їх виростити,вивчити так,як того б прагли. Отже-залиште школу тим жіночкам,які мають чловіків,що є бізнесменами з гарним прибутком,батьків,що мають власну справу і пристойні кошти,щоби забезпечувати вчителя-дитину і його родину. Всі педагогічні університети(слово то яке) ЗАКРИВАЄМО за непотрібністю. Школярів - на батьківський догляд.
Коментувати
Ольга
Вопрос не в том, хотят или нет учителя повышать свою квалификацию, потому что те кто работает в школе и так это делают каждый день и каждый год при наличии постоянно меняющихся инструкций и законов. А в том что нам хотят это предложить делать за СВОЙ СЧЕТ! Тем самым нарушая трудовой кодекс( сейчас это обеспечивает работодатель!) Получается, что наша квалификация не при чем, просто на нас снова хотят заработать!
Игорь Соломонов
Не переживайте. Як зроблять вам питання, як дітям на олімпіадах. Ну Ви, зрозуміли)
Оксана Шевченко
Не помню случая, чтобы за повышение зарплаты не содрали три шкуры. Эти разговоры - морковка на удочке для бегущего ослика.
Ліана
Уверена, что мы и так постоянно повышаем свою квалификацию, иначе не смогли бы работать в современной школе. Постоянно хочется чего-то нового, новых технологий, приемов... А отправить учителя на сертификацию - это только проверить теоретические знания, но как учитель, человек, воспитатель - он может быть и никакой... В чем смысл?
Колега
Для Ліана: Молодчинка! Це правильно. Усі зубрілки здадуть на 200 балів, а з класом справитися не зможуть.
Коментувати
Каліфорнійський університет Берклі
А освітні чиновники? Наприклад, Совсун? Її "кваліфікація" політолога, однак, не забороняє отримувати заробітну плату в розмірі, більшому за найкваліфікованішого вчителя України. При цьому, ставка нуль годин!!! Де справедливість??? Чи може міністерство освіти і несправедливість тотожні поняття???
Анна Горленко
Колеги! Це чергова пастка, в яку нас заманюють для того, щоб за нашу мізерну зарплатню ми ще й підвищували свою кваліфікацію, розробляли навчальні матеріали, впроваджували їх в навчальнитй процес і тим самим ніби -то реформували освіту. Це все буде знову ЗА НАШ КОШТ!!!! Не ведіться на обіцянки більшої зарплати після підвищення кваліфікації: всю цю більшу зарплату заковтне необхідність створення програмно-методичних розробок, які треба буде демонструвати перед сертифікацією.
Анна Горленко
Люди! Ну що ми обговорюємо? Підвищувати чи не підвищувати кваліфікацію... Ви спочатку визначте, яка кваліфікація потрібна вчителю. І скільки з нас, вчителів, не відповідають цьому рівню. Що ми маємо знати, вміти, робити? Які параметри визначатимуть високу кваліфікацію чи низьку. І хто саме ці параметрі визначатиме? І покажіть прикладом, яка потрібна кваліфікація, щоб тримати сорок хвилин увагу 37 учнів в класі, коли в тебе тільки ти, дошка, крейда і навіть підручника ще не доставили у школу. А якщо ми всі не відповідаємо вашій невідомої нам "кваліфікації", то ми ж продовжуватимемо вчити цих 37 учнів без сертифікату, але за жебрацькі зарплати? Бо хтось таки має стерегти цих 37 учнів. Просто смішно читати ці статті. Ви бачили учителя, який бі не ХОТІВ гарно вчити? Я -ні. Але, як це зробити в наших умовах при навіть самій найвищій кваліфікації?!!!! Як вчити по іншому, коли все -від ручки, паперу, посібників ........до мультимедійки і інтернету ти маєшь оплатити сам.
богдан
В першу чергу необхідно уточнити, що таке "підвищення кваліфікації". Знання визначень , термінологій, методичних прийомів, науки - не є мірилом Вчителя. Це стан душі. Внутрішня потреба в передачі досвіду поколінь. Розкіш спілкування. Вміння Вчити, а не повчати. Як виміряти це? Компютером? Чиновником від освіти? .. І вроді розумні речі пропонуються... А зерно сіють ...на асфальт... Знайдіть вірш "Малюк": "Сумно як ніколи..."
Коментувати