Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
Так скільки можна здавати предметів із ЗНО?
Наталя Обухова
Для Віталій: в загалі здається 5 іспитів, а це вже вирішує школа в якій ти навчаєшся.
вчитель і мама випускниці
Для Наталя Обухова: Яка несинітниця! ЗНО- 2 предмети обов’язкових, а 2 - дитина може обирати сама. При чому тут школа? А в школы діти здадуть ДПА з іноземної мови! Вже багато років ДПА в школі - всього 3 предмети!
Коментувати
Анна
А от і дарма. Нехай би подивилися, на якому рівні зараз іноземну мову викладають у школах і хто її викладає. Вчителі, які власні контрольні не в змозі зробити, роблять помилки на кожному кроці... Це жах просто. Стан вивчення англійської у школах заставляє мене мало не плакати. Дітей попросту обкрадують знаннями некваліфіковані вчителі. А без англійської зараз нікуди. Все побудовано так, что на уроках дітей нічому не вчать, примушуючи наймати репетиторів. Зате дуже потрібне те ЗНО з математики... Половині абітурієнтів воно взягалі як кістка поперек горла. Без математики можна прожити, без іноземної мови зараз важно знайти пристойну роботу. Ну що це за країна, коли все робиться церез одне місце.
совесть
Для Анна: Ви вважаєте, що треба покарати дітей за те, що вчителі не знають свій предмет?! А чому не пропонуєте спочатку провести обов’язкове ЗНО для ВЧИТЕЛІВ з іноземної! Зайвий раз переконуєте у тому, що треба СЕРТИФІКУВАТИ вчителів і ПЛАТИТИ за результатами складених ними екзаменів і успішності їх учнів!!!
Паша
Все там вчителі знають! Дітей шкода!
Тереза
для Анна: "Дітей попросту обкрадують знаннями некваліфіковані вчителі." Это кто у вас так пострадал от учителей, вы или ваши дети? Сама работаю учителем английского, в свободное от работы время повышаю свой уровень, общаясь с носителями языка по субботам в языковых клубах, читаю в оригинале литературу, занимаюсь переводами... Я это делаю для себя, иначе в школе можно деградировать учителю среди учащихся, которые даже на родном языке читают по слогам, не знают значений многих современных слов родного языка. Часто мне кажется, что моих знаний слишком много для школы, они никому, кроме меня и моей дополнительной работы, не нужны. К сожалению, уровень культуры у многих детей оставляет желать лучшего, и Англия не та страна, которая их интересует. Невозможно заставить человека заниматься тем, что он считает бесполезным для себя.
Коментувати
Мальвіна
А мене от цікавить таке питання: з 5 травня вже будуть, як написали, "випускні іспити". Коли останній день навчання для 11-класників у школі? До 5 травня ? Так про це ж потрібно може було подумати заздалегідь, щоб вчителі могли вірно все спланувати, ущільнити програму, а це краще робити (вчителі погодяться) і у першому семестрі. Чи останній день 30 травня? І дітям знову не буде 2 днів на підготовку до кожної ДПА (спробували б у школі при проведенні ДПА не дати цих 2 днів, директор давно б вже не був директором), в дітей буде напередодні 6-7 уроків з контрольними, тематичними, а на наступний день ДПА чи як воно буде? Хоча, про що я питаю, в міністерстві ж про це ще не думали, там нема жодної людини, яка б у школі хоч колись працювала.
Ольга
Для Мальвіна: Цілком згодна з Вами!
stesha
З останнім реченням цілком погоджуюся, або не працювали, або це геноцид українських дітей - інакше зрозуміти тривалість уроків з 8.00 і до 15.30, причому як для 11, так і для 7 класів не можливо. А про графік не турбуйтеся: по-перше, усі знають про випускний 29 травня, по-друге, з огляду на пробеми з опалювальним сезоном і суперечками про тривалість навіть осінніх канікул - думаю про програму мало хто думає.
лана
Так на цьому ж самому сайті плакалися що якщо ДПА буде з 16 травня то невідомо коли видавати атестат і гуляти випускний (колись випускний був у середині червня і нічого). Зробили швидше - теж недогода. Ви якось визначтеся чого хочете
Коментувати
Каліфорнійський університет Берклі
ДПА в форматі ЗНО взагалі не має права на існування. Це відверте цькування Учителів членами контролюючих органів. Прихильники вище названої системи оцінювання, звісно, будуть заперечувати, мов учителі сякі-такі, нічого не роблять, завищують оцінки... А ви згадайте, як провалилося ДПА в форматі ЗНО 2015 з української мови, де більше половини запитань були, або навмисно заплутаними, або, взагалі, не мали правильної відповіді!!! Хтось відповів за це?!! Лікарчук у відставку пішов за сина (не "поділили" митницю). А що стосується "компетентих" осіб, які складали тести не те що не покарали, а навіть не назвали їх прізвищ, в "общем замяли" конфлікт. Виходить, що "спеціалісти" центру оцінювання не можуть виступати еталоном об’єктивності, бо схильні робити помилки... Єдиний вихід відокремити ДПА від ЗНО. І ніколи не порівнювати результати ДПА і ЗНО. Це кримінал... Слава Україні!!!
учитель
насторожує і лякає не саме ЗНО з певного предмета а те, що за короткий час міністерство спочатку приймає важливе рішення а потім відміняє його. Працюють методом втика а "вось" і в "попад".
Каліфорнійський університет Берклі
Для учитель: Не міністерство освіти, а суцільна теорія хаосу. А все через те, що досвідченим учителям з багаторічним стажом роботи в школі туди зась. Натомість набирають НЕКОМПЕТЕНТИХ ректорів, журналюг, економістів, бізнесменів і, навіть, ПОЛІТОЛОГІВ, як Інна Совсун, одним словом СПРАВЖНІХ КОРУПЦІОНЕРІВ. Більшість з них жодного дня не працювала в школі але необмежені права і привілеї, на відміну від Учителя, який завжди на передовій захисту Країни Знань.
rrr
Учитель завжди на передовій захисту Країни Знань. Даааааа!Це ж треба так видати! Мені аж сподобалось. Згадалася молодість, як з трибуни виступали парторги. Але найбільше сподобалась логічна ланка. Якщо: або ректор, або журналіст, або економіст, або бізнесмен, або політолог значить КОРУПЦІОНЕР. Українська земля завжди була багата на таланти.
Zhenya Mokrenko
Щороку вересні виходять накази, які вже в грудні не є актуальними, бо все міняють. Пора звикнути, що міністри НІКОЛИ не думають про дітей, а тим більше про вчителів. У нас не школи,а шаманські табори - де вчителі самі повинні здогадатися, що там вигадає МОН, і як потім з цим жити. Залишається зціпити зуби і мовчки працювати.
Коментувати
Олена
А можна здавати 5 предметів? Дайте відповідь будь ласка)
Тарас
Ще одне (соте!) підтвердження того, що МОН - збіговисько непрофесіоналів. Видає накази, через декілька днів його скасовує. А подумати головою не можна було, щоб зараз не виглядати так по-дебільному? Не здивуюсь, якщо через тиждень з’явиться наказ, який відмінить той, що відмінив іноземну.
елена
как будет проходить ЗНО(ДПА) по истории и математики? В разные дни? Много детей сдают и математику и историю Украины?
Тетяна
Для елена: Так, доволі багато випускників здають і математику, і історію, вони ні в якому разі не можуть проводитися в один день.
Коментувати
Вчитель і мама випускниці!
Читаю коментарі і зразу ясно: українська душа, аби гірше комусь... Да яка різниця - який рівень знань! Головне - здоров’я дітей! Моя донька навчається в спеціалізованій школі і все рівно буде здавати ЗНО з англійської. Але ж не всі в спеціалізованих школах навчаються!
Svetlana Demenchukova
Господи ты услышал наши молитвы!!! Ура!Ура!Ура!
Юля
Анна Усова
Оооооо тааааак!!! Нарешті дочекалась! МОН, дякую за розуміння :D
Тетяна Вчитель
Думаю, що все правильно. Так, годин додали. Але в старших класах лише по 0.5 год. Це близько 16 годин на рік. Вважаю, цього недостатньо аби якісно підготувати до ЗНО цьогорічних випускників. А от років через 2 можна буде і обов’язкове ЗНО проводити, аби побачити чи дало результат збільшення годин.
Ольга
Для Тетяна Вчитель: В багатьох регіонах не додали годин на англійську. І нікого "наверху" це не хвилює.
Коментувати
Анастасия
Вы понимаете ,что некоторые годами не готовились к английскому ? Будет лучше если никто не поступит?
Нана
Для Анастасия: ну і чия це провина, що вони не готувалися? Скільки років проводиться зно? Не перший же рік, ну справді.
Roman
Чому не зроблять хімію обов’язковим предметом? Скільки років проводиться ЗНО? Всі мали б здати :)
Inna
треба робити всі предмети обов’язковими
Коментувати
Нана
Ну класно. Тепер просто ніхто не буде вивчати іноземні мови, адже школи так чи інакше знайдуть вихід аби підвищити бали. Отак ми боремося з корупцією
Вчитель і мама випускниці!
Для Нана: Яка корупція? Тоді вихід - ЗНО з усіх предметів! Так по Вашому?
умница
Для Вчитель і мама випускниці!: ЗНО по ВСЕМ ключевым предметам-РАЗУМНОЕ РЕШЕНИЕ. САМОЕ РАЗУМНОЕ, написанное ЗДЕСЬ
Олександр
Так
Коментувати
Михаил
Поражає тупість авторів статей та коментаторів- вираз з англійськоі мови та з іноземноі мови трішки відрізняються. Але постійно талдичать- з англійськоі
Школа
Нігде не звучить по яке число 11 класи навчаються???
Юрій
Треба почекати, до ДПА ще далеко. Все може знову змінитися!!!!
Вчитель
Для Юрій: Квітень покаже. У нас самі непередбачені речі якраз трапляються саме в цей місяць. Обов’язково щось придумають: або якісь зрізи, підсумкові контрольні, а може по моніторингу вдарять - осінній вже був пора б весняний влаштувати... Не хвилюйтеся МОН не залише у спокої вчителя. Якщо не вищеперераховане, то обов’язково якись новий конкурс... *** року...
Коментувати
магнолія
Клас!!! Тепер за все недовивчене учнями, недопрацьоване вчителями так і будуть відповідати вчителі укр., математики та історії(( Зарплатня однакова - проблеми та приниження різні)) Всі працюють ОДНАКОВО. Тільки хтось викладає уроки Зах.Вітчизни, праці, фізкульт. і живе без напруження ( а хто їх перевірить?) Ні тобі іспитів, ні ЗНО (мовчіть про олімпіади). А математики та укр. приймають на себе весь БРУД від роно, директора, МОНу. Всім весело спостерігати(( Скасуйте ДПА у вигляді ЗНО!!!!! Школа не підготовчі курси для вишів(( Все рівно останні беруть за ГРОШІ ВСІХ, кого навіть школа оцінила не дуже високо)) Відчуваю ваше обурення, колеги.(( Не напружуйтесь.(( Ситий голодного не розуміє((!!!!!
ромашка
Для магнолія: Як кажуть у народі: "Хто на що вчився". Кожен вільно обирав свій фах. Перекваліфікуйтесь і теж "не матимете проблем". Тільки тоді ви кричатимете, чому ви щовихідних повинні ходити на змагання, їздити на полігони, купувати за власні кошти матеріали для уроків праці і т.д. Ще одна народна мудрість насамкінець: "Бачу пилинку в оці у сусіда, та не бачу поліна у власному".
ура
Для магнолія: А Вам все недогода! Краще порадійте за дітей!
Голосzнарода
Для магнолія: Чому це раптом школа не підготовчі курси - школа є підготовчими курсами для дитини для життя і для вузу включно. Якщо школа відмовляється виконувати свої прямі соціальні функції, а хоче лише слугувати для вчителів місцем ведення власного бізнесу, то така школа лише деморалізує суспільство, якому служить.
Коментувати
Anna
Тільки тут мова не лише про англійську, а про іноземну!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!