Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
А ЗНО з іноземної, як що для вступу у вуз, то здавати потрібно?
денис
Якщо для ВУЗу то треба
Коментувати
вчитель
Цікаво, коли обладнатимуть кабінети ангійської мови? Запроси у всіх не дитячі, а от лінгафонних класів ніяких немає! Та що там лінгафонні класи, і літературу сам купуєш, і карточки, і журнали учительськи виписуємо, і стенди за свій рахунок робимо, аудіододатки до підручників самі купуємо у магазинах, і роздруковуємо роздатковий матеріал на кожен урок, а ще треба давати сучасний урок за допомогою сучасних засобів навчання! І сертифікацію треба пройти вчителям, щоб отримати підвищення до зарплати, а вчителям іноземної мови не просту, тут ссилочка додається на сайті, де можна пройти курси, наприклад на British Council, а щоб отримати сертифікат про проходження курсів необхідно купити його- увага- за доляри!!! Що коїться у нащій рідній ненці Україні? Де ота довгоочикувана революція гідності? І чогож це не ввести обов’язкове ЗНО чи ДПА з хімії та фізики чи біології? Скільки можна кидати в один і той самий кошик? Можна позаздрити хімікам, фізикам і біологам. Сидять собі спокійно і все добре!
Engie
Для вчитель: а де ота ссилочка? киньте, будь ласка, сюди. І де можна почитати про сертифікацію вчителів з іноземної мови? Хіба вони будуть проходити іншу сертифікацію, ніж усі інші вчителі?
Коментувати
алал
То есть теперь математика и историю будут обязательными?или так и остается на выбор?
Aulocu
Для алал: Остается на выбор
Коментувати
абыр
Куда катится образование в Украине? Я самую обычную школу окончил 20 лет назад; образование самое обычное, по сути - советское. Посмотрел тут тесты по математике. В легком недоумении. Задачи прощелкал в уме как орешки. Это на каких дегенератов расчитано? Выпускников надо драть как сидорову козу, и уж конечно, тест по английскому отменять нельзя. В 21 веке его необходимо знать как таблицу умножения, чтобы быть конкурентоспособным на рынке труда.
для абыр
Для абыр: А сидорова коза "драться" не как не хочет. И что только с ней не делай! И компьютер на тебе! И на тебе преподавателя! И пожевали, и врот положили, осталось только проглатить. А она " ме" говорит - не хочу, мол учиться, хочу, мол, жениться и начерта, говорит, здалася мне ота ваша англійська мова! И накой здался мне, говорит, отот ваш рынок труда 21 века. Вопрос: что делать пастуху?
абыр
Пастух отметить овцу эту стоит как паршивую. Удел ее - ПТУ. Торговать на рынке, подметать, но не позорить страну своим "высшим".
для абыр
А что делать, если такая коза не одна, а добрая дюжина стада? И ходит она до сих пор на дырочку вместо унитаза!!! Вопрос: позорна коза или страна 21 века?
Коментувати
meduza
Розумне рішення на рахунок зняти іспит від зачі у формі ЗНО! Не можна вилучати іноземну мову зі шкільної програми! А от грамотно розробити навчальну програму з іноземної мови просто необхідно!
абыр
Для meduza: Really? Who do you want to work, or you are already working?
english
абыр, исправляю ваши ошибки: What do you want to do? You have a job, don’t you?
Burlay Vitaliy
Мусить бути обов*язковим ЗНО з English і обов*язково враховувати його при вступі у aбсолютно всі ВНЗ України, як це було 50 -60 років тому.
Коментувати
дума
Тоді треба взаналі вилучити іноз.мову зі шкільноі програми! навіщо витрачати 11 років державні кошти на іі вивчення щоб на виході маии таке....
Lena
Для дума: Які гроші, ТАКЕ й маємо. І хіба тільки з іноземної. Мотивація яка?
Коментувати
олена
Відмінили на один рік лише обов’язковий іспит з англійської.Профільний ніхто не відміняв.На мою думку, через обов’язковість здачі іспиту мова не вивчається.Для того, щоб усі діти володіли іноземною як президент чи прем’єр, потрібно відповідні програми і підручники.А зараз усе лягає на плечі батьків, через забаганку можновладців:підручник+ зошит і диск=500 грн.у 10 класі, ще потрібно наймати репетитора, і не кого-небудь, а з відповідним рівнем.Це ще по 100 грн. на тиждень.Але знань мови, щоб спілкуватись, це зовсім не додасть.
ХАХ
Ай - я - яй ! А как же теперь быть бедненьким репетиторам. Денежка то тю- тю !!!
Женя Веккер
Для ХАХ: Не ЗНО единым сыт репетитор. Спасибо за то, что беспокоитесь о нашем заработке, но, вроде, всё и так не плохо.
Коментувати
для Ольга
Ну, шановна Ольго, вас як послухати у вас вусі вчителі ідіоти, а що до вас та ваших дітей? Розумники ви наші! Хто тобі дав право судити вчителя? Ти сама хоч англійську знаєш? Вчителі у неї погані, репетитори теж погані? А можливо проблема у вашій голівонці? Ви спитайте у нашого президента чи прем’єра де навчалися вони, скільки годин на тиждень викладалась англійська, яка була тривальсть зайнять, як були обладнані навчальні класи, за якою навчальною літературою навчалися і нарешті яке навантаження і заробітня платня була і є у тих вчителів? І доречі, в деяких селах викладають ні як не гірше, а ніж у містах! А можливо необхідно піднімати рівень вихованості та навченості не лише вчителям, а й нашим батькам. Ви підіть поцікавтесь як працюється вчителеві? Скільки коштів і часу він витрачає на підготовку до уроків? Як йому живеться на оту жебрацьку зарплатню! Чи усім він задоволений? Кажуть, необхідно мотивувати учня, а чому не піднімається питання про мотивацію вчителя!!!!!!!
Lena
Для для Ольга: Підтримую Вас. А наше міністерство таке делеке від розуміння шкільних проблем, що, мабуть, нічого не буде мінятись, хіба що розвалять і те, що ще жевріє. Шкода.
Голосzнарода
Для для Ольга: Сьогоднішні батьки - це вчорашні Ваші учні. Всі питання про їх неосвіченість і невихованість треба ставити до вчителів у школах.
для Голосzнарода
Та давайте заберемо усіх дітей до інтернатів і вже там вчителі їх напевне виховають. Бо батьки заважають виховному процесу у школах! Нащо оті батьки здалися! Вони ж потрібні за для зростання кількості населення! Нехай займаються лише репродукцією, як оті омеби!!!! Повністю вас підтримую!!!! Молодчинка!!!!
Коментувати
Oльга
Покращити систему викладання англ. в школах, вирішити питання з педагогами, щоб у них був достатньо високий професійний рівень знання мови, а тоді вже в ЗНО і обов"язковим для дітей можна внести. Поки вважаю, що правильно зробили з відміною. Те, що рівень підготовки з англ. слід піднімати й без результатів ЗНО всім зрозуміло. Якщо й мало бути в тому році, то не обов"язковим, а на вибір предметом. Щоб довести, що англ. вкрай погано подається, в школах є проблеми, ЗНО аж ніяк не потрібно. Не від результатів ЗНО треба йти до поліпшення, а навпаки, поліпшити систему викладання, а потім дітям в ЗНО обов"язковим вносити. У містах для дітей трішки більше можливостей, навіть при різному фінансовому рівні у батьків, аніж в селах. Часом батьки оплачують репетиторів з іноземної, а ті самі не мають належних знань, беруться викладати, і результати не такі як мали б бути. Підтримую відміну обов"язкового ЗНО зараз. Через кілька років, коли наведеться лад з викладанням іноземної в школах, тоді можна й...
Lena
Для Oльга: "вирішити питання з педагогами, щоб у них був достатньо високий професійний рівень знання мови" Не смішіть людей. За таку зарплатню і таким відношенням держави до вчительської професії хороший випускник ін"язу ніколи не піде у школу, а тим більше у провінційний ЗНЗ. А підручники з англійської? Ви їх бачили? В гонитві за грошами (надрукувати по блату) такого понадруковували, що ідеш на урок і нудить від підручника.
Тетяна Лазарєва
Та Ви спробуйте втиснутися в розклад репетиторства навіть до посереднього вчителя англійської! Я пробувала попросити мою вчительку, висококласного фахівця, попрацювти з моєю донькою, у якої була непогана база і мовні здібності. Вона відповіла, що має 4 учнів, з якими пацює "в системі", і більшу кількість якісно підготувати не зможе. Бо до таких занять треба готуватися більше, ніж до звичайних уроків - більший обсяг різноманітних завдань.
Коментувати
Лилия
А иностранный язык можно выбрать?
ALF
Для Лили Можно но не язык оккупантов
вчитель
Для ALF: Вы имеете ввиду немецкий, французский, шведский? Согласен!
Коментувати
Вчитель
Цитата із сайту mon.gov.ua: «Нагадаємо, що 8 вересня 2015 року Міністерством освіти і науки України були внесені зміни до наказу від 16 вересня 2015 року № 940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році». Хтось зрозумів??? Поясніть.
Анна
ДПА у формі ЗНО відмінили лише з іноземної мови. Тобто учні складатимуть цей іспит у школі. Але для охочих всупати у внз, де необхідний екзамен з іноземної, ЗНО з іноземної мови залишається. Тепер питання: коли відбудеться ЗНО з іноземної мови? А також чіткіше вкажіть дати проведення обов"язкових ЗНО (з української мови і математики чи/та історії), а не "періоди з 5 до 30 травня". Випускників також турбує питання, якщо дитина складатиме історію і математику, то з якого предмета оцінка враховуватиметься як ДПА.
Аліна
Для Анна:
Аліна
Для Анна: оцінка ставитиметься з того предмету, який обере ваша дитина
Тарас
Для Анна: 5.05-ДПА/ЗНО з укр., 10.05--ДПА/ЗНО з мат. і історії, 16-20.05 -ДПА з іноз. В Правилах прийому на конкретну спеціальність не буде : 1) укр.,2) мат., 3)іст., а може бути тільки окремо або 2) "мат. або іст.", 3) інший.
Коментувати
Irene Tarasova
ДПА відкриває простір для корупції. ЗНО показує об’єктивну картину. З позиції логіки дпа взагалі не піддається розумінню. Контрольні підсумкові існують, тематичні бали виставляються. То навіщо дпа? Міністерство освіти цікаві коники викидає. Щодо репетиторів, то є зно, немає зно, це абсолютно нічого не змінює.
Оксана Євтушенко-Берднікова
Сказати що радію за сина (випускник)- так ні, навпаки, чекаю від мудрагелів з МОН нової підлянки. Як можна ставити у випускному класі , де чільний ЗНО українська мова та література 2 год мови 2 літератури?! А біологія,( такий сумний та надскладний підручник) -3 год!Але ж її теж потрібно вчити.Неха й би професОри повчилися за цими програмами самі.
Знаюча
Для Оксана Євтушенко-Берднікова: Не знаю, за яким профілем навчається ваш син, але біологія в 11 класі - 1,5 годин, а не 3. А підручник дійсно надскладний
Коментувати
111
Історію та математику треба також вводити поступово, а не як сніг на голову. Деяким випускникам для вступу не потрібні ці предмети. Нехай би пятикласники почали вивчати історію, як потрібно, зазделегідь знаючи, що їх очікує обовязкове ДПА у формі ЗНО. А то випускники-2016,яким ці предмети для вступу не потрібні, почнуть щось вчити, звісно,-наспіх, аби здати. Це якість? Звісно,ні. Міністерству,як завжди, гроші чиїсь відмити треба, а нам кажуть, що рівень знань дізнатися хочуть. Більшість вчителів вважає, що ДПА і ЗНО -різні речі. Особисто вважаю, що і ДПА не дуже потрібне у школах. Вчитель чудово знає рівень знань кожного свого учня і без ДПА. Тільки не кажіть,що у СРСР по 10 екзаменів здавали і були щасливі. Не у СРСР нам треба. Нормальні реформи потрібні,а не щорічні дебільні експерименти. Треба було всією країною волати, щоб нарешті дійшло до декого у міністерстві.
Inna
"почнуть щось вчити" .... що вони робили 11 років на уроках англійської мови?
мда
У мня небыло 11 классов анг мовы только 6
Карина
Ви праві. Який ще сніг на голову?! Вчитися с початку треба було, а не дурня валяти.
Коментувати
Юрій
Рішення однозначно нормальне одне але воно не має бути в жовтні. діти принаймі за два роки мають знати .що вони здають в залежності від обраного профілю.Один предмет обов язковий два за вибором учня це найкраща формула.чи ви думаєте можна з підпалки полюбити математику чи історію якщо в мед потрібно біологію і хімію
Roman
Для Юрій: в меді є математика,полюбити все ж доведеться.
юрій
В мед не математика .а медична фізика .яка триває один семестр і включає деякі елементи математики.Дочка закінчує 6 курс так.що інформація 100.
Коментувати
Ukraine
Для Голосzнарода: Я вважаю, що за підручником О.Карпюк взагалі не можна вчитися. Згадайте підручники, за якими ви вчилися 15-25 років тому. Знання набагато кращі: лексичний і граматичний мінімум.
Леся Ман
Для Ukraine: Вірно! Поверніть в школи Плахотника!!!
Коментувати
stesha
Браво, пропоную міністру наступні закони щодо ЗНО 2016 прийняти у березні 2016 (як мама 11-класника)! Я думаю, "дякую" буде від батьків, кому це ЗНО не потрібно, а якість знань школи змусило іти до репетиторів і платити не такі уж зайві гроші. Але - рішення про ЗНО змусило більшість шкіль хоч трошки наблизитися до норм. рівня, і дітей не змушують навчатися по кардинально різним програмам - школи і ЗНО. а головне, цікаво, як це рішення міністра корелює з його ж закликами про "повальне" підвищення рівня англійської в країні. ДПА з англійської - це додаткове навантаження для 50% (як мін) дітей, хто окремо буде здавати ЗНО з англійської. Чекаємо, що буде далі - "країна дурнів відпочиває"!!!
Карина
Для stesha: Боже, підтримую повністю! Ті, хто валяли дурня і не здають англ, радіють, а підліткам, які здають ЗНО з англ, це стає зайвим навантаженням. До речі, як одна із учениць скажу, що, як на мене, ДПА у формі ЗНО краще, бо немає усної відповіді, та і сдавала б я за один раз усе(
Лилия
В минулому році на ДПА усної частини не було, збірників завдань единих для всшх учнів (100 варіантів) теж не було, а був головний біль для вчителів 11 класу, бо завдання складали самі вчителі за методичними вказівками МОН, самі друкували на кожного учня. На ЗНО хоч завадання друкують за державні гроші...
випускниця
Нуууу,готуватись до ЗНО та ДПА з одного обов’язкового предмета,напевно,легше,ніж до ЗНО ще з декількох необов’язкових
Коментувати
Леонид Павленко
Дійсно добра новина для випускників і їх батьків. І дуже невтішна новина для "РИПЕТИТОРІВ", особливо для тих, які в першій половині дня є вчителями англійської мови, а в другій половині дня ставали репетиторами з англійської мови для одних і тих же учнів. А от такі ж самі вчителі - історики, після сьогоднішньої новини - перестали дихати, щоби часом не накликати такої ж біди на себе.
Олена, репетитор
Для Леонид Павленко: Я репЕтитор, але повірте, радію, що відмінили. Бо для гарних результатів по ЗНО з англійської мови за рік досягти важко, а рівень учнів такий, що які там ЗНО. І відверто шкода батьків. І запевняю Вас як репетитор, що потік людей із оголошенням про обовязкове проведення/скасуванням ЗНО з англійської мови не змінився. Відверто ображає, що нас, репетиторів, вважають якимись хапугами, що лише мріють як більше учнів захапати. І так є люди, яким потрібна мова.
ENGLISH
Для Леонид Павленко: Закінчуй іняз и заробляй -які проблеми. Не заздри розумним. Заздрість -це гріх. Репетитори гроші не крадуть, заробляють, витрачаючи особистий час і здоров’я на чужих дітей. На своїх часто уваги не вистачає. В усьому світі в усі часи були репетитори.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!