Полянського звільнено з посади заступника міністра

Яценюк підписав розпорядження про звільнення Полянського з посади заступника міністра освіти і науки

Полянського звільнено з посади заступника міністра

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підписав розпорядження про звільнення Павла Полянського з посади заступника міністра освіти і науки України.

У документі зазначається, що офіційною причиною відставки стало власне бажання чиновника.

Як відомо Полянський працював на посаді заступника міністра з березня 2014 року. На своїй посаді він опікувався питаннями середньої та професійно-технічної освіти.

Освіта.ua
02.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Практик
Шкода. В Міністерстві залишилося надто мало достойних людей, які знали школу, а ті що приходять далекі та байдужі.
ігор
Для Практик: Чого його і таких як він шкодувати , ви б краще діток пожаліли, які без підручників уже другий місяць гризуть граніт...
Коментувати
бурштин
І хто ж це такий загадковий містер, що для нього вже в столиці підготували робоче місце???
Dimon
Так, дійсно, це була у Міністерстві єдина людина, якакий знав школу і взагалі знав, про що говорить. А що Ваша СОВСУН краща?
Коментувати
N
Что бы вы ни говорили, а Полянский среднюю школу знал. В 2000 г. была на курсах в Киеве, его лекции и практикумы были хороши. Да и учебник по Всемирной истории 10 кл. из всех, что дошли до школы, самый лучший, жаль, что учебники списали.
ігор
Для N: Чого його і таких як він шкодувати , ви б краще діток пожаліли, які без підручників уже другий місяць гризуть граніт..., які залишаються без держаного харчування, без шкільного автобуса, без, без, без...
Коментувати
Шиншилла
Нахеривертил в министерстве со своими нововведениями, тоже ж годами сидел в этой сфере, понял, что ничего не работает, и решил в кусты сбежать. Очень "достойный" поступок! Будет не разгребать все это, а получит приличный расчет и останется чистым человеком!
учитель химии
Очень жаль. Единственный человек в министерстве кто имел адекватное представление о средней школе. Теперь средняя школа будет "подготовительными курсами" в ВУЗы, а учителя ...
Яичница
Захотел пойти в школу поработать, для острых ощущений, так сказать.
Павлович
Для Яичница: А він там 13 чи 14 років і працював.
Коментувати
ryebuck57@gmailcom
Sum i smikh...ostanniy iz Mogican tsioho Mini-sterva Duzhe shkoda,bo na nion=mu vse trimalosia
Кузьміч
Нормальний мужик. Я до нього звертався за допомогою. Він допоміг.
ажаль
Чергове підтвердження того, що розумні професіонали не витримують натиску нахрапистих і амбітних "митрофанушок"
разочарованная
ушли последнего адекватного человека,может пора ути по собственному желанию всем этим совсун и квитам? с их недоделанными реформами типа -красные парты,белые стулья. образование спасать надо! мы теряем не только учителей,мы теряем будущее поколение! хотя... старая истинна -необразованным народом легче управлять.этого они и добиваются
Голосzнарода
Для разочарованная: да Ви втрачаєте наступне покоління рабів, бо вони виростуть вільними людьми
разочарованная
свободными от человеческих ценностей?от уважения к старшим?с единственным желанием потребительства?компьютерным понятием о 8 жизнях? вы не голос народа,а так ... нечто выдающее себя за него и понятия не имеете о проблемах и нуждах школы и воспитания.Заметьте ВОСПИТАНИЯ подрастающего поколения. и упреждая ваш очередной выпад -революцию достоинства сделали те,кого еще смогли вырастить настоящие учителя и думающие родители,а не всплывшие на волне революции и подобные вам голоса. дискутировать с вами не намерена,время рассудит
Коментувати
Игорь Соломонов
Що вони за півтора року зробили чи змінили? Да нічого!!! Квіт на черзі
Игорь Соломонов
+5. Казав він, що хіба я можу красти, у мене на стіні в кабінеті вісить картина (чи фото, не пам`ятаю) Небесної сотні.
Зохан
Вот так! Из министерества образования ушёл последний более-менее честный человек. Респект ему за это.
Олександр
Одного діяча позбулись, хоч це був не найгірший. Але у МОН ще багато "реформаторів" не від світу цього. Їхня Совсун ще чого варта. Зараз трішки затихла після випадкового обстрілу. Судячи із дій міністерських чиновників, так вони школи не нюхали навіть. Вони не знають структури освіти, а не те, що школи роблять. Не з тими ми почали реформи вершить.
Таня
Страх какой работящий, принципиальный... Завалили все реформы по среднему образованию - Закон до сих пор не могут принять, на учебниках крест можно поставить, развантажил программы так, что теперь учителя до купы ничего не могут собрать, взбрендилось вернуть 12 летку, программ для 5 клашек по новому стандарту нет.... Вот и свалил пока не поздно, а то ж придется отвечать за этот хаос в образовании
Родион
Цього і слідувапо чекати. Що він міг зробити коли в обласних і районних департаментах, управліннях, відділах залишились люди Януковича-Табачника. На всяк випадок приховали портрети Януковича в шафі і в депутати від партії Порошенка.
Олекса Позняк
Та усіх їх мітлою під зад.Добивають учителів
Вчитель Харківщини
Одна адекватна людина була в міністерсті, і тому не дали працювати. За власним бажанням пішов. АГА!!! Знаємо ми ці власні бажання. Наступив комусь на мозоль, і не раз... Людина не змогла працювати у такому середовищі...
Сергій
Для Вчитель Харківщини: це мабуть за спробу лишити без роботи методистів? Невже Він вважав, що боротьба з зайвою звітністью, лишиться не помітною з їхнього боку?
Коментувати
Illya Olefir
Полянський - розумний, принциповий, порядний керівник МОН ( зараз на жаль, колишній).
asd
Для Illya Olefir: Илья Николаевич, какой же он "принциповий", если обещал отменить эти , во многом, принудительные пришкольные лагеря, да так ничего и не изменилось - цифры посещаемости этим летом также спускались " сверху".
Вчитель
Брехня. це у вас на місцях недолугі керівники. У нас табори відмінили.
asd
Возможно, и " недолугі", но нам от этого не легче. Система осталась прежней - нужен был % " оздоровления". А вам завидуем " белой завистью".
Коментувати
asd
Неожиданно однако. А как же его "недореформированные реформы", в основном, на бумаге?Жаль, что перед увольнением он не "прозвітував" про свою работу?