У гімназії "Київська Русь" проводять експертизу

У гімназії "Київська Русь" буде проведено вологе прибирання та здійснено повторне дослідження

У гімназії "Київська Русь" проводять експертизу

У столичній гімназії "Київська Русь", в який було призупинено навчальний процес, проведуть провітрювання та вологе прибирання, а потім здійснять повторні дослідження.

Про це йдеться у повідомленні столичного Департаменту освіти і науки, молоді та спорту щодо ситуації із призупинення навчального процесу у гімназії "Київська Русь". У КМДА також зауважили, що з 23 вересня також призупинено навчальний процес і в ліцеї "Інтелект", який розташований у тому ж приміщенні.

В освітньому департаменті повідомили, що у шкільному приміщенні, де розташовані гімназія "Київська Русь" та ліцей "Інтелект", буде проведено лабораторну експертизу полімерних поверхонь. Орієнтовний термін, який необхідний для цього, – не менше 40 годин робочого часу.

"Через ці причини заняття у шкільному приміщенні тимчасово (на період з 23 до 25 вересня 2015 року) проводитися не будуть. Відповідне рішення ухвалено сьогодні Постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", - повідомили у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту.

У КМДА нагадують, що в результаті лабораторних досліджень, проведених Державною установою "Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України" у пробах повітря, відібраних в окремих навчальних приміщеннях, було виявлено, що формальдегід перевищує середньодобову гранично допустиму концентрацію у 3,4 рази, а вміст фенолу – у 3,1 рази.

"За рекомендаціями фахівців, там, де виявлено завищену концентрацію шкідливих речовин, першочергово буде проведено провітрювання та вологе прибирання спеціальним розчином. Після чого будуть здійснені повторні дослідження", - йдеться у повідомленні.

"Лише після отримання узагальненого висновку від Головного управління Держсанепідслужби у м. Києві щодо результатів дослідження проб повітря та матеріалів усіх приміщень гімназії "Київська Русь" та ліцею "Інтелект", будуть прийняті заходи щодо їх усунення", - зазначають у КМДА.

Як відомо, батьки та учні гімназії "Київська Русь" пов'язують дії Держсанепідслужби з конфліктом щодо будівлі гімназії та гострою нестачею місць початкової школи у ліцеї "Інтелект", який розташований у приміщенні гімназії.

Освіта.ua
23.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сосед
Проведут проветривание...!!! А потом этим воздухом будут дышать жители соседних домов??!!! Прекрасно! Все как всегда.
REX
пластик дешево и очень сердито.покупают подешевле даже не задумываясь а как эта хрень влияет на здоровье .