У закритій столичній школі триває навчальний процес

КМДА призупинила навчання лише в одному з навчальних закладів, які розташовані в одному приміщенні

У закритій столичній школі триває навчальний процес

Незважаючи на обмеження навчального процесу у столичній гімназії "Київська Русь", що викликано підвищеним рівнем шкідливих речовин у приміщеннях навчального закладу, ліцей "Інтелект", який розташований в одній будівлі з гімназією, продовжує навчання молодших школярів.

Про це повідомляють батьки, учні та представники педагогічного колективу навчального закладу.

Як відомо, вранці 22 вересня столичний Департамент освіти і науки, молоді та спорту з посиланням на рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розповсюдив повідомлення про обмеження навчального процесу у гімназії "Київська Русь".

Офіційною причиною призупинення навчання стало підвищення рівня шкідливих речовин у приміщенні навчального закладу.

В освітньому департаменті КМДА зауважують, що за попередніми даними фахівців, зважаючи на те, що навчальний заклад був введений в експлуатацію два роки тому, можливим фактором впливу на забруднення повітря є недотримання будівельних технологій та вимог.

Варто зазначити, що повідомлення про підвищений рівень шкідливих речовин у приміщенні навчального закладу з’явилися після двох років функціонування закладу, у якому за цей час відбувалися літні табори, спортивні змагання та інші навчально-виховні заходи, що мали неодмінно супроводжуватись відповідними санітарно-епідеміологічними заходами.

Разом з тим, заборона щодо продовження навчального процесу, не торкнулась ліцею "Інтелект", що розташований в одній будівлі з гімназією. Навчання у ліцеї відбувалося впродовж усього навчального дня. Батьки учнів про "критичну ситуацію" для здоров’я учнів не повідомлені.

Такий збіг обставин співробітники та члени батьківського активу гімназії "Київська Русь" пов’язують з конфліктом щодо будівлі гімназії та гострою нестачею місць початкової школи у ліцеї "Інтелект".

Як відомо, гімназію "Київська Русь" було відкрито у 2013 році. Вона обслуговує школярів житлового масиву "Осокорки Північні" Дарницького району столиці. В її приміщеннях розташовуються класи ліцею "Інтелект", окрему будівлю для якого планувалось збудувати у 2015 році. В ліцеї навчаються діти відомих у столиці особистостей.

Освіта.ua
22.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій Пильцов
Цікаво, звідкі взялась саме така подача информації? Ліцей Интелект не проводить заняття до кінця тижня, так як і гімназія. До того ж про забруднення повітря тему підняли батькі дітей що вчаться в гімназії.