Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама випускника
Цікаво, а коли в 2016 році буде випускний, якщо ЗНО-ДПА по 30 травня?
ндааа
Для Мама випускника: надзвичайно хвилююче запитання, як для мами випускника на теперішній час
Taniushka Gorovaia
І я хотіла б знати точну відповідь. У попередніх термінах видача атестатів була на 28-29 травня.
Коментувати
Гість
Я в 11 класі повинен пояснювати дітям як шукати об’ем прямокутного паралелепіпеда на уроці інформатики, яке тут програмування. І оцінки у них будуть стояти то 9 то 10. Ну буде в тебе стояти 4 по іноземній, так скільки зараз важить той атестат при вступі? Близько 10 відсотків. Тепер в атестаті 3 оцінки будуть стояти наближені до реальних. У Пушкіна нуль по математиці стояв, і що з того?
samaposebe
Для Гість: А Андерсен (той, що Ганс Крістіан) все життя писав з помилками, і не знав граматики, але це не завадило йому стати казкарем світового значення
Вы считаете,
Для samaposebe: что все вокруг Андерсены? Или Вы считаете,что Ваш ребёнок гениален и его гениальность даст ему возможнотсь кушать?Равно как и следуетт вспомнить происхождение Пушкина.У нас все кругам князья и графы с пожизненным содержанием за то,что прибыли во Дворец царя. У Андерсена хорошая сказка есть."Огниво" называется. Перечитайте...
Коментувати
Ni
Про иностранный язык на ЗНО-ДПА , забыли? Пол класса сидит, добавили часов, да и ЯЗЫК МЕЖДУНАРОДНОГО ОБЩЕНИЯ, хоть какой-то, но сдавать-то, надо. Забыли
ну Слава Богу
Я вчитель, який не бере на додаткові. А ще я мама випускника 2016. Я молюсь, аби зно відбулось. Це єдиний шанс для дітей, які вчились 11 років поступити на бюджет. І ще, всі мої випускники, які вчились , здавали зно без репетиторів. Так що закрийте роти, тролі і не триндіть.
!!
Для ну Слава Богу: Сумніваюсь, що ви правду говорите. Знаю кількох батьків, діти яких зараз у 11 класі і ,до речі, вчаться добре. Так ці батьки якраз хвилюються за своїх дітей ,їх здоров’я. Деяким, треба 5 екзаменів здавати! І у дуже розумного голова може заболіти.Хіба погане ЗНО-2015? А на репетиторів нападати не треба - це особиста справа - вчитися додатково за гроші чи ні.
та неужели???
Для !!: и как люди 7 экзаменов сдавали? За курс ВСЕЙ школы. И готовились сами. А дети цивилизованных государств? После основной школы. После средней. Сдают. Не ноют. Переживают7 Конечно. Но - сдают... Неужеои украинцы не доросли умом?
як собі хочете
Для !! Моя дитина все встигає. І вчиться добре , і на олімпіади і мани ходить, і в футбол по неділях грає, і вк може посидіти. Чому? Бо вчився всі 11 років.
Коментувати
Анна
Учні 10 класу вже декілька років вивчають англійську мову без підручника.Можливо, спочатку краще було б забезпечити десятикласників підручниками, а потім вводити ЗНО.
Ni
Для Анна: Кто хочет учиться , тот давно все купил. Учитель также, купил-ли?
Викладач
Для Анна: А кого турбує, що у держві немає нормального національного підручника (особливо для початкової і середньої школи!) Кого турбує, що у сільських школах вчителів іноземної немає, або змінюються вони дуже часто. Кого турбує, що переважна більшість дітей в очі не бачила носіїв мови! Міністерству дізнатися захотілось - який рівень володіння іноземною у випускників! Що робилось у державі,щоб цей рівень був нормальним? Відповідаю"ідейним" - іноземну без хорошого вчителя і нормальних підручників у нашій країні вивчити неможливо. Oxford не для переважної більшості населення - людям,буває, їсти нема за що купити. Треба умови у країні створити, а потім щось вимагати і перевіряти. Зараз таке ДПА у формі ЗНО -порушення прав дитини!
Коментувати
Микола
Ввели би ще тестування перед видачею дипломів бакалавра, то зразу стало б зрозуміло, скільки бездарів випускають наші вузи.
Вадим Мендерецкий
Для Микола: Так їх же чесно і прозоро набирав у ВНЗ сам лікарчук із своїм кодлом
SERGIY
Для Микола: я працюю в ВУЗі. скажу зразу 50% нездають, на добре і відмінно здадуть до 10%.
Микола
Для Вадим Мендерецкий: Та що ви всі до Лікарчука причепилися? Хіба від нього залежало, що до вузів зараховують всіх, хто продемонстував на ЗНО результати на рівні 3 із 12, часто ще й на бюджет? А далі у вузах навіть найбільшого неробу тягнуть доти, поки він сам не залишить навчання, або перестане платити за нього.
Коментувати
NN
Ну теперь, когда МОН определил форму сдачи ДПА в III ступени, я думаю надо сдавать историю того периода, который изучали в 10-11 класах, т.е. ХХ-начало ХХI в.в. Теперь осталось объяснить "фахівцям" из министерства, что есть предмет всемирная история и есть предмет история Украины, а вот предмета история в учебных планах 10-11 классов нет. Вопрос: а какой план в МОН и что они с ним делают?
Ukrainka Ukrainka
Для NN: Для Ukrainka Ukrainka: Боюсь, що будуть здавати і історію України і всесвітню(((
Andrii Nochkin
історія України: http://pedpresa.ua/132199-zno-2016-sergij-kvit-pidpysav-rishennya-kolegiyi-mon.html
Коментувати
N
Для Алексея..."учи матчасть "педагог" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1" А про такой раздел педагогики как дефектология вы никогда не слышали, про умственно отсталых (дебилы, идиоты, имбицилы), про задержку психического развития у детей? Сколько родителей не обследуют своих детей, хотя для этого есть все основания, сколько родителей скрывают от школы выводы и рекомендации психолого-медико-педагогических консультаций? И все эти дети сидят в общеобразовательных школах (кроме идиотов и имбицилов). Как вы думаете, сдадут ли они ЗНО и надо ли им это? Вы правы - учите матчасть, хотя бы педагогику.
Вадим Мендерецкий
Для N: Я работаю в нормальной школе и на факультете нормальном обучался. Среди школьников и студентов таких как ты описываеш не встречал. Среди учителей таких встречал, в большинстве престарелых... Ты наверное в какой-то специальной, возможно столичной, школе работаеш?
N
Для Вадим Мендерецкий: я работаю в обычной школе небольшого райцентра Одесской области. Жаль, что у вас инклюзии нет. Да и педагогический ВУЗ не украшает отсутствие курсов по коррекционной педагогике. А дети с задержкой психического развития встречаются практически в каждом классе обычной школы, да и лёгкая степень умственной отсталости у детей тоже, к сожалению, уже не редкость. Кстати, это решение МОН гвоздь в крышку гроба инклюзии: раз ЗНО надо сдавать всем обязательно, вряд ли родители обычных учеников будут снисходительны к особенностям детей с особыми образовательными потребностями. Не до милосердия и социальной реабилитации таких детей. Конкуренция, господа.
Ni
Для Вадим Мендерецкий: Хочу спросить вась:"А что, есть "ненормальные" школы? Как вы выражаетесь, говорит о малом словарном запасе и умственной отсталости. Видно в возрасте солидном пребываете.
Коментувати
хімічка
А тепер для тих,хто вміє брати інтеграл по контуру: в школі ,в атестат нехай йде 23 предмети,з яких за 20 можна домовитись по 11 балів,нехай, за предмет,це -220балів , плюс 1 бал з англійської,плюс 1 бал з історії і плюс 3 бали з української,ітого в атестат- йде 9,78 ,при максимумі 12.І що,кому довели?Репетитори заробили,гроші міністерство відмило,вчителі і директор заробили,діти як не вчилися,так далі не вчаться.УРА!!!!!!!!Догонім,і перегонів!!!!!!!
Вадим Мендерецкий
Для хімічка: Згоден повністю. А заробить на людях при всіх розкладах ЗНО-ошна мафія. З бюджету викачають купу грошей, щей й Ахметовських сепаратистських грошиків попросять, як це завжди лікарчук робив ... і далі будуть всім втирати про найуспішнішу реформу в освіті. за такі гроші можна любу лапшу вішати
Ukrainka Ukrainka
Для хімічка: ви самі зрозуміли, що написали?
Микола
Для хімічка: Уявіть собі, що це ваш учень набрав на ЗНО за 3 предмети разом 5 балів, а у вас з хімії купив собі 11. Приїхала комісія, виявила, що рівень його знань з хімії теж на 1 бал, і вас потурили зі школи, а то ще й кримінальну справу відкрили за підлог документів.
Коментувати
Anton
Шановні, шановні!!! Що Ви все обговорюєте якісь дрібниці і НЕ БАЧИТЕ (!!!!), що недоумки з МОН України навіть у своєму наказі не змогли чітко прописати, який предмет треба буде нам складати за вибором. Написали: математика або історія. При цьому "забули" ДЕБІЛИ (іншого слова немає) вказати яка саме історія: історія України чи всесвітня історія, чи інтегрований курс (історія України+всесвітня історія). Оце так команда реформаторів. А той хто підписував, судячи за рівнем обізнаності, не КОНОНЕНКО, а КОЗЛЕНКО. А Квіт підмахнув не читаючи. Жесть!!!
Мама випускника
Для Anton: Навіщо обзивати інших. Якщо Ви цікавитеся ЗНО, то повинні знати, що вже на ЗНО-2015 всесвітньої історії не було.
Коментувати
хімічка
Квіт так само проведе Зно замість Дпа,як надрукував підручники для 7 класу,тобто не проведе,потому,что-кто оплачивать будет банкет???????А якщо проведе,то знову о б і с р а є т ь с я,з чим його наперед вітаємо.
Володимир
Для хімічка: абсолютно згоден. В МОН зараз сидить команда тупих нездарів. За все що не візьмуться все провалюють.... По закордонах їздили, гроші просирали, а Україні насаджують москальскі підходи до навчання. А заступниця так і не спромоглася навіть хоч якогось ступеня здобути... лише навчилась добре брехати по телебаченню... рівень базарної баби
2
Для Володимир: А ще складається враження, що вони самі не знають, що роблять. Треба було бачити вираз обличчя у Квіта, коли його запитала директор якогось ліцею про дітей, які до медичних вузів збираються - скільки екзаменів їм здавати. Не знав,що сказати - навіщо тоді придумав таке зно?
Вадим Мендерецкий
Так у нього вже давно якийсь нездоровий вираз обличчя. Складається враження, що його виступи готує недоучка Совсун, а він їх тупо озвучує
Коментувати
LQXL
Уряяяяяя!!! Нашли крайних: репетиторов (судя по комментам). Господа, кто виноват, что чада ваши сидят 7 уроков с планшетами-телефонами и не хотят слышать учителя? не выполняют домашек, не читают, не считают??? Сами их учите, пусть поступают. Вы привыкли все решать деньгами? Ну так платите репетиторам, которые ваших деток натаскают на ЗНО.
мама і вчитель
Боже! Оце вже зарухалися. Люди вчить, вчить, вчить і тоді здасте ЗНО і поступити до ВУЗу. ЗНО- це єдиний шлях перекрити хабарництво у школах за оцінки і у ВУЗах за вступ. Скільки в цьому році тих хто мав гроші, але не здав тести пролетіло...... Діти, вчиться, а не сподівайтеся на репетиторів
Марія
Для мама і вчитель: І поїхали за кордон.. там освіта краща дешевша і голови різними дурницями не заморачують
Роман
О це вже казочка для дурників... у нас , хто мав гроші легко розвязали проблему ЗНО. Не повторюйте казок лікарчука... Ще в нього є одна байка, що діти високопосадовців не поздавали ЗНО і тому проти його контори почали розслідування... Всім давно відомо, що такі діти в Україні вже давно не навчаються... а закордоном хотіли чхати на ваше ЗНО
Коментувати
QU
ЗНО - это приговор дебилам! Цивилизационный отсев!
Василий
Для QU: Как известно дебилы в школе не учатся.... они занимаются репетиторством
Коментувати
Дарья
Я как, абитуриентка 2015, выступают за проведения ЗНО. Оно даёт возможность поступить в ВУЗ своими силами, без взяток и кумовства.
Учитель
Для Дарья: Если бы Вы были абитуриенткой-2016, то заговорили бы по-другому. Достали все вы, уже поступившие ранее! А мне жаль выпускников 2016. Вся их беда в том, что живут в стране, где министерские идиоты-"реформаторы" позволяют себе проводить эксперименты каждый год. Недавно моя выпускница, которая учится в Польше, сказала, что счастлива, что не здавала никакое зно - сохранила свои нервы. А девочка умная! Дождемся, что еще большее число детей покинет страну. Но ведь не каждая семья может себе позволить такое образование! ЗНО-2015 более-менее всех устраивало, нет надо создавать видимость реформ! Поможем абитуриетам 2016: https://petition. president.gov.ua/petition/2697.
Микола
Для Учитель: Співчуваю. Уже не занесуть вам батьки гроші за завищену оцінку, бо ЗНО все розставить на свої місця. Прийдеться навчити дитину. Та чи зумієте?
Учитель не Микола
Для Микола: Слава Богу з грошима все добре. Не переймайтеся так за чужі гроші. Можна подумати ЗНО завжди точно каже, на яку оцінку дитина знає. Закінчить іняз - і у вас завжди гроші будуть. Не вистачало ще гроші вимагати у батьків! Хто ж винен, що їх у вас мало. За своїх дітей я мало хвилююся, бо спецшкола- знання мають, але не всім їм для вступу таке ДПА у формі ЗНО треба.
Коментувати
Оксана
Цілий рік займалась з репетитором англійської, в кінці вона привела якогось дядьку, який запаропонував за гроші вирішити проблему ЗНО. Ми з мамою відмовились (в учительки була гарна репутація - всі її учні поступають у ВНЗ). Результат - здала ЗНО на низький бал. Навіщо я потратила скільки коштів?
SSS
Для Оксана: Жодне репетиторство не дає ніякої гарантії!!!
Оксана
Очень хорошо, что оно дает стабильный легкий зароботок для репетиторов
QU
Дык, если природой хорошие мозги не вставлены, то репетитор - это деньги на ветер!
Коментувати
ЗА ЗНО
О сколько тролей, противников ЗНО повылазило, готовтесь, деньги не помогут дуракам...
Николай
Для ЗА ЗНО: радуйся паразит от образования, еще год халявные денежки будеш хавать
Коментувати
Катерина
Я трошки не зрозуміла, це вже остаточне рішення чи ще ні? Просто нещодавно тільки читала про скрутні часи з цим ЗНО, а теперь вже остаточно. Пояснили б вони кращще, бо нам, одинадцятикласникам, не дуже подобаються всі ці зміни. Дехто навіть і не готувавя до тих предметів, що зараз поставили обов`язковими. Так ніхто добре не підготується і взагалі никуди не вступить. Ще й атестат собі зіпсує. Я вважаю, що ЗНО не повинно мати відношення до школи.
Andrii Nochkin
Для Катерина: обов*язкові предмети ДПА не мають ніякого відношення до вступу. Перелік сертифікатів ДПА для вступу визначається правилами вступу до відповідного ВНЗ, що укладаються на підставі умов прийому
Коментувати
Andrii Nochkin
судячи з коментів любителів ручного ДПА в школі, освіта рухається в правильному напрямку :-) https://www.youtube.com/watch?v=fIXDIIkRiMY
Василий
Для Andrii Nochkin: даеш ежедневную подработку любителям людских денег! Ура! Слава министру и всей его мафии
Andrii Nochkin
а вчити пробували?
Пробували вчити
Для Andrii Nochkin: ДПА в любом виде - пережиток советского прошлого. И без ДПА видно, как ученик знает.
Коментувати
Марина
Никогда за этих с майдана голосовать не буду. Обещали европейское образование, а дают рассейское ЗНО. Вы не образование развиваете, а репетиторов расплодили... Учителя в школе ничему не учат, а заставляют к ним на платные занятия ходить
пper
Для Марина: Вадим не пались)
Коментувати