Міністр спорту пропонує повернути норми "ГТО"

В українські школи можуть повернути обов’язкові фізкультурно-спортивні нормативи

Міністр спорту пропонує повернути норми "ГТО"

В українські школи скоро буде повернуто обов’язкове здавання фізкультурно-спортивних нормативів, які в радянські часи позначались абревіатурою ГТО - "Готовий до труда й оборони". Про це на прес-конференції у Чернігові повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов, повідомляє Укрінформ.

"Коли я прийшов на посаду, то поставив завдання відродити ці норми. Зрозуміло, вже на новій основі. Зараз ми їх доопрацьовуємо і будемо запроваджувати для учнів наших шкіл", - сказав він.

За словами міністра, необхідність повернення таких нормативів фізичної підготовки пов’язана зі слабким здоров’ям українських дітей, які, виростаючи й ідучи до лав Збройних сил, не спроможні виконати елементарні вправи.

"Ми будемо відроджувати ці норми, ці стандарти. А як їх назвати - подумаємо", - сказав міністр молоді та спорту.

Освіта.ua
15.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
идиоты (извините, вырвалось)
Спортивные школы становятся ПЛАТНЫМИ, спотривные секции при обычных школах - платные,танцы-цирковые студии-... - ПЛАТНЫЕ!!! КАКИЕ нормы ГТО.С какой радости кто-то будет готов к труду (а что, есть где трудиться?) и обороне(здесь понятно чьи уши торчат)."Киевкий" торт производства "рошен" - 220 гривен, "Киевский" торт иного производителя-130. Денег не хватило ни на тот, ни на другой
Zinger
Норми можуть бути, але вони не повинні носити обов*язковий характер, а бути лише індикатором для визначення фізичних навантажень для даного учня. Ми маємо давати учневі знання з фізичної культури. а не муштрувати рекордсменів. Той, що хоче займатися спортом професійно сам це відчуває, без будь - якого тренера. Не можна гвалтувати природу, вона не роздає усім однаково. Чому одні прекрасні бігуни, інші - навпаки? Є ж ще генетика і проти неї не попреш! Я би взагалі за фіз.виховання не виставляв оцінку, тільки задовільно або відмінно, і все. Згадаймо, як у кількох школах на уроках з фізкультури померли учні, бо фізрук був тупий і не орієнтувався у їх стані здоров*я. А вони ж могли жити.
Про освіту
В умовах аномальноі спеки якраз школярам не вистачає тільки норм гто .
ева
Уже подобавляли часы физкультуры- 3 часа, а спортзал на 28 классов один.О качестве нужно что-то говорить?
мама
Для ева: да,да, у нас в зале сразу два класса занимаются, зал пополам делят, напр. 7ой и 5тый классы, бывало прихожу , а у них мальчишки в баскетбол гоняют оба класса, а девочки со смартфонами по лавочкам сидят, ждут конца урока.
Натэл
И не только у вас...
Про освіту
Для ева: а вологе прибирання спортзалу після кожного класу?
Коментувати
схаменіться
Отруїли повітря, воду, захімили і синтезували продукти харчування, "підсадили " дітей на комп’ютери-і хочете норми ГПО? Тоді встановіть і норми з кореляцією на нинішні умови!
Гага
Цікаво, а інші міністри для школи ще нічого не придумали? А то можна було б і кавуни вирощувати, і ліс заготовляти, і сукні шити, і вугілля добувати...
Вот погодите,
Для Гага: дойдут и у аграриев до нас руки, нечего пришкольным теплицам пропадать. А еще можно возродить тимуровское движение и перестать платить пенсии, пусть юные пионЭры позаботятся об уходящем поколении. Можно вернуть к жизни УПК, где детки будут трудиться на благо родины... Да мало ли всякого можно измыслить, если хорошо поднапрячься?
Натэл
Люди, не подкидывайте такие идеи, могут воспользоваться! Зачем так жестоко?
Коментувати
Алексей
Как только красавец-министр вернет бесплатные спортивные школы(ДЮСШ), вернет украденные стадионы и спортплощадки, обеспечит школы штатными ырачами, спортивным инвентарем (лыжи, коньки, современные легкоатлетич. снаряды) и УМЕНЬШИТ ВПОЛОВИНУ безумные нагрузки , которые псевдоминистерство образования калечит украинских детей - вот тогда и нормативы будут сдавать. Понасобирали министров-специалистов по партийным спискам и давай измываться над людьми. Достали вы уже- даже больше мерзавца Януковича!
Віталій
Складається враження, що міністри з радниками в роботі керуються своїм власним ще учнівським досвідом та ностальгією за СРСР. Невже введення норм ГТО покращить здоров’я учнів, чи можливое відірве їх від соціальних мереж та комп’ютерів; збільшить години рухової активності в школах; покращить якість проведення уроків фізичного виховання; вирішить питання із зайнятістю підлітків після уроків у гуртках та секціях? НІ і ще раз ні! Зате дасть можливість "фанатикам - вчителям" фізичної культури контролювати і приймати нормативи. (в коментарях про смертність на уроках вже говорил. Якщо ж ми говоримо про здоров’я і занятість дітей після уроків то відновлювать потрібно роботу гуртків і секцій фізкультурно-спортивного спрямування, роботу ДЮСШ. Але теперішні чиновники за копійку для дітей вдавляться. Як наслідок, діти після уроків залишені самі на себе барами та магазинами а здоров’я нації залежить від норм ГТО.
Флюра
Правильная задумка. Стоит подумать еще над тем, чтобы и в высшие учебные заведения принимать по состоянию здоровья, исходя из норм спортивных. В здоровом теле и дух здоровый, говорили предки. Дай Господи стране здравомыслящих министров
готов к труду и обороне
Для Флюра: ну и совок министр,обычно те дети чтохороши в математике не лучшие в спорте
Uma
Таким дорога в науку. Но их единицы. Победители Всеукр. олимпиад, им место на бюджете всегда обеспечено. Другие "победители" на местном уровне - профонация Олимпиад, призванная ВЫЯВЛЯТЬ(!) - Таланты. Директора школ, некоторые, обманщики, так выходит?
Голосzнарода
Для Флюра: Ну радянські нормативи - це перебор звісно, особливо коли враховувати стан здоровя сучасних дітей, то ті нормативи будуть швидше його погіршувати, хочеться побажати міністерству без фанатизму відноситися до здоровя молодого покоління. Звісно батькам більше подобалось би, щоб їх діти були хоча і тупі, але здорові, ніж тупі і хворі, але треба починати із того, щоб заняття спортом носило якраз дбайливий оздоровчий характер, а не нищівний для кволих дітей.
Коментувати
Volodymyr
Спочатку скасували нормативи через те ж слабке здоров’я дітей, а потім знову вводимо?
Uma
Для Volodymyr: Новый Министр исправляет ошибки предыдущего: не здоровые люди получают высшее обр., кому это надо? 44 года сахарный диабет, завуч в школе, еле ходит, ни во что не вникает, правонарушения в школе, сидит в кабинете, не выходит. Дедовщина учительская - когда управляют приближенные админа школы всем: нагрузка учителей, кл.рук., факультатив, комиссия на ДПА (не по Диплому-на матем. сажают украиноведа и, наоборот), заводим молодых любовников из подчиненных. Да есть и такэ. Очумели некоторые от безнаказанности.
Аліса
Для Uma: А що, по вашому, людям з хронічними хворобами не можна вчитися у ВНЗ? Не можна працювати у школі? А за що вони будуть жити, лікуватися, годувати дітей? Це вже геноцид якийсь... P.S. Мій чоловік хворіє на цукровий діабет. Що йому тепер робити на Вашу думку? Група по інвалідності йому не передбачена.
Коментувати
1
Спочатку потрібно повернути здорове харчування і лише від цього здоров’я дітей удвічі покращиться. А ще розумне планування розумового навантаження.
Флюра
Для 1: Здоровье ребенка закладывается в семье. Домашняя еда - это здоровье. Мамаши много времени уделяют внешности, деньги тратят на краски, парикмахерские маникюр, полуфабрикатами кормят и мужа, и детей. Контроля за учебой нет ежедневного, дневники не смотрят, вся надия на государство. Но государство дает деньги, пусть и малые, а тратить с пользой деньги - надо уметь.
Коментувати
Игорь Соломонов
Нате вам раби, а то мало безкоштовно працюєте. По 20-ть змагань на рік готуєте, а за це вам шана, а це більше чім гроші
Про освіту
Хай міністр спочатку вивчить статистику дитячих смертей на уроках фізкультури.
арго
Для Про освіту: хай сам спочатку здасть норми. чи добіжить до фінішу? з кресла керувать легше
Флюра
Начинать нужно с увольнения директоров, которые допустили такое. Сам дир. не уволится, совесть его не мучает, працюет, глядит бесстыжими глазами нам, родителям.
Мария Сергеева
Для Флюра: Родители, зная состояние здоровья детей, должны побеспокоиться и взять соответствующие справки, на основании которых детей распределят или в специальную или в подготовительную группы, а может и освободят от уроков и вовсе.
Коментувати
Ірина
І де тих дурнів на наших дітей бідних набралося?
)))
40% класу спецгрупа . Якщо дитина не добіжить до фініша , хто за це відповість?
очередной бред
Вот оказываются почему дети слабые-не хватает норм ГТО! А моя бабушка говорила: " Здоровье в тарелке". Знают ли наши горе-реформаторы,что многие дети просто недоедают в силу недостаточного материального обеспечения их семей? ( Живу в сельской местности,говорю об этом не понаслышке). Нет слов,одни возмущения.
Флюра
Для очередной бред: Меньше пить нужно, готовить завтрак ребенку, бить, матом ругаться, а чаще ходить в школу.
звыняйте,
Для Флюра: но ТАКОЙ глупости давненько не читалось
Ой, ей
Для звыняйте,: " -Отруїли повітря, воду, захімили і синтезували продукти харчування, "підсадили " дітей на комп’ютери-і хочете норми ГПО? Тоді встановіть і норми з кореляцією на нинішні умови! " Запитання: хто? коли?
Коментувати
кожен день нова маячня
ще один норматив для нових психологічних тортур дітей.
Маразм крепчает?
Урра! Возвращаемся в совок. А еще политинформации в школу! А еще пионеров и комсомольцев. Никак без этого. Слабое поколение будет.
Uma
Для Маразм крепчает?: Политинформ в школе воспитывало тем самым грамотных учителей, учеников, а не идиотов. Идиот не интересуется жизнью страны, проблемами, успехами, достижениями
идиот
Для Uma: интересуется всем,Вами перечисленным, из-под палки.Чем и являлись политинформации и иже с ними. ЖИзнь страны,говорите.Это той страны, олигархи которой-коммунисты и ДЕТИ коммунистов и руководящих работников обокрали население?Это той страны, для которой предлагались "равные стартовые возможности",да вот только одни на старте, а другим и с места вставать не пришлось. Ну и ну
Ой, ей
Для идиот: Такова действительность, но Знать нужно - для себя же, знать кто с тобой рядом ..., доверять или нет, как поступить, ...
Коментувати