ЮНІСЕФ та LEGO забезпечать іграшками дітей Донбасу

Постраждалим від конфлікту дітям в Донецькій і Луганській областях подарують якісні іграшки

ЮНІСЕФ та LEGO забезпечать іграшками дітей Донбасу

ЮНІСЕФ та Фонд LEGO розпочали місцеву ініціативу із забезпечення постраждалих від конфлікту дітей в Донецькій і Луганській областях високоякісними ігровими матеріалами задля продовження їхнього розвитку і навчання.

Діти зі 48 шкіл, 62 дитячих садків та 10 центрів підтримки сім’ї в громадах, розташованих на підконтрольних уряду територіях України, отримають користь від цієї ініціативи. Про це повідомляє медіа-центр ЮНІСЕФ.

«Право дітей гратися передбачено Конвенцією ООН про права дитини. Гра є основою для якісного навчання в ранньому віці та для когнітивного розвитку. Гра допомагає дітям, постраждалим від конфлікту, справитися зі стресом і травмою», - зазначає Джованна Барберіс, голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

«Партнерство із Фондом LEGO дозволяє ЮНІСЕФ надати можливість гратися та одночасно вчитися більше ніж 18000 дітей, які постраждали від конфлікту”, - підкреслила Барберіс.

Діти платять найвищу ціну підчас гуманітарної кризи, яка продовжує погіршуватись в Україні. В результаті тривалого насильства, діти пережили величезний стрес, ставши свідками жорстоких боїв і обстрілів. Щонайменше 178 тис. дітей були вимушені покинути свої домівки і переїхати в інші міста України. Тисячі постраждалих від конфлікту дітей у східній Україні не мають доступу до освіти. Дидактичні матеріали, книги і зокрема ігри, що залучають дітей до навчання через гру, обмежені. У той же час, ігри та навчання допомагають полегшити травму дітей, які постраждали під час конфлікту.

Спільна ініціатива була розпочата в Україні в березні 2015 року, і вона є частиною глобальної співпраці Фонду LEGO та ЮНІСЕФ, яка націлена на підвищення якості раннього навчання через гру для дітей в усьому світі. В Україні більше 1600 благодійних наборів LEGO будуть передані 18000 дітей у Донецькій та Луганській областях для підтримки раннього дитячого розвитку через гру. Крім того, більше ніж 500 вихователів і педагогів дізнаються, як використовувати гру в якості засобу стимуляції навчання дітей.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, +38 044 254 2450,
vvashchenko@unicef.org
Христина Віткомб, Фонд LEGO,
Christina.witcomb@LEGO.com

Освіта.ua
14.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів