Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Методист
Для Голосzнарода Судячи з Ваших коментів.ю ви - не вчитель, а самий звичайний троль. Ганьба Вам як особистості.
Голосzнарода
Для Методист: Як показово для представника Вашого фаху : хамити і гнобити опонента замість того, щоб давати аргументовану конструктивну критику.
Коментувати
Мацегора Зоя Миколаївна
Неодноразово і так склалося, що не з одного предмету , проходила я курси при Харківській академії неприривної освіти. Кожного разу привозила до свого міста купу цікавих ідей, сама навчалась чогось нового, ділилась досвідом з іншими. Курси - це можливість запобігти педагогічному вигоранню вчителя, стимул до творчої праці, самоосвіти, вивчення нового. Ось уже три роки є членом ТТК вчителів, що опробовують іноваційну програму факультативного курсу "Православна культура Слобожанщини". Наш керівник Татарінов М.В. не тільки організовує роботу ТТК на високому рівні, а сам проводить уроки, забезпечує необхідними науково методичним та дидактичним матеріалом усіх вчителів області. За загальною редакцією М.В.Татарінова та при сприянні керівництва ХАНО, всі вчителі забезпечені методичними посібниками, та презентаціями до уроків в електронному варіанті. Мають змогу обміну досвідом з колегами.
Мацегора Зоя Миколаївна
спочатку написала, а потім поцікавилась іншими коментаріями...... І це пишуть педагоги які працюють в школі? обзиваючи людей гієнами і тупими створіннями? це люди з вищою педагогічною освітою. Який сором !
Uma
Для Мацегора Зоя Миколаївна: А как бы назвали, например, директора, завуча, составляющих лживые сведения в вышестоящие организации о своих успехах и школы и закулисно унижающих самостоятельных учителей, имеющих такое же высшее обр. как и у них? Забыли некоторые руководители школ, что находятся на службе у народа, а не в частной лавочке "прыцюют". Терпящие унижения, годами (!) учителя не железные, не думали?
освітянин
Да . Татаринов М.В. запомнился многим учителям. Когда давал мастер-класс, а ему собирали деньги на бензин. Какие писал справки после оказания методической помощи. А чего стоит 250 лет со дня образования Харьковской области. Грамота от академии за непревзойденный подхалимаж вам обеспечена. Примите респект.
Коментувати
Світлана Гаряча
Для голосzнарода Ніколи не перекладала ні на кого свої обов’язки, тим більше на першого зустрічного і намагаюсь відповідально ставитись до своєї діяльності, мабуть тому і маю певне визнання. І хто Вам сказав, що тільки тепер працівники інститутів визнали своє завдання? Дуже схоже, що Вам не відомо взагалі, яку функцію виконують інститути післядипломної освіти. І чомусь здається, що не рак на горі свистить, а Ви звикли ховатись за спини інших, подаєте звуки пааплюження всіх і вся. Я готова зустрітись з Вами, і дивлячись відверто очі довести, що інститути потрібні для вчителя, який хоче працювати, а не шукає винних у всіх його нещастях.
Голосzнарода
Для Світлана Гаряча: Корпоративна етика, що виробилась в навчальних закладах цього типу за роки незалежності, призвела лише до падіння престижу вітчизняної освіти серед населення, до негативного іміджу професії вчителя не те що порівняно із європейськими країнами, а навіть із радянськими часами. "Стара мітла ніколи мести по новому не стане, треба її викинути на смітник і купити пилесос", адже освіта являється стратегічною сферою формування національного добробуту, якщо освіту не реформувати належним чином, то країна позбудеться того необхідного для економічного зростання суспільства людського потенціалу. Бажання будь-якою ціною зберегти робочі місця для своїх пригрітих і проплачених ні до чого доброго не призведе, а лише забере потрібний час і ресурси, щоб сформувати нову генерацію незалежних реформаторів і творців суспільних благ.
Голосzнарода
Для Світлана Гаряча: Я знаю добре професійний і моральний рівень тих фахівців, що працюють в подібного типу закладах: у них завжди подвійні стандарти і приховані мотиви, які випливають лише із можливості отримати власну вигоду, вони ніколи не кажуть правду, вони не пропускають можливості пригнобити і принизити простого учителя. Зберігати такі заклади недоцільно, адже вони являються ядром загнивання всієї освітянської громади, бо риба починає гнити із голови. Якщо у Вас інша точка зору, то доведіть це публічно усім, а не лише комусь одному погрожуючи віч-на-віч. Я знаю наперед все, що Ви можете показати і розказати, адже у кожного методиста є декілька пригрітих вчителів переважно із сільської місцевості, які їм возять постійно подарунки, за що отримують і всі вигоди, тому завжди знайдеться пара вчителів, які зможуть щось хороше показати, хоча це зовсім не означає, що вони найкращі, а просто свої проплачені, в той час, як більшість талановитих вчителів не мають таких привілегій.
учитель
Для Голосzнарода: навіщо ж ви так про сільських вчителів? Наші проблеми не від ІППО, а через брак фінансів. Замість того щоб виділити кошти на відрядження для проїзду на семінар, нам пропонують вебінари. Чи розуміють розподільники коштів від освіти, яка швидкість інтернету в селі? Щоб був сучасний інтернет потрібно самому розкошелетися. Чи замінить споглядання монітору комп’ютера спілкування віч-на-віч? Я з великим задоволення відвідую семінари, цікавлюсь досвідом колег, але за власний кошт багато не наїздишся, взимку взагалі нема чим доїхати, бо останній автобус вирушає з міста о 12-й. Ви обхаяли всіх, і сільського вчителя, і тих у кого є досягнення, і працівників ІППО. А що ви зробили для освіти, крім того що критикувати і руйнувати? Мої професійні здобутки скромні, але дякую і за те що маю, бо є специфіка сільської школи. За свої звання не платив. Оцінки учням в журнал не малюю, що заробили на уроці те й отримали в контрольній при перевірці. Про хабарі - якщо вам нічого крити, то не платіть!
Коментувати
Тетяна Козубенко
Стосовно даного питання можна дискутувати довго, та скажу лише те, що вважаю головним для себе. Якщо в інституті працюють майстри своєї справи, то звернувшись до будь кого з них завжди отримаєш допомогу. А для сучасного вчителя, який прагне бути "в ногу з часом" такі Майстри дуже потрібні. По друге завжди на курсах беру щось нове для себе, особливо практичні поради. По-третє -це цікаві зустрічі з однодумцями, обговорення наболілого і пошук шляхів вирішення, і далі- Якщо в інституті люди за покликанням, мають досвід, то вони бачать і внших творчих креативних педагогів, допомагають їм пропагувати свій досвід, бо ми вже так "забігались" у своїх школах, що нам все здається звичайним, а вони БАЧАТЬ в цьому НЕЗВИЧАЙНЕ! І це радує, коли отримуєш визнання. Ви можете, шановні, будь що писати прочитавши мій коментар, та я пишаюся тим, що маю можливість співпрацювати з викладачами Черкаського ІПОПП.
Хлоя
В Одессе на курсах переподготовки для учителей английского языка замечательные методисты. Говорю это со всей ответственностью! Очень интересные занятия, и в то же время неутомительные, посещения уроков в 121 школе, практические тренинги. Приходил преподаватель истории Украины, читал интересные лекции, очень понравилась психолог - мы столько полезного узнали от нее. Методисты Елена Анатольевна, Татьяна Валерьевна, имя третьего методиста, к сожалению, не запомнила. Эти люди не только владеют современной методикой и следят за новинками, но и могут дать дельный совет относительно стажа, зарплаты, переквалификации, тарификации и прав учителя. Наша группа в 2013 г. ходила в полном составе, если кто-то дистанционно решил проходить курсы - это его дело. Никто ничего не платил, все прошло замечательно, все аттестовались безболезненно и хоть от уроков отдохнули.
зачем? работать в школе
Для Хлоя: если "от уроков отдохнули"?
Хлоя для: зачем?
А вы предлагаете все время работать и не получать категорию? Чтоб вы знали, в некоторых странах (Израиль) учителю дают годовой академ-отпуск с сохранением зарплаты. Чтобы он не выгорал на работе. Курсы - это просто смена деятельности учителя, если вы не заметили. Наверное, вы откупились, чтобы на уроки ходить?)))
зачем? работать в школе
Для Хлоя для: зачем?: ага. У нас взаимозаменяемость))))))). Пока один на курсах, второй его уроки ведёт. И удовольствие. И развлечение
Коментувати
спостерігач
Ото бурлять коментаріїї, як **но в *опі, учителі нагадують брудних, тремтячих гієн, які нападають на пораненого лева. Працівники інститутів, хоча б мають сміливість висловитись, не приховуючи власне ім’я. Вже за це їх можна поважати, а інші шакали))))
именно
Для спостерігач: Вы КТО?))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
від спостерігач
переймаю вчительський "досвід" і швидко вчусь поводити себе непорядно
так значит Ваши учителя
Для від спостерігач: ничего НЕ стоят. Как же слабо они научили Вас отвечать ЗА свои слова))))))))))))
Коментувати
Ольга Крутенко
Доброго дня усім колегам! Читаю коментарі і виникає декілька питань: 1. А чи віисловлюють усі, хто незадоволений роботою методистів ІППО, свої думки і пропозиції під час проходження курсів? В Черкаському інституті в кінці курсів завжди проводять опитування (анонімне!), щоб з’ясувати, як покращити роботу науковців і методистів. Повірте, працівники інституту із великим хвилюванням читають, як їхню роботу оцінили вчителі. Якщо хтось нещиро похвалив, щоб потім вилити свої неприємні враження на цьому форумі, то такому вчинку є не дуже гарна назва. 2. Особисто я прийшла в інститут, маючи 28 років педагогічного стажу. Мені здається, що я можу щось порадити молодим учителям. Із досвідченими теж є про що поспілкуватися... Чи я одна така? Ні! У нашому закладі практично всі мають чималий досвід роботи в школі. 3. Наостанок дивна думка прийшла на розум: якщо спитати учнів щодо доцільності існування школи, чи не прийдеться закрити декілька закладів освіти? Чи всі діти задоволені роботою вчителів?
Мы проводили подобный опрос
Для Ольга Крутенко: среди детей. Занятие такое было. Прошло довольно прилично. Учителям что сказали, а что попридержали. Дети всё же. Не все корректно выразились. Это ПОЛЕЗНО
Коментувати
Голосzнарода
Треба ті гадюшники, розплідники корупції ліквідувати обовязково, бо від них ніякої користі, тільки одне викачування грошей і гноблення вчителів. Там куча професійних науковців сидить, але хоча б один із них реальний винахід зробив? - лише суцільні бездарні статисти, які попереписували чужі дисертації і за гроші їх захистили. З таким низьким рівнем освіти і науки, як оіппо пропагують по регіонах, ніякий науково-технічний прогрес країні не світить: надмірна бюрократизація та схоластичність їх наукових поглядів лише поглиблять занепад.
Світлана Гаряча
Для Голосzнарода: Цікаво, Ви для себе, завдяки поливанню брудом, отримуєте порцію енергії для подальших своїх "подвигів"? Хто дав Вам право, прикриваючись так званим "голосом з народу", науково-методичні установи називати "гадюшниками" та ін. Ніколи не повірю, що Ви з народу. Я не боюсь відкрито висловлювати свою думку, маючи за плечима 15 років роботи в школі і вже 16 років в інституті післядипломної освіти (з них - 11 років методистом, а після закінчення аспірантури - 5 років науковим працівником, викладачем). І не Вам оцінювати наші написані і захищені дисертації - для цього є більш компетентні органи. Хотілося б мені, щоб Ви побули "статистом" і порахували наші недоспані ночі, за потребою - роботу без вихідних, кількість телефонних дзвінків і електронних листів, в яких педагоги звертаються за консультаціями і допомогою. І часто не рахуємось з тим, що у нас є свої сім’ї і давно робочий день закінчився.
Світлана Гаряча
Для Голосzнарода: Завдання наших інститутів ми бачимо у пошуку тих інструментів і важелів, які будуть допомагати вчителям вибудовувати свою власну траєкторію педагогічної майстерності. Маємо надію, що в наших школах стане ще більше справжніх вчителів, на яких давно очікують наші діти. Розумію, що не можна подобатися всім і бути хорошим для всіх. Перед тим як поливати брудом нашу роботу раджу почати із себе - самому собі дати відповідь на запитання: "Що я зробив для того, щоб освіта в Україні стала кращою, країна була багатшою, а люди в ній щасливими?". І якщо у Вашому житті щось не склалося, то не треба шукати вину в роботі ОІПОПП. Майте мужність і мудрість зробити крок вперед і стати щасливим. Я вірю у Вас вийде.
Голосzнарода
Для Світлана Гаряча: Мені здається, що Ваші дисертації та результати пошуково-дослідницької роботи має оцінювати народ, а це : діти, студенти і їх батьки, вчителі, адже саме їм пожинати плоди Вашої творчості. Але я не здивуюсь тому, що більшість із них навіть уявлення не мають про результати Вашої пошуково-дослідницької діяльності, звісно більш компетентні органи може і мають уявлення про Ваші дослідження, бо Ви їм це проплатили, але хіба ж це досягнення. І безглуздо видавати свої статистичні обовязки за подвиг, бо будь-хто може приймати телефонні дзвінки, електронні листи, проводити зустрічі, займатися документоводством, хоча, нагадаю, що у звичайній приватній організації цим займається секретар, і без наукового ступеня. І повірте, саме мені, і кожному громадянину цієї країни оцінювати Вашу роботу, бо наукове звання Ви отримуєте у цій країні, а не на Марсі.
Коментувати
Методист
Судячи з коментарів та життя взагалі, в освіті України є багато наболілих і невирішених проблем. Тому закликаю не поливати один одного брудом, пропонувати ліквідувати, розігнати і т.д., а висловлювати конструктивні пропозиції щодо покращення освіти в нашій державі. Адже, якщо дописувачі вважають, що, закривши інститути, освіта в Україні стане кращою, вчителі кваліфікованішими та добросовіснишими, то вони глибоко помиляються і я думаю, що вони теж це розуміють.
Голосzнарода
Для Методист: А Ви методистом скільки років працюєте, що тільки зараз замітили, що в освіті є багато невирішених проблем? Чи Вам просто зручно було вдавати, що ніяких проблем нема і все прекрасно, а чуть що не так, то гнобити вчителів?
спостерігач
вчи мову, тупе створіння, а потім звертайся до людей із запитаннями
Голосzнарода
Для спостерігач: Ололо... цей хам публічно позбавляє мене права бути людиною, хіба це мислимо для представника освітян? Хоча, мабуть, це той самий методист вирішив проявити свій справжній рівень культури, бо цивілізовано полеміку вести не уміє. Омг :0
Коментувати
Вчителька з Черкас
Я - за збереження інститутів післядипломної освіти. Мені особисто методисти Черкаського інституту дуже допомогли в підготовці документів та матеріалів до участі в конкурсі "Учитель року". До 1 вересня кожного року - поради з предметів та Перший урок. Чого вартує колекція цифрових ресурсів на їхньому сайті - відкривай, дивись, використовуй. Спасибі, черкащани. Так тримати!!! Ми за вас!!!
Методист
Для Вчителька з Черкас: Дякуємо за добрі слова. Думаю, якби у справжніх вчителів було більше часу, то ми прочитали ще не один подібний коментар у підтримку методистів.
Лариса Суліма
Для Вчителька з Черкас: Повністю підтримую. Я не впевнена, що в учителів, які працюють у сільських школах, є час і можливість для відповідного професійного росту. Для мене курси Черкаського ОІПОПП завжди змістовні і потрібні. І не лише курси, але й семінари, конференції, різні конкурси... Обмін досвідом з різних питань - це просто освітянське джерело, таке потрібне сучасному вчителю.
Коментувати
Світлана М.
Мабуть тільки у представників "освітньої еліти" можна побачити стільки витягнутого із закутків бруду. Ображені вчителі готові на шматки роздерти методистів ОІПО. Але у будь-якому колективі, як у шкільному, так і в інститутському, є різні люди і не потрібно всіх стригти під одну гребінку. Як відомо, не в інститутах придумали положення про те, що учителю, який читає у школі декілька предметів, окрім свого, потрібно під час проходження курсів отримати заліки з інших дисциплін. То чому ж, один учитель, їдучи на курси, бере флешку із масою власних напрацьованих матеріалів із всіх предметів, які читає, вивчає на дистанційці ОІПО лекції методистів, успішно здає тести (не виходячи із дому), а інший (без флешки, без знань, без совісті, але з бажанням "загребти" всі години у школі), хоче отримати заліки, жаліючись на тяжке життя учителя, пропонує методисту гроші, чи вирішує цю проблему по-іншому. Так, проблеми в ОІПО є їх потрібно вирішувати. А ви думаєте, їх немає в Міністерстві освіти?
Учителю))
Массовое прозрение людей? Вы так уверен в этом? Это когда деньги в школу несут, а дома,на кухне, возмущаются? Когда говорят о "начни с себя", "посмотри на себя" становится так смешно. До коликов. Об этом говорят те, кому ВЫГОДНО чтобы всё оставалось так же тихо и спокойно. Вы каким образом начал "с себя"?Конкретику,пожалуйста.
Учитель
Раб може виховати тільки раба, а не вільну людину. Буде все так, як відверто написали багато дописувачів, до того часу, поки ми ВСІ не зрозуміємо, що ми не стадо баранів, поки не почнемо ДУМАТИ. Ось і зараз, настало масове прозріння людей. А чому? Бо поступила команда "Фас". І ось уже натовп у пориві благородного гніву починає рвати Інститути. На черзі хто? -- Школи! А потім? А може спочатку потрібно подивитися в дзеркало і почати з себе особисто?
для Харьковский лицей
Какого ЧЁРТА вы несёте СВОИ деньги? Какого лешего Вы и Ваши коллеги-родители развращаете учителей,и,что главное, остальных чиновников,сдавая деньги на то, что ДОЛЖНО быть обеспечено государством. Вы что, вообще НЕ соображаете ни на йоту. Пока несёте-они жопу НЕ поднимут,чтобы ТРЕБОВАТЬ. Пока несёте, они будут брать.И Вы не откажетесь, поскоьку Вашему ребёнку плохо будет. Уже по той причине,что одноклассники разговоры разговаривают. А ведь это -ДЕТИ. Они молчать НЕ умет.НЕ сдайте один-второй-третий.НИ на что. Поверьте-жопы поднимут и требовать от руководства станут. ЧТо до конфет.(это для МАМЫ). Так следует брать таку коробку, чтобы хватило НА ВЕСЬ класс. Учительница же НЕ ДОЛЖНА сама съесть те конфеты.Да и ей в ответ тоже увесистую коробку принести следует. О чае подумайте))) Пестлоцци прямо и Януши Корчаки во плоти. НЕ тошно?
Учитель
Для для Харьковский лицей: Не платите и ничего вам не сделают. Хотя мне кажется, что вам удобна позиция жертвы.
))))))))))))))))))
Для Учитель: "МНЕ КАЖЕТСЯ". Когда кажется - креститься следует. Ваши слова в переводе способны означать:"Платите, ведь мы жопу поднимать не желаем.Ведь если поднимем,нас по голове явно не погладят.Почитывать станут.Нервишки треппать.А нам ведь так тепло-сытно и сладко в нашем положении побирающихся"
мама
в начальной учитель так и делала, свою коробку конфет открывала и детей угощала, и чаепития классные организовывала и с пирогами и с конкурсами - так класс сдруживается*,...а в средней ланке мы решили так поздравить учителей -это наше решение!
Коментувати
Харьковский лицей
Когда ж вы НАЖРЁТЕСЬ учителя? Только что звонила родительница из родительского комитета. Нет от них покоя, ни рано утром, ни поздно вечером! Хотят денег на ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ, они видите ли запланировали каждому в открыточку по сто гривен. Почему меня никто не поздравляет с днем бухгалтера? Я каждый месяц отрываю от своей зарплаты на оплату лицея по 70 гривен, а еще на ремонт. Родители в старших классах платят еще больше. На первом собрании классный руководитель собрала заявления от каждого родителя о том, что мы добровольно хотим каждый месяц делать взнос в благотворительный фонд лицея. Было сказано – хотите учиться у нас ПЛАТИТЕ, не хотите идите в обычную школу где учатся сявки с района, у нас дети отобранные. Уважаемый Министр, обратите пожалуйста внимание на поборы и бардак в школах города Харькова, пришлите комиссию для рассмотрения того произвола, который крышует Деменко и ее зажравшаяся команда. Вы достали уже со своим профессиональным праздником!!!
мама
Для Харьковский лицей: а мы на собрании решили по коробке конфет каждому учителю, не более.... да так и получается примерно по 70 грн. конфеты в кулек по 3 грн. а если еще и открытку..., так что ваши 100 грн. в конверт может и лучше, а вообще не хотите не сдавайте! у нас многие так и делают и даже на собрание за весь год не приходят ни разу...
Для харьковский лицей
Деменко пережила всех президентов и вас переживет. Или вы такие наивные, что думаете в министерстве взяток не берут. Покажите мне бедного министра.
именно
Для Для харьковский лицей:естественно министерские БЕРУТ. Благодарность. А то как же на таких зарплатах ТАКИЕ авто покупать.
Коментувати
Шиншилла
Учителя против ППО - это пчелы против меда. Будете сдавать тесты Гриневич и Совсун, и не получите категорию, потому что бюджет будут всегда на вас экономить, пока будет заморожена АТО,а это лет на 20!
де оптимізм?
Для Шиншилла: якось ви зовсім без поваги до Совсун... АТО розпланували аж на 20 років
Коментувати
вчитель
Я не є прихильником подібного спілкування, але почитавши коментарі не можу лишитись осторонь. Настав момент інстинний для висловлювання накипілого. І, можливо, настане час змін на краще..., коли??? Ні не тоді, коли махатемемо шаблею, обливатемемо брудом. Я вдячна педуніверситету за диплом, студенські роки, а ОІПОППу за мою фахову майстерність. Через два роки знов на курси і мені не потрібні такі проблеми, як турбота про пошук дешевого і більш-менш комфортного проживання, нові "вимоги" до курсової, короновані особи з "професорськими титулами", навряд, чи хтось з них із посмішкою просто подарує посвідчення... Пропоную навчитись чути одне одного, в останні роки інститут моєї області дійсно модернізувався, це незаперечний факт, але, нажаль, так забагато нудних непотрібних лекцій, нам простим вчителям потрібне те, що полегшить і так непросту педдіяльність. Працівники інституту не забувайте, що ви працюєте для нас і ви нам потрібні, розвивайтеся, очищайтеся, успіхів вам у цьому і сил
продолжение родители
(продолжение) Но там уже нужно больше денег - помочь с ремонтом, отремонтировать в столовой печки или холодильники, «поблагодарить» администрацию. Из-за одной такой ученицы, родители которой поздно проснулись (принесли денег директору) классному руководителю пришлось переписывать журнал посреди учебного года. К чему я это все пишу? А к тому чтобы Вас дорогие (и не очень дорогие) наши учителя проверяли почаще. Иначе Вы забываете зачем ходите на работу - не ныть родительскому комитету о маленькой зарплате, не советовать какие подарки кому купить, не выходить из класса на 20 минут, а в остальное время читать мораль о том как нужно себя вести… Нас, родителей интересует как Вы научите детей языку и математике, а учить за бесплатно, вы разучились. Я не знаю кто виноват в ваших нищих зарплатах – министерство или ИППО, но совесть большинство из вас давно потеряло. Кто виноват в том что творится в школе?
Шиншилла
Для продолжение родители: Зарплата, о которой вы говорите, как раз платится за то, что мы приехали в школу, за наше время, потраченное на вашего недовоспитанного ребенка. который мешает работать на уроке, и поэтому учителя вынуждены воспитывать его вместо вас! Вот к таким, как вы, бездельницам, прислушиваются табачники, квиты и яценюки, и поэтому не хотят и не будут поднимать намз-ту до достойного уровня!
шиншилі
Зарплата якраз і відповідає вашому «уровню» плінтуса, до педінститутів йдуть ті хто не пройшов до престижнішого ВУЗУ. Випускники педагогічних біжать від школи, як від ладана. Те що залишилося в школі, або тупе, або заробляє нищебродські копійки на коштах батьків.
Ой, ей
Для шиншилі: Пришел в школу молод. матем., с села, речь не развита, завуч взяла под "крыло", решила тряхнуть стариной. Все видят разврат(было и ранее, счет потерян ею), дети видят. Как думаю, семейные ценности неведомы таким,но будут переданы. Ваша правда, порядочные бегут, безнравственные приспосабливаются.
Коментувати
родители
В прошлом году моя дочь закончила одну из самых лучших харьковских школ. Из-за проверки в школе, учитель украинского языка бесплатно занималась с классом дополнительно, чтобы поднять успеваемость. Частные уроки у того же учителя стоят 150 грн за час. Но нам повезло, из-за проверки детей не срывали с уроков: на уборку территории, на репетиции школьных праздников (после уроков классному руководителю не хочется оставаться, поэтому договариваются чтобы отпускали с уроков); и готовят к турнирам тоже во время уроков. Родители конечно против такого вольного посещения, но попробуй начать скандалить в одиннадцатом классе. После того как проверка закончилась, все вернулось на «круги свои», учителя начали «отбывать» уроки, вместо того чтобы учить детей, вернулся принцип «хочешь знаний – плати», хочешь «красивый» аттестат – иди к директору. Но там уже нужно больше денег - помочь с ремонтом, отремонтировать в столовой печки или холодильники, «поблагодарить» администрацию...
павлик морозов ты
Для родители: ну иди донеси на учителя, что он сепаратист, легче тебе станет))) вам, ленивым домохозяйкам, не угодишь!
Учитель
А вы попробуйте посидеть на уроке своего чада - не имеют права отказать. Наверное, тогда вам станет стыдно за свои слова. Вы увидите как ваше чадо вместе со своими одноклассниками пылают от желания получить знания. Дело не только в учителе, в несовершенной системе образования, а и в нежелании детей, равно и их родителей, прикладывать усилия для получения знаний. Вместо того, чтобы контролировать своего ребенка, стимулировать его к знаниям, родителям легче свалить вину за неуспеваемость на учителя, легче подкупить его, чтобы потом с негодованием требовать справедливости и обливать грязью.
Для сепаратистка
А кто вас заставлял по две смены, как стадо баранов, стоять вдоль улиц Харькова с флагами партии регионов в прошлом году? Гороно дало приказ, всех сняли с уроков, вы и не гавкнули. Сейчас портреты президента поменяли в классах и думаете изменились сами?
Коментувати
колеги з Черкащани
Шановні колеги-педагоги. Нас дуже стурбували коментарі до відкритого листа. Як може педагог, вихователь і наставник учнів так говорити про працівників ОІПОПП та робити оцінку їх діяльності. Це просто неетично і антиморально. Адже вони надають постійну методичну допомогу всім педагогам, навчають впроваджувати інноваційні методики та технології. Співпраця з інститутом сприяє професійному зростанню кожного. Наприклад, величезна увага приділяється виховній роботі. Ми вдячні лабораторії виховної роботи ЧОІПОПП за допомогу вчителям та підтримку обдарованих дітей. Реалізовуючи Концепцію виховної роботи кожен методист інституту розробив до початку навчального року методичну базу, яка завдяки сайту інституту доступна кожному. Про яку корупцію може йти річ? З образотворчого мистецтва відсутні підручники та, дякуючи методисту, ми маємо розробки уроків, презентаційні матеріали тощо. І так з кожного предмета. Залишається подякувати кожному з працівників цього прекрасного творчого колективу.
avva
Для колеги з Черкащани: ЦІКАВО, ВАС ЦЕ ПОПРОСИЛИ НАПИСАТИ ЧИ ВИ САМІ ТАКЕ СОТВОРИЛИ? ВІД ЄЛЕЮ У ВАС НІДЕ НІЧОГО НЕ ЗЛИПЛОСЯ?
Освіта
Для колеги з Черкащани: Спасибі за звіт. Молодці черкащани! ЧОІПОПП - найкращий! Його не ліквідують, він сам розсиплетться від рухлявих думок!
да ладно.
Для avva: Пусть и попросили. Или сами от имени написали. Главное, что что-то пытались делать...Ведь если самиписали, или по просьбе, то ЗНАЮТ об отношении. Если люди писали от себя-тоже нормально
Коментувати