Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
Так, для розумних дітей олімпіада це дуже добре. Погано, що корупція тут процвітає : місця купуються і продаються. Для чого ввели 50% від кількості учасників призових місць? Щоб було що продавати. Є надзвичайно спритні вчителі, директори, методисти, які "роблять" (саме так!) місця. І мають нагороди, доплати і нагле, зверхнє ставлення до тих , хто не може, або не хоче цього робити. А от дітей, липових призерів, калічать непоправно.
Студент
Для Родион: 50% призових місць - піввікова міжнародна практика. На міжнародних учнівських олімпіадах саме так і відбувається. Це для того, аби по більше дітей нагородити, адже на всеукр приїжають вже дуже талановиті діти, які заслуговують на приз. Очевидно, якщо учасник розв"язав всі завдання на відмінно, то це переможець, але чому б не нагородити 10го в списку, який розв"язав 80% завдань? Тим паче, що на Всеукрі в паралелі близько 30-40 учасників, тобто дипломом призера Фінального етапу нагороджують лише 15-20 дітей в кожному класі з Усієї України. Ось чому відсоток такий великий. Та ще й конкуренція на деяких олімпіадах велика. Й інколи з дуже хорошим результатом ти можеш опинитися далеко за призовими місцями, адже всі інші ще сильніші.
Коментувати
Vladimir Zvan
Олимпиады давно надо отменить. Они не нужны. Во всяком случае по истории и правоведению точно.
egobrain
А заохочення і призи, крім батога будуть?
Студент
Для egobrain: Особисто я отримував за різні олімпіади за період навчання близько 10 подорожей Україною і дві в країни ЄС. І таких багато. З нашого району щороку райадміністрація знаходила спонсорів і нагороджувала 30 найкращих дітей путівкою (я так їздив тричі).
Студент
А сумарна кількість стипендіальних коштів за навчальний рік у моїх знайомих становила в середньому 1-3 тисячі. Випускникам давали більше, так як рівень дещо вищий.
арго
Для egobrain: будуть - нікому не потрібні грамоти і поплескування директора по плечу
Коментувати
для Студент
Детка. Для таких ЕДИНИЦ и нужны олимпиады. НО массово - они НИКОМУ не приносят пользы. Когда учителя гнут, чтобы для вас он вёз детей ВСЕХ классов, и он, нагнули ведь, везёт, поскольку подняться не может, ещё и "готовит", поскольку реальная подготовка к олимпиаде требует затрат сил и енергии и ученика,и учителя не неделю-две, а как минимум год, а то и годы, если учитель планирует развивать данного ребёнка. А когда ребёнок, хорошо ВЛАДЕЯ материалом 5-6 класса побеждает в 10 всех остальных - это не просто смешно. Это говорит о том, что все остальные "олимпиадники" просто несут деньги своим учителям, если учитель имеет час нагрузки для этого, или показывают уровень несостоятельности ВСЕХ, "подготовивших" таких "олимпиадников". Некоторые из которых, кстати, правильно написать собственные данные (ФИО,дата рождения...) несостоятельны.
salka
Для меня не понятно, как можно требовать участие в олимпиадах в условиях профильного образования для старших классов? Разные профили – разное количество уроков. Например, математику можно учить по стандарту, по академичному и по профилю. Естественно, что на олимпиаде призовые места занимают представители профильного класса. Какой смысл гонять на олимпиаду например «стандартников»? И гоняют…
Наталя Циновник
Для salka: У свій час я вчилася у класі з гуманітарним ухилом, математики було мінімум, і це не заважало мені займати призові місця на олімпіадах з математики. Дійсно, який смисл було мене ганяти?
salka
для Наталя Циновник: Вы скорее всего исключение, которое подтверждает … И Вас скорее всего не надо было гонять. Я говорю о том, что очень часто, ради статистики, именно «гонят» на олимпиаду тех, которым там не место, да и не очень то хотят. А так: поздравляю Вас с успехами :) !
Студент
Для salka: Покажіть мені де в наказі написано про обов"язковість участі всіх шкіл з усіх предметів і в усіх класах? І згадайте слова професора Преображенского про те, що розруха не в країні, а в головах (Булгаков).
Коментувати
Вчитель
Шкода,що статті коментують не вчителі....Мені мало іриться що тау нісенітницю пишуть вчителі....Олімпіади непотрібні???Тоді можливо й на уроки вчителям не потрібно ходити?Все вам погано,да наше МОН мягко сказати,"перевершує" все і в гіршу сторони,але ОЛІМПІАДИ БУЛИ ЗАВЖДИ!!!Тому не спекулюйте ще на цьому!Вже на чому тільки можна спекулюємо,тому і так живемо!!!
арго
Для Вчитель: а те, що в олімпіадах приймають участь часто одні і ті ж учні вас не хвилює? мені вкрай жаль ту дитину, що сидить майже на кожній олімпіаді, бо вчитель слізно просить її взяти участь (бо не дай бог не провести вчителю шкільну олімпіаду, а коли займе дитина призове місце, то відмовитись від обласної).я погоджуюсь, коли дитина сама бажає брати участь в олімпіаді, а не примусово (як це часто буває)
мой ученик - ПОБЕДИТЕЛЬ
Для арго: САМ отказался от участия в областной олимпиаде, поскольку понимал уровень СВОИХ знаний.
Гаррі
На районі мав перше місце на олімпіаді з програмування, на якій було 4 учасники. Бо нікого не заставляли. Це був чудовий досвід, я мав привід та нагоду в ході щорічної підготовки оволодіти на базовому рівні мою програмування Паскаль, потім Pithon, загалом досвід цікавий. Після оголошення результатів мені дали вибір - їхати чи не їхати н обласну, так як багато чого все ж таки ще не вмів, а інші учасники вміють на багато більше в програмуванні, не зважаючи на свій вік. Я відмовився, аби даремно не їхати. Начальник районо та завідувач районним методкабінетом тільки підтримали мене в цьому, адже паралельно я мав представляти область на іншій олімпіаді.
Коментувати
набридло
А уявіть учня-випускника, який дякуючи нашим можновлавладцям готується до 3 обов’язкових зно і ще до 2 необхідних йому. Це 7-10 додаткових занять на тиждень. А тут ще вчителі з олімпіадами і турнірами... Ця дитина не отримає жодного додаткового балу за призерство ні на другому, ні на третьому етапі. А скільки вкладено сил і часу? Кому це треба? Хтось взагалі дбає про здоров’я наших дітей?
Нік
Для набридло: А хто вас примушує, ви маєте право не брати участь. Та й навіщо готуватися до тих двох непотрібних ЗНО, якщо при вступі вони вам не треба. В середньому балі атестату підготовка до них вартуватиме 1-2 балів зі 100, не більше (якщо зважати на те, як це було цього року).
Нік
І так, в свій час я отримав 40 додаткових балів при вступі. Що хотів - те робив, що не хотів - не робив, упущені бали за "не хотів" компенсувалися тими 40.
Коментувати
Вчитель
Кому треба ваші олімпіади? Уявіть 8-класника , в якого кожен день по 7 уроків і вчитель ще залишає на 8-ий урок , щоб підготовитись до олімпіади. А потім цей же учитель за свої гроші везе учнів , які живуть в сільській місцевості за 30-40 км, щоб поставити галачку, бо про яку якість можна говорити, а ще чіпляються адміністрація, бо не дай бог не прийняти участь. Додайте ще купу "обов’язкових" турнірів, звірячих конкурсів типу "кенгуру", а ще кожен день виховний захід та збір як не коштів, то корочків на протези воїнам АТО, то канцтоварів , то шкарпетки, то продукти то ще що придумають зверху. І це все за 2000 грн ?
Студент
Для Вчитель: Ну не скажіть. Мені олімпіада і МАН змінили життя в кращу сторону. Якщо б я не потрапив у 8 класі на олімпіаду, то і не здогадувався про свій потенціал, який не розкривався в рамках сільської школи. В результаті подальшої роботи та підготовки до подібних заходів мав змогу підвищувати свій рівень, заводити нові знайомства та майбутні професійні зв"язки. Для мене відкрився новий світ. А до цього я не міг визначити, ким хочу бути, адже виділити якусь здібність не можна було. А завдяки перемогам на олімпіадах та конкурсах за державний та спонсорський рахунок двічі був за кордоном на відпочинку (країни ЄС) танизку разів в межах країни, не рахуючи участь в різник заходах, які теж відбувалися в різних кутоках України. І це притому, що я ще посередній олімпіадник (сильний хіба що в межах своєї області, не країни). А є такі, що отримують з цього ще більше користі, ніж я. Визначіть чи потрібно це вам і чи хочете цим займатися. А як ні, то не треба когось звинувачувати, що вас примушують.
...
Для Студент: Та що ти йому пояснюєш? У шию такого вчителя треба гнати. Тільки де ще він знайде роботу, за яку нездарі платили би 2000 гривень?
salka
Для студента: а вы хоть «спасибо» сказали вашему учителю, который Вас подготовил и направил на «верный путь» ?
Коментувати