Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Степова
Якщо пані Гриневич просить про таке, то жодного разу на курсах підвищення в таких "інститутах" не була!!! НЕЦІКАВО, НЕПРОФЕСІЙНО......Слів нема! Хочеться крикнути: SOS Пані Ліліє, спобували б Ви (якщо б вдалось,щоб Вас не впізнали) "підвищитись" ну, наприклад, у Львівському ОІПО...ну, хоча б у пані Барної - і послухати , скажімо її вереск до учителів...Правда, для цієї пані - це норма.... Думаю, таких історій набереться чи не в кожній області, і таких "кваліфікаторів" Шановне вчительство, як кажуть у народі, не тратьте , куме, сили...
Світлана
Для Степова: А ви чому не виступите проти такої собі Барної? А в інституті вам ніколи не допомагали? Чи може ви не зверталися?
Коментувати
Голосzнарода
Закрити однозначно треба. Щось нове та ефективне натомість відкрити.
annuchka
Для Голосzнарода: ЗГІДНА!!!!
Правда
Панове вчителі! Ви зрозумійте, що якщо закриють ОІППО курсову підготовку усі учителі будуть проходити за власний рахунок у педагогічних Вузах. Усе це зроблено МОНом (Нашою Владою) для того щоб викачати з учителів гроші (оптимізувати), а самих вчителів натравити на ОІППО для їх знищення. Таким чином і кошти акумулюються від ліквідації ОІППО і вчителі будуть самі оплачувати своє навчання. Одним пострілом двох зайців. А коли вчителі почнуть скаржитись де нам взяти гроші на проходження курсів (із зарплати 1356 гр.) то тоді МОН скажить а це була ваша ініціатива (соцдослідження усе підтвердило). Ось така гра в яку грає влада з усіма нами. Всім удачі!
почему если закроют,
Для Правда: то сразу - за свой счёт? Финансирование переведут на ВУЗы.И всё. А если переведут на "за свой счёт", тобез разницы где.
Коментувати
IVN
ХАНО (Харків) разом з районними відділами освіти займаються шахрайством: відправляють на спецкурси для не спеціалістів (платні) вчителів, які викладають предмет начеб то не за спеціальністью. На приклад: по їхньому вчитель біології та хімії не спеціаліст с предметів "Природознавство" та "Екологія". При цьому вказівки Міністерства про організцію для вчителів, що викладають кілька предметів за фахом курсів за інтегрованною програмою вони ігнорують.
Іще один учитель
Для IVN: 1) Почитайте Положення про атестацію пед. працівників, затверджене Міністерством. Якщо Ви вчитель біології, а викладаєте також хімію і природознавство, то для того, щоб атестуватися на категорію, треба пройти курси з усіх трьох предметів. 2) Подивився зараз: на сайті ХАНО в розділі "Підвищення кваліфікації" є графік курсів на це півріччя: інтегровані курси (хімія+біологія, історія+право, географія+економіка, фізкультура+Захист Вітчизни і т.д.). 3) Так хто винен: ХАНО чи той, хто пише про те, що не знає?
І я учителька
для ще один учитель: Ви, якщо не знаєте, про що мова, то краще мовчіть. Сама вчитель біології та хімії, сільська школа. Читаю біологію, хімію, природознавство, основи здоров"я, екологію. Курси, дякуючи таким падлюкам з міністерств та інститутів (не ХАНО) проходила двічі. Спочатку біологію, хімію, екологію. А потім, за свої кошти - природу та основи здоров"я, бо ці предмети платили по спеціалісту без курсів. Смішно, що вчитель біології без бомажки не може викладати природознавство.
Іще один учитель
Так а я Вам про що? При чому інститут, якщо міністерське Положення про атестацію таке?
Коментувати
Хохол
Шановні! Такий бардак, який є у ІППО, навряд ще десь знайдеш. Корупція процвітає. Курсанти здають гроші, купують подарунки і т.д. Чому їх функцію не можуть виконувати педагогічні ВУЗи? Дивно, що Гриневич так завзято їх захищає! Напевно, не проходила там курси!
Світлана
Для Хохол: Ви явно працюєте у педагогічному вузі. То прочитайте, що пишуть про вас студенти. А таку функцію як організація роботи олімпіад, зустрічі дітей-олімпійців, допомога у підготовці матеріалів для атестації і т. д.?, робота за безплатно часто у вихідні, організація різних заходів? Не думаю. Якщо ви будете це робити, див. коменти на сторінках педвузу
Хохол
Ви помиляєтесь. Ніякого відношення до ВУЗів я не маю. Протягом кожних п’яти років проходжу курси. Пуста трата часу я фінансів. На мою думку,забагато у нас наглядачів за простими учителями. НІ ОІППО!!!
Коментувати
admin
Я мав на увазі Запорізький ІППО, хоча сумніваюсь, що в інших інакше.
Теж учитель
Для admin: В інститутах - як в освіті загалом. Ще скажіть, що в школах краще.
Коментувати
Теж учитель
Інститути хоч називайте. Можна й прізвища, однаково коментарі анонімні. Без конкретики не переконливо.
admin
В тому вигляді, в якому зараз існують ІППО, їх залишати категорично не можна. Всі слухачі дружно здають гроші на подарунок куратору, кафедрі і Ко. Всі лекції можна поділити на дві групи: одні ти слухаєш п’ятий раз (рівно стільки разів приїзджав), інші - стосуються теоретичних сентенцій філософського напрямку, практичної користі від яких нуль. Найбільше подобаються дні, коли вивозять до якоїсь гарної школи і там дають уроки, проводять майстер-класи і семінари працівники школи. Тому навіщо наша бідна держава витрачає купу грошей на цю фірму "Рога і копита", яка лише може імітувати бурну діяльність?
Викладач ОІППО
Для admin: навіщо слухачі "дружно здають гроші на подарунок куратору, кафедрі і Ко"?? Не треба мовчки здавати (або мовчати, якщо з курсантами поводяться некоректно), йдіть до керівництва ОІППО, пишіть скаргу від всієї групи (або груп). Чи всім краще мовчки здати, а потім жаліться на весь ОІППО загалом. Чи існування тих співробітників і кафедр ОІППО, хто не "бере" Ви відкидаєте взагалі? Навіщо Ви слухаєте ту саму лекцію в п’ятий раз? Процитуйте лектору його ж матеріал - не соромтеся (і це треба було зробити одразу - в другий Ваш приїзд на курси). Курсанти і лектори ОІППО - це ПЕДАГОГИ, і потрібно знаходити вихід з глухого кута. А насправді - як діти, сидите тишком-нишком, аби час пройшов, а потім розписуєте як в ОІППО погано. Я не заперечую, ОІППО потребують реформ як і освіта загалом. Але ліквідувати легше за все, а що навзаєм? Чи після цієї ліквідації трапиться диво? Так повірте, дива не буде. На жаль
Викладач ОІППО
Для admin: Насправді ж багато вчителів (і не тільки в період курсів) отримують кваліфіковану консультацію, допомогу від викладачів ОІППО. Чому всі пишуть тільки про погане? Особисто я вважаю, що таким чином людина хоч якось компенсує своє невдоволення. А коли все добре, чого вписуватись і когось захищати, якось буде...
спочатку мама
Для Викладач ОІППО:Так навіщо беруть , чому ставляться до учителя зверхньо, чому матеріал лекцій застарілий? Ваше керівництво не бачить тих лекцій, чи викладач не знає, коли їх писав??? Чому учитель повинен ДОБИВАТИСЯ, ПИСАТИ СКАРГИ...??? Може, просто треба чесно і якісно виконувати свою роботу, а не тільки звинувачувати учителів у тому, що вони погано вчать дітей. Дуже великий відсоток викладачів або взагалі у школі не працювали, або просто втекли звідти, не витримавши реалій сьогоднішньої освіти. А простий учитель все витримає, на жаль... Єдине, у чому погоджуюся з Вами, -дива не буде, бо ОІППО ближче до МОН, ніж простий учитель
Коментувати
Директор
Может, где-то в Украине И есть хорошие институты повышения квалификации учителей, А вот Харьковскую академию последипломного образования надо разогнать полностью. Ничему на курсах не учат. Пустая трата времени. Жаль только, что мы все здесь возмущается впусту. Все равно Гриневич И Квит это не читают
спочатку мама
Для Директор: Підтримую на 100%. А ще зараз поновлюють "Індивідуальні картки педагога"(таке собі своєрідне дос’є, яке педагог сам на себе складає), щоб хоч якось виправдати свою "незамінність".
Учитель
Так не складайте "індивідуальні картки". Вас що, примушують силою? Чи може в індивідуальну картку нічого записати? Інноваційні технології не впроваджуєте, у учнів досягнення нижче середнього і взагалі як учитель нічого не досягли. Були б результати, так записували і пишалися.
Світлана
Пані, не фантазуйте про картки
Коментувати
Учитель
Поїхав на курси (2 роки тому), математика та астрономія, куратором був хлопчина, який ще 5 років в школі не проробив. Що він може мене навчити? Була від того одна користь, що там є колеги, які попрацювали 20 і більше років і в них можна повчитись. Коли я спитав, що робити, я ще й математику викладаю, а підвищення тільки з фізики і астрономії. Спочатку сказали ні як, а потім сказали, що справу можна вирішити за 400 грн. А крім того за курсову 100-150 грн, добровільний внесок на установу 100 грн, за листок на якому напишуть. що пройшов підвищення 10 грн. А взагалі, якщо хочеш зявитися перший і останній день 800-1500 грн в залежності від предмету. Зараз тарифи змінился, в якому еквіваленті не знаю. Навіщо все це. На вході дають таку контрольну роботу, що розвязати важко, а на виході набагато простішу - начебто навчили.
іда
Для конспектування на курсах завела окремий зошит, тож кожен раз, як слухала відповідного викладача, вносила корективи. А бува, що і не вносила.За відсутності таких. Один дідусь дуже ображався. Каже:"Не перший раз Вас бачу, от Ви спочатку працювали...Писала, як бджілка, бо молода була, а зараз сидить і не пише.Гадає, що досвіду має забагато". А між тим, не йому, а мені було соромно визнати, чому конспект не пишу
annuchka
Для іда: Була на курсах, і поряд сиділа колега, яка відкрила конспект 5- ти річної давності. (на курси завела окремий зошит) І диво: лектор читав ідентичну лекцію, слово в слово... Яке оновлення, які іновації??? А від учителя хочуть завжди чогось "нового". Однозначно реорганізувати ІППО.!
арго
Для annuchka: ото ж воно і є. зміст лекцій від курсів до курсів однаковісінький. а курсові працівники ІППО частенько видають за свої і продають нам же (із власного досвіду. стидоба!)
Коментувати
ера
Моя колега років 10 тому була на курсах та написала диплом, який роки зі три ми отримали як методичку, яку треба було обов"язково для школи придбати. Вгадайте, чи було згадане прізвище авторки? А скандал був величезний. Зуміла-таки пані довести своє авторство та плагіат викладачки з ІППО.Ось і весь сказ...
Наталія
Для ера: На курсах ніяких дипломних робіт не пишуть! Буває, у курсових роботах таке прочитаєш, що купи не тримається! Буває, людина, старанно описує власну діяльність, і хабарі далеко не всі беруть - все від людей залежить. Пропоную змінити тон коментарів: післядипломна освіта потрібна - які форми можуть бути цікавими для більшості з нас? Адже навіть для менш чисельної групи педагогів-інноваторів є необхідно періодично зустрічатися та обговорювати результати?
ера
Для Наталія: А я і не казала, що все треба "взять и поделить". Говорю лише про те, що оновлення потребує уся система післядипломної освіти. Але я не збрехала ні у літері...Шкода, але некомпетентність та дилетанство-дух нашого часу. Такий знаєте - "битий небитого везе".
Коментувати
Oля
Бiльше 20 рокiв у школi. Проходила курси 5раз. Жодної (!) лекцiї з предмета, який викладаю. Викладачi дiвчатка, стаж 1-3 роки, жодногo уроку у школi не провели, мову ведуть про особливостi роботи з складними пiдлiтками та iншi речi, якi вимагають багатолiтнього досвiду, iншi бабусi ,якi вихваляють досягнення по вихованню онукiв.Останнi курси були зведенi до написання 12 контрольних, творчої та курсової.У школi нiякої замiни- маєш вiдпрацювувати. Кому це знущання треба?
Наталія
ДЛЯ Оля: У якому інституті Ви проходили курси? Чи не пропускали заняття? Чи результат контрольних належний? Відповідає рівню кваліфікації?
Коментувати
Наталія
Порозганяти усі інститути ППО! Нічого не роблять, тільки гроші здирають. Після курсів ти здаєш хорошу випускну роботу - вони приймають з таким обличчям, ніби ти їм мозоля натоптав (бо вже не зідруть з тебе грошей), здаєш хорошу роботу, але хоч трохи в собі сумніваєшся, повертатимуть десять разів, поки ти вже будеш готовий купити в них ту роботу, та не витрачати час, нерви і папір, здаєш погану роботу - пропонують купити зразу за 400 - 700 гривень. Коли я проходила курси, то до своєї роботи мала додати власноруч написану рецензію!!! (бо вони такі зайняті, не встигають усього, тож нехай я на себе і рецензію напишу). Коли здавала роботу, ту саму рецензію мені кинули в обличчя, бо я, бачте не написала всіх наукових регалій якогось "проффесора", якого і в очі не бачила. А зараз пані Лідія Повх написала сльозливого листа самому Міністрові освіти, щоб не закривали інститути ППО. Звісно, де ж ще вони такі гроші збиратимуть? Нехай ідуть до шкіл, спробують того солодкого вчительського хліба!!!
Валерій
Для Наталія: НЕ ПОГОДЖУЮСЬ!!!!!!!!!Я З ВАМИ ПОВНІСТЮ!!!!!!!!!!! ЯКЩО ви ВОЛОДІЄТЕ ТАКИМИ ФАКТАМИ, ТО КАЖІТЬ ЦЮ "ПРАВДУ" В ОЧІ ТИМ, ХТО ЦЕ РОБИТЬ У ВАШОМУ ОІППО. ЩОСЬ, ДУЖЕ ПОНАПРИДУМАНО, ШАНОВНА!!! ВАС, МОЖЛИВО ДОБРЕ ПІДКУПИЛИ, ЩОБ ПИСАТИ ЦЕЙ НАКЛЕП. З неповагою, працівник освітньої галузі.
Курсант
Для Валерій: А чого ви розкричалися? Себе впізнали?
НЕ ВСЕ ТАКИЕ.Возможно
Для Валерій: НО, согласитесь, и в Вашем ППО деньги на благоустройство собирают. И на всё остальное - тоже, но, вполне возможно Вас это обходит в связи с твёрдостью характера, или нежеланием мараться.
Коментувати