Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
N
Не очень мне правятся рассуждения "вообще". Я живу в Одесской области. Мне очень нравится работа сотрудников Одесского областного института усовершенствования учителей: лекторы на курсах и семинарах всегда отлично подготовлены; темы, которые поднимаются, актуальны или даже идут с опережением; методы, которые используются, не просто интересны и оригинальны (без оригинальничания) - их хочется применить и в классе, и в работе с коллегами. А какие чудесные проекты у них. Многие наши коллеги и их интересные идеи были замечены и поддержаны именно Институтом, а не гороно. Да и в общении это доброжелательные люди (даже если приехал в обеденный перерыв). Такой точки зрения придерживаются многие из учителей нашей школы и нашего небольшого городка. Есть и недостатки, но когда о них говоришь - тебя слышат, правда не всё зависит от сотрудников. Я за то, чтобы институты оставить.
Для Володимира:
не говорю того, чего не делаю? а значит - проколы обдумываются постоянно, как только прокалываются. Возможно поэтому поставленные цели достигались. А что дальше будет - увидим. Если Вам говорят, что НЕ получают у вас полезного, то не нам, а вам следует ДУМАТЬ. А то вам:"Вы нам НЕ нужны. Мы способны самостоятельно найти тех, у кого большего возьмём", а вы в ответ:"Да вы все глупцы неразумные. Мы вот вас научим". Если говорят, что НЕ НУЖНЫ, значит что-то в ВАС не так. Или в вашем отношении к проходящим курсы
Володимира
Для Для Володимира:: Мені Вас щиро шкода, тому що вважаєте, що тільки Ви і думаєте, тільки Ви і виправляєте ситуацію, а всі навколо нічого не роблять. Дуже шкода, що Вам зустрічалися тільки погані люди, хоча говорять, що подібне притягує подібне. І, зверніть увагу, що всіх "глупцами" називала не я, а Ви. Тобто це і є Ваше бачення інших.
Если подобно притягивает ПОДОБНОЕ
Для Володимира: то мне крупно ПОВЕЗЛО в жизни, поскольку РЯДОМ были и есть те, кто либо ЕСТЬ прогрессивным учителем,или просто умным думающим человеком, либо поддержали в сложных моментах. А если Вас покарёжил МОЙ перевод Ваших слов, да так, что вы не удержалась от подобных речей, что ж - возможно ЗАДУМАЕТЕСЬ о своей деятельности на поприще оиппо
Володимира
"Крупно" Вам везе в житті, якщо Ви бачите навколо тільки бруд. Ви так гарно пишите, що не говорите про те, чого не робите, але ж в ІППО Ви не працюєте, а оцінюєте всю роботу, а в дійсності не уявляєте її. До речі я працюю на "поприщі" вчителя в сільській малокомплектній школі, які також збираються закривати. Це Вам нова тема для бруду, адже пишуть, що такі школи також не дають знань.
Коментувати
Тереза
Читаю коментарі і думаю: допоки державою буде керувати кухарка? Нове гасло - ліквідувати і всі "одобрям". А де моніторинг чи виважено усі "за" і "проти"? Коли нарешті в обговоренні візьмуть участь зацікавлені особи? Передати повноваження ОІППО педагогічним вузам і що? Окрім студентів тим же працівникам надати повноваження опікуватись учителями? Вони що, мають 48 годин на добу? Розширювати кадрові штати педагогічним вузам? Хто буде вести методичний супровід учителя упродовж 5 років? Залишити для учителя лише курси і все? Так ті ж учителі, які пишуть дописи про хабарі на курсах, будуть шукати способи, щоб за усілякі винагороди, довідки ( що там ще придумають?) уникнути проходження навчання на курсах і, не відвідавши жодної навчальної години, будуть стверджувати, що нічого курси їм не дали. А творчий, працюючий учитель постійно співпрацює з ОІППО. Різні форми роботи і курси йому дають нову інформацію і нові їдеї, і можливість обміну досвідом і думками з своїми колегами з різних шкіл.
Учитель
Для Тереза: Супер!!! Точно! Хабарі понесуть у пед. вузи, а потім, як тільки буде нагода, почнуть хаяти викладачів вишів! Цитую коментар нижче:" Вчитель САМ здатний визначити ХТО йому потрібен для підвищення ВЛАСНОЇ кваліфікації. Вчитель - доросла, розумна, знаюча людина і НЕ потребує тіток,які вказуватимцть йому ЩО робити". Эффект Даннинга — Крюгера — когнитивное искажение, которое заключается в том, что «люди, имеющие низкий уровень квалификации, делают ошибочные выводы и принимают неудачные решения, но не способны осознавать свои ошибки в силу своего низкого уровня квалификации».
весело
Для Учитель: один из переводов Вами сказанного :"Учитель имеет низкий уровень квалификации, что не позволяет ему сделать правильный вывод и выбрать тех, кто действительно способен повлиять на повышение его уровня квалификации". УРА. Оставим тёток.
Коментувати
Володимира
Як гарно висвітлюється високе ім’я педагога... Зверху кажуть, що в школі неякісна освіта, сільські школи не дають знань, методкабінети нічого не роблять, тепер і ІППО тільки гроші беруть. А ми ж такі "єдині", що тільки б тема, також допоможемо болотом облити, хоч десь покажемо досвід і талант. А написано, що камінь хай кидає безгрішний. Не знала, що в нас стільки безгрішних і порядних правдолюбців.
Учитель
Для Володимира: Вірно: "камінь хай кидає безгрішний". Немає у нас єдності, щоб захистити педагогів. І вчитель вчителю рознь, і методист - методисту, і школа - школі, і інститут - інституту.
Соломія
Дуже правильно сказано...бо коли перечитати більшість коментарів, то стає гірко... і гірко навіть не через те, що в нашій країні виникла така проблема, а через інше...І все пізнається саме тепер...
Володимира
Дякую за розуміння, а то від бруду дійсно стає гірко. Ми бачимо скалку в чужому оці, а не бачимо цілого дерева у своєму. Я, наприклад, знаю, що є в ІППО і методичних службах люди і компетентні, і знаючі, вміють надати допомогу і підтримку. Мені шкода тих, хто бачить тільки погане, він живе у дуже сірому і одноманітному світі. Хоча недарма кажуть, що оцінюють іншого по собі.
Коментувати
Соломія
Та далеко не кожен вчитель уміє правильно провести урок, не орієнтується в інноваційних технологіях, давно забув ази педагогіки і вікової психології. Уже не кажучи про семінари та інші форми роботи. А якщо запитати батьків та учнів про вчителів (проведення уроків, позакласних заходів, різні "побори"), то уявляєте, скільки всього "ЦІКАВОГО" ще можна буде дізнатись???? Тому, шановні вчителі, не робіться вже такими "приниженими ОІППО", "білими і пухнастими". Ті педагоги, які звикли працювати, - працюють і на курсах, а хто хоче "сачкувати", то пробує це робити і під час курсової підготовки, шукає різні входи і виходи, а потім ще й когось обливає брудом. Та подивіться спочатку на своє "під носом"
Ви -
Для Соломія: працівник оіппо, та ще й занадто високомірна. От саме через високомірність людей, які мали б бути помічниками(хоча ЩО Ви здатні допомоги?), вчителі вас і не шанують
Володимира
правду називаєте високомірністю - це цікаво. В такому випадку дійсно важко допомогти. І звідки Ви можете знати хто кого шанує? Ясновидець? А може боїтеся іншої правди?
Соломія
Для Ви -: Так, працівник ОІППО, який перед цим досить довго працював у школі, проводив уроки сам і відвідував уроки у колег, тому бачив всю цю "кухню" з середини...І до того працівника не бояться йти за допомогою... Ці слова стосуються не всіх учителів, а таких, як ВИ, тобто тих, які (як правильно підмітила п.Володимира) таки ЧОГОСЬ БОЯТЬСЯ ПРАВДИ...
Коментувати
самое интересное
почитать комментарии, и можно с уверенностью сказать кто кому необходим. И главное - ЗАЧЕМ)))))))
Lucy
Для самое интересное: Так. Захищають ІППО тільки самі методисти, які бояться втратити свою роботу. Вони ж школи, як вогню бояться. Одна така у мене в класі підчитувала, так в клас не могла зайти. Тільки у неї одної були в цьому класі проблеми з викладанням. Наступна вчителька ледве їх до тями привела.
Коментувати
бурявсклянціводи
Ну що, шановні ? Випустили пару? Не надійтесь( не бійтесь) , ніхто ІППО НЕ ЛІКВІДУЄ! (Як, доречі, і корупцію, і методкабінети) Доти, доки це буде комусь вигідно, ми ,найнижча і найзатурканіша в освіті ланка, будемо все це тягнути на своїх плечах!!!
Людмила
за 30 лет работы я проходила курсы 6 раз (в области и в Киеве) Ни разу, нигде не платила никаких денег! Да, сама писала контрольные, сама писала курсовые, сама предлагала проекты, сама их реализовывала. Но никто и никогда с меня никаких взяток не требовал!!! Получаю удовольствие от работы. Благодарна за новые идей, которые посещают меня после семинаров и курсов. Самообразование - это хорошо, но нужен стимул к развитию. Только одна досада - я знаю, что получаю зарплату меньше, чем заслуживаю.
Соломія
Для Людмила: Молодець!!! Дякую, бо переконана, що в більшості випадків так і є... але, як і завжди, "кожен судить сам по собі"
Коментувати
Для Викладач ОІППО:
Ви такий високорозумний, бо знаєте, ваші вас прикриють, а вчителя зробляь винним. НЕ бажають слухачі курсів заїдатися із робітниками іппопо. НЕ вірять в те, що група, що зібрана із людей з різних районів і міст, зуміє стати на захист. Не вірять, бо знають підступність викладачів отого самого іппопо. Ті, кому немає чого втрачати,ті здатні самі писати курсові (вік),та невдоволення відчувають А інші знають,що отой і ота курсову не приймуть,хоча самі в школі працювали ще за царя Гороха, але тут вони - кум королю і брат міністру. Їх і організували якось зоппалу,зібравши вчителів під керівників.Ще за поєї пам*яті курси проходили в педагогічних університетах.І то настільки по безтолковому,коли людину,що тільки-но закінччила ВНЗ,відправляли на курси,бо більше не було кого(ніхто не прагнув).Вчитель САМ здатний визначити ХТО йому потрібен для підвищення ВЛАСНОЇ кваліфікації.Вчитель-доросла,розумна,знаюча людина і НЕ потребує тіток,які вказуватимцть йому ЩО робити.
Світлана
Для Для Викладач ОІППО: Смішно читати, що підступні викладачі ОІППО можуть когось з учителів знищити. Гумор! Навпаки педагог часто приходить, що його захистили. а не навпаки.
Для Викладач ОІППО:
Для Світлана: ВАС захистили? Бо це МЕНІ смішно читати. Так що давайте сміятися РАЗОМ, але з протилежних причин)))
Викладач ОІППО
Для Для Викладач ОІППО:: вибачте, але за Вашою логікою у нас в країні взагалі нічого і ніколи не зміниться - якщо вчитель (або людина взагалі) боїться, що його зроблять винним, тоді як ми можемо навчити дітей відстоювати свою позицію? Вчителі, які здатні САМОСТІЙНО визначити ХТО, ЩО і КОЛИ їм потрібно для підвищення власної кваліфікації, приходять на курси з конкретними темами і питаннями для обговорення. А є такі кому "всё не так! а как? не знаю, но не так". А взагалі, дякую всім за небайдужим і за докори, і за конструктивну критику. Вірю, що наші освітяни (України) найкращі!
Коментувати
Оксана
Ну і ліквідують, що відразу всі вчителі "поглупіють". Прибереться ланка, яка тільки і неаправлена на паразитування з однієї сторони на бюджеті, а з іншої - на коштах самих вчителів. У кожному обласному центрі є педвуз - передовий науково-методичний осередок, може на їх базі проводити відповідні тематичні тренінги?
Світлана
Для Оксана: Я здивована про передовий пед. вуз. Знаєте, якими приходять після педвузу вчителі? Ви це вивчаєте? Діти не знають того, чим живе сучасна школа. Молоді вчителі "доганяють потяг".
Учитель
У нас у школу теж у минулому році прийшла випускниця педуніверситету. Гарана дівчина, доречі закінчила нашу школу із золотою медаллю (справжньою). І диплом у неї червоний. А викладати в 10 класі з поглибленим вивченням математики не може, для неї складно, треба готувати дітей до олімпіади, а вона, бідолашна, не може розв’язати задачі для ІІ етапу. А про методику і говорити нічого. Сумно....
то ж Ви їй медаль дали
Для Учитель: ЯКА може бути справжня медаль, якщо дівчина із ЧЕРВОНИМ ДИПЛОМОМ не здатна розв*язувати олімпіадних задач, основна складність яких (для обласного рівня) лише в тому, що теми, які виносяться на них в школі НЕ вивчаються. Знає учень теорію, розв*язує задачі. Тим паче сьогодні знайти теоретичний матеріал не проблема. Як же вона ЧЕРВОНОГО диплома отримала???
Коментувати
Ольга
Шановні! Хабарі беруть, бо ви даєте. Я проходила курси підвищення кваліфікації цього року, і в нашій групі половина вчителів не дала грошей. І що? Ми отримали посвідчення. А ще слід подивитися на всю систему освіти, яка є корппованою аж до самого вчителя. Знаю колег, які не стидаються отримувати дорогі подарунки від батьків учнів, під час консультацій з варіативної частини проводять ці консультації як репетиторство.....
Учитель
Для Ольга: Підтримую! "А судьи кто?" Там нижче директор з Харкова написав про Харківську академію. А самі директори шкіл Харкова вже навчилися брати хабарі, як і їх учителі. Такої корумпованих шкіл, як у місті Харкові, мабудь ніде більше немає.
Мария
А ще бувають випадки, коли приходить вчитель на курси і відразу пропонує гроші, щоб нічого не робити, або протягує конверт, щоб за нього виконали курсову роботу. Ось вам і розвиток.
Світлана
А ще якщо не беруть, а заставляють ходити і працювати. Ото образа
Коментувати
Олеся
А тепер інститути ще й перевіряють А мають же навчати!!!От наприклад Волинський розсилає своїх працівників по фронтальних перевірках в райони вже на початку навчального року!А там наради проводять щоденно, вчителів штурмують...пишіть те, здавайте те, несіть те...А тут підручники ще не надійшли!Де це видано, щоб люди,які мають допомогти вчителю їхали його контролювати?Та якби ж це контроль, та це ж невіть що (купу бумаг потрібно написати)А називають це мудро МОНІТОРИНГ !Ви б краще свій творчий потенціал відмоніторили.Відгуки про Вас невтішні І це правда!А що пенсіонер чи працівник, який жодного дня не працював у школі може дати сьогодні учителю...А це ж Ваше ядро!Є лише декілька мудрих людей...От перевіяти мастаки!От цікаво чи знає про це Міністерство освіти, що функція контролю є ВИЗНАЧАЛЬНОЮ у Волинському ВІППО? Та чи не краще започаткувати цікаву форму співпраці з учителем,поспілкуватися з ним, зрозуміти його, допомогти?Невже так важко це зрозуміти й змінитись, панове учителі Учителів?
Даша
Для Олеся: Я думала, что только у нас основная функция институтов - это проверка! А оказалось, что это повсеместно.....
Don
Для Олеся: И институты последипломного образования, и особенно методкабинеты НЕПОТОПЛЯЕМЫ! Так что, друзья, и не надейтесь!
Голосzнарода
Для Don: А чого - вони вже систему освіти потопили, скоро і самі за нею на дно підуть. Омг
Коментувати
безнадьога
"Міністерство освіти просить".. А що, більше нінащо витрачати і так жалюгідні освітянські кошти крім як на паразитуючу на організмі вчительства структуру інститутів вдосконалення-відірваних від реальностей школи, насаджуючих педагогам якісь міфічні "форми", "методи", "інновації"(висмоктані з пальців). Удосконалюватись педагогам потрібно.Але ж можна зважати на реалії часу-є інтернет, є кафедри методик викладання. В кожній області є педагогічні університети з кваліфікованим кадрами, а не випадковими "пригрітими" своїми. Врешті-решт, можна організовувати короткострокові семінари на базі цих вузів з найактуальніших проблем. Але для цього потрібна добра воля і бажання щось змінити, а наше шановне міністерство так не хоче поворухнути ні пальцем, ні звивиною..
Теж учитель
Для безнадьога: І багато цих Ваших кваліфікованих кадрів бачили школу зблизька?
безнадьога
Для Теж учитель:Принаймі, якщо на курси запросять толкового викладача кафедри методики викладання з вузу, то є що послухати. А школу ми і без них бачимо щодня.
Теж учитель
Ностальгія за студентським життям? Хочете повторно прослухати курси лекцій з педагогіки, вікової психології? Може матаналіз, чи старослов’янські мови?
Коментувати
анна
"Треба терміново ліквідувати", "хабарники", "гнать пора".............. Надо ликвидировать все: детские садики, школы, университеты. Берут везде: на ремонты, хозяйственные нужды, взносы на развитие, подарки на праздники и без повода, деньги за оценки в аттестатах, медали, зачеты и экзамены, диссертации и т.д. Да не так, как на курсах (вы пишете по 400-600 грн.), а по нескольку тысяч каждый год. Хочешь приличное образование для ребенка - еще плати дополнительно: учителям, репетиторам, преподавателям! Ликвидируем все образование! Избавимся от всех проблем сразу! Кстати, заодно давайте ликвидируем все больницы и поликлиники: вот там берут, так берут!
Кузьміч
Помрійте ще трішечки... Пам’ятаєте, недавно йшла дискусія про ліквідацію методкабінетів. Чим закінчилося? Де ж будуть працювати ЖОРИ і ЛОРИ?
Світлана
Для Кузьміч: А ви не припускаєте, що їх робота потрібна?
Коментувати
джек
особливо Дніпропетровський ОІППО, от де старі кадри жирують та процвітають, гнать пора!!!!!!!!!!!!!!!!!!
олена
давно пора прикрити їх, на курсах тільки гроші кураторам збираємо, перед початком навчального року допомоги не надають, одні пенсіонери та діти їх сидять на посадах, якщо вже проводите реформи, то всі ці інститути маразматичні треба терміново ліквідовувати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ірина
Для олена: Не тільки кураторам, а тим хто печатки ставить на ваших посвідченнях.
Коментувати
Аліна
За свою багаторічну роботу відвідувала курси в трьох інститутах. Ці курси мені практично нічого не дали як вчителю Непотрібні лекції непотрібних людей. Хіба з колегами поспілкувалася, але ж вдома уроки не заміняли, потім як проклята місяць відпрацювувала подвійне навантаження. Найбільші хабарники - в Білій Церкві (в усякому випадку. років 6 тому назад так було точно, не думаю, що щось змінилося, зараз в іншій області працюю). Тому, звичайно, я однозначно за ліквідацію цих структур. Хоч би вчителів спитав хтось, чи дають щось ці інститути, крім викачки грошей як державних, так і слухачів-курсантів. Краще б на ці гроші обладнати в школах кабінети компьютерами та мультимедією, користі б було в десятки разів більше.
Світлана
Для Аліна: Пані, мова йде про передачу курсової підготовки у ВНЗ. А решту функцій хто буде виконувати? Хто буде вивчати досвід педагогів, допомагати у їх видавничій діяльності......???? Якщо ви цього не робили, то вам очевидно і не потрібні ці структури.
Жити краще
Для Світлана: Розсмішили... Вивчає досвід, допомагає у видавничій діяльності педагогам заступник директора у кожній школі, а ніяк не ОІППО.
для Жити краще
вот вы-то уж наверняка рассмешили. какие завучи помогают? когда? у них три миллиона отчетов отовсюду, к ним подойти со срочным вопросом по поводу расписания - и то три перемены ходить надо. они замену урока экстренную делают со второй попытки, а больше выводят уроки из расписания и всё. если учитель хочет свой опыт работы опубликовать - ИППО как раз в этом может помочь.
Коментувати
Мария
Наивные, вы думаете с вас взятки в вузах брать не будут? Забыли уже вступительные экзамены? Необходимо менять внутреннюю структуру последипломного образования, его виденье, а не менять шило на мыло.
1
А мені подобаються курси. Можна поспілкуватися та поділитися досвідом із колегами з різних куточків області, послухати та згадати те, що знаєш і підзабув, бо всього не використовуєш, почути щось нове. Та і морально відпочити, змінивши навколишню обстановку, вирвавшись із вічної біганини по колу, також не зайве.