Лілія Гриневич про початок навчального року (відео)

Голова Комітету ВР з питань науки і освіти Лілія Гриневич розповіла про початок нового навчального року

Лілія Гриневич про початок навчального року (відео)

Голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич розповіла про початок нового навчального року в Україні.

Освіта.ua
04.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
в позиції
Вже пора не в позиції ставати, а доповідати про хоч якісь позитивні зрушення. Гомоніти не мішки тягати
Меркель
Эх, панночка Лилия, вся такая умная и рассудительная. Что же вы, всю жизнь на руководящих должностях, дважды депутат, и довели вместе с другим руководством Школу "до ручки"! Вы вместе с Яценюком сегодня констатируете факт, что наше образование завязло в кризисе, а где ж вы были, дорогенька, все эти годы? Оно, конечно, престижно посидеть директором или завучем в продвинутых львовских школах, а как насчет обычных или сельских учебных заведений? "Родители, администрация школы будут оценивать учителей по результатам их работы, и уже исходя из этого, будем решать, повышать ли учителю зарплату." Спуститесь на грешную землю и войдите в какую-нибудь ЗОШ. Откуда возьмется качество преподавания, если учитель английского постоянно работает в классе, где 22-30 душ? Да-да, они часто не делятся из-за регулярных увольнений учителей.А знаете ли вы, что типичное состояние учителя сегодня - это хроническая усталость, и причиной этого также является отчетно-бумажный идиотизм, придуманный идиотами.
Олексій
Для Меркель: Точно така ситуація з трудовим навчанням, фізвихованням та іншими предметами, по програмі написані одні години а фінансуються інші. Керівники за економію бюджетних коштів премії отримують...
Одесситка
Олексий, такая премия не принесет счастья получателю.
Коментувати
відповідь
Слова,слова,слова -які ж вони добрі,особливо перед виборами. Хотілось би дізнатися -яким чином здійснюється зв’язок між вами, пані Лілія, міністерством з одного боку і звичайною школою -з іншого, чи взагалі такий зв’язок існує. Мені б хотілося вас особисто запросити на батьківські збори батьків, учнів 11 класу, які у нас нещодавно відбулися, щоб ви послухали, що батьки думають про вступну кампанію 2016. Жоден батько, навіть найрозумнішої дитини, не сказав, що така кампанія пристойна. Ви для роботів все це придумали чи для дітей? Ваші діти точно не підуть таке зно здавати. Для тих, хто таке ЗНО захищає, відповідь одна - звичайно якось здасте, але ж гірше, ніж якби було у минулому році, бо люддські можливості небезмежні!
олена
ЯКІ ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ? вал нікому непотрібних паперів та конкурсів, відсутність підручників,що відповідали б змінам,тиск адміністрації... Відпрацювали 3 дні,а здається,що рік. Здали:соціальний паспорт,ЗНЗ, МІКРОРАЙОН, ОЗДОРОВЛЕННЯ.. переробляємо календарні плани,друкуємо купу документації.ЯК ЗАВЖДИ!!!
Натэл
Все романтично, привлекательно и красиво звучит. Но после того, как нам озвучили список документации, которую нужно сдать до 09.09., в том числе и по микрорайону, и собрать все справки, то стало ясно, что приказы МОН никто в грош не ставит, никто его не слушает, наказы не исполняются, да и МОН не контролирует выполнение своих распоряжений, так что все это болтология, а ваши должности, омбудсмены или как вас там - это просто синекура, хорошо Гриневич быть столь романтичной при своей зарплате, а реалии не очень радужны.
явжелія
Для Натэл:
явжелія
Ви так красиво,говорите. Ми запрошуємо Вас спуститися з високої трибуни, до наших шкіл, де залишилися діяти ваші відмінені папірці. І той злополучний мікрорайон. Нам сказали,що ви не той мікрорайон відмінили. А який саме? Ви хоча саме зрозуміли? Так хочеться віддаватися дітям, але на нашу заробітну нас вистачає тільки на паперову роботу....
наталя
Богу дякувати минув перший тиждень навчання. Це був якийсь жах! До 02.09 здати де оздоровлювалися діти, кому це потрібно? Зібрати довідки для безплатного харчування, провести,негайно!, батьківські збори, здати виховні плани, календарне планування... Надворі страшна спека, діти як сонні мухи, нічого не сприймають, купа непотрібних паперів, звітів, планів. Люди, які це все вимагають, ви задумувалися коли це все вчитель має зрообити? Проводжу уроки, пишу купу нікому непотрібних паперів, до ранку заповнюю журнал. А,доречі, так напутали із новими вимогами до заповнення журналів в початкових класах, нічого не розбереш, де писати назви перевірних робіт:вгорі, внизу? навіщо ці зміни? кому стане від них краще? Прийдіть в школу,поговоріть із простим вчителем, зрозумійте, нарешті, що ми хочемо спокійно вчити дітей, а не займатися паперотворчістю!
Коментувати