Учням окупованого Донбасу видано 16 тисяч атестатів

Цього року випускники окупованих територій мали можливість отримати українські документи про освіту

Учням окупованого Донбасу видано 16 тисяч атестатів

Учням з непідконтрольній українській державі території Донецької області у 2015 році було видано майже 21,5 тисячу свідоцтв про здобуття базової середньої освіти і понад 16 тисяч атестатів про закінчення школи. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський.

За його словами, цього року всім дітям з окупованих територій, які мали бажання отримати українські документи про освіту, було видано свідоцтва про закінчення дев’ятого класу та атестати про закінчення 11 класів.

Павло Полянський підкреслив, що діти з окупованих територій Криму та сходу країни є українськими дітьми.

"Міністерство освіти і науки України пішло на безпрецедентні кроки лібералізації процедури отримання дітьми з Автономної Республіки Крим, а також Донецької і Луганської областей українських документів про освіту", - зазначив Полянський.

"Кожна українська школа отримала право дистанційно приймати дітей на екстернат. Це проходило в формах коротких співбесід. І для цих дітей – це шанс отримати якісну освіту",- наголосив заступник міністра.

Також, як повідомив Павло Полянський, в цьому році кримським випускникам було видано 285 свідоцтв про здобуття базової середньої освіти та 293 атестата про повну загальну середню освіту.

Освіта.ua
03.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів