Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sergey
ще бажано б, щоб і зарплатня прем’єра від чогось залежала. вже на вчителів усіх собак спустили, примусили існувати на мізерні кошти, а тепер давай результат.
Голосzнарода
Для Sergey: Так Вас давно примусили існувати, а не тільки тепер, раніше Ви і слова пікнути не могли, а зараз Вам свобода. На що жалієтесь? На те, що в країні війна, а Вам все ще зарплату платять?
Шиншилла
для голоснарода: Разве зарплату платят не потому, что мы отстегиваем налоги, что валютный фонд постоянно выделяет транши - именно для социальной поддержки и чтобы не случился окончательный банкрот/дефолт?) Еще не хватало, чтобы все деньги вы себе присваивали через лжепроекты, лжеконтракты и псевдоборьбу с коррупцией. В Израиле тоже война годами (такая же АТО), но почему-то у них никто бесплатно не работает, и даже успехи делают.
Голосzнарода
Для Шиншилла: Ну да беруть гроші в кредит, платять зарплати вчителям, ті податки платять. Освіта - це не виробнича сфера, а послуг. Соціальна сфера в даному випадку це на допомогу біженцям, на відбудову Донбасу, на протези і лікування воїнів, на допомогу пільговим категоріям населення. В країні маса людей, в яких ситуація значно гірша, ніж у вчителів.
Коментувати