Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна Лисишина
Візьмемо, наприклад, вчителів математики. Дехто в 11 класі працює на рівень "стандарт" на 3 год на тиждень, дехто в класах з поглибленим вивчення - 9 год+ факультативи. Поглиблений рівень ЗНО обирають і ті і ті діти. Здогадайтесь з 3 разів, учні якого вчителя здадуть ЗНО гірше? Яким чином тут оцінити працю вчителя?
sos
Ви вже від бідності ,по-моєму ,очманіли.Ну не може бути,щоб Вам,освіченим людям,плювали в душу,а ви,видавали це за дощ!!!!!!Та схаменіться,та має бути межа ідіотизму.
Вчитель поч.класів
А який же механізм даного нововедення???? Від чого це залежитиме, від учнів які брали участь десь або здобули призові місця? А чи буде враховуваться те що сам вчитель вдосконалюється (участь інтернет семінарах, конкурсах) й приносить бонуси школі
Вата
Для Вчитель поч.класів: я думаю, что такой механизм выработает Ваш дректор сугубо для Вас. И чем богаче фантазия у шефа, тем закрученней механизм.
Коментувати
Богдана
Правильно! Молодець Яценюк. Але ЧОМУ тільки вчителів? Чому не всіх бюджетників і, в першу чергу, всіх чиновників, президентів, прем’єрів. Не виконав свою роботу - не отримав зарплату.
N.
Шановні, кому і що ми намагаємося тут довести? Крик душі? Навіть, якщо у мене віднімуть зарплату, я не зможу переконати своїх учнів і їх батьків, що їм потрібні знання. Вони чудово житимуть без освіти. Коли нарешті прийдуть до влади люди, які дійсно звернуть увагу на вчителя, допоможуть йому, а не постійно погрожуватимуть? Мабуть, не дочекаємося..... Шкода України. Формально держава є, а вже нема....
Лариса Кравчик-Драганюк
Для N.: я теж навіть думати боюся про розміри оплати при таких умовах. А, можливо, потрібно було б в першу чергу вмотивовувати дітей і їхніх батьків?!!
salka
Для N.: Это у Вас как крик души… Только никто его (из власть имущих, да и не только) не услышит.
Коментувати
Вата
О, Яценюк озвучил и собирается узаконить то что внедрил наш директор школы. Он просто повернут на рейтингах, олимпиадах, конкурсах, открытых и закрытых голосованиях... В этом есть что-то от "догоним и перегоним Америку")) Все ж таки комсомольское в Яценюке неистребимо))
УЧИТЕЛЬ
Как правильно определить результат работы учителя? Как измерить этот результат? Ведь не все дети вундеркинды. Для одного ученика и районная олимпиада по предмету это низкий уровень, он может победить на международном уровне, а для другого ученика и 8 баллов по предмету прекрасное достижение. Возникает вопрос: кто будет работать с обычными учениками?
піддосліднийкролик
Найвищу зарплату матимуть вчителі музики, трудового і фізкультури. У них, як правило прекрасні результати. Найнижчу-вчителі математики і англійської: не тямите навчити дітей -получайте! У математиків є поняття -"початкових умов". Цікаво, будуть такі "початкові умови" враховуватись в роботі вчителя і хто їх буде визначати? А початкові умови-це здібності дитини, це рівень навченості в початкових класах, це сімейні умови і т.д, і т.п. Чи на думку прем’єра і його "радників" дитина-це техноодиниця? І, вибачте за "дерзость, тільки вчитель по вокалу винен в тому, що прем’єрова донька не пройшла в "голос діти"? " Чи Боженька не цьомнув? Не всім наука дається, і не вчителя в цьму вина. Господи, коли ж ти вже заставиш помити чоботи тих, хто хоче пройтись по освітянській ниві!
Одесситка
Правильно здесь кто-то написал: политика уряда сводится к одному: отобрать у бедных - отдать богатым. Все кто достиг правдами и направдами всяких почетных званий, кучи олимпиадников, категорий, те будут иметь еще больше. А простые учителя обычных школ останутся при своей зарплате уровня 2013 года.
Юріївна
Для Одесситка: эсли останутся. нам сегодня например сообщили, что денег на зарплату нам до конца года не хватит и сказали писать отказ от индексации. а отказаться мы не можем - а то станем сразу "гадами", что всех подводим. и правда,
Коментувати
Яна
Скільки можна на вчителях ставити експерименти.. Ведіть заробітну плату депутатам по якості їхньої роботи, а тобі вже педагогам.
Варвара
Учні випускних класів займаються з репетиторами. І у більшості випадків це заслуга не вчителя, а батьків, які платять гроші. Як бути у цьму випадку? Хто повинен отримувати бонуси???
піддосліднийкролик
Для Варвара: Так отож, і знаючий собі ціну репетитор ще не за всякого учня візьметься...
Коментувати
Училка
Извините за интимный вопрос, а как будут награждать учителей,постоянно на работе заменяющих тех "качественных", которые очень любят "болеть" посреди учебного года? Я имею в виду рабочих лошадок, они ведут детей до 9 класса, потом их забирает завуч и они, дети, становятся призерами олимпиад, а "качественные"- бонусов от Яцынюка.
Юріївна
Для Училка: у нас другая проблема. детей переманывают с обычной школы в гимназию школы. тип - у нас и кадры лучше, и возможностей больше. что с таким делать ведь часто тот кто по настоящему ребенка подвел к знаниям за это награжден не будет
Коментувати
Ната
Наш премєр "генератор утопічних ідей". А хто захоче працювати з класами ЗПР, КПК-як він порахує позитивний результат на дітях- яких природа обділила інтелектом? Введіть вашому урядові - ЗАРПЛАТУ ЗА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЮ !!!
вот оно -некачественные программы
"починати треба не з простого учителя, а з тих, хто готує його до профдіяльності, хто допускає в школи неякісні підручники і навчальні програми. Тому й відсоток навченості низький." Опять-таки, пока "науковци" не станут работать мозгами, а не просто получать отмытое бабло, состояние будет ещё хуже. Неграмотные "науковци" составили программы, получили за них великие деньги а теперь собственную НЕГРАМОТНОСТЬ перенаправляют в сторону учителей.Акстись.Нет денег изменисть систему? Ну так программы составить можно найти и ГРАМОТНЫХ (но реально грамотных, а не тех, кто ПРЁТСЯ ВВЕРХ), и умеющих
Анна
"Чим сильніше результат у кожного вчителя, тим більше він буде заробляти" - прем’єр впевнений, що всі наші діти мають сильний інтелектуальний потенціал? Погодьтеся, вчителі почнуть вибирати класи, в яких вигідно викладати той чи інший предмет, в іншому ж випадку - навчайте свою посередність самі! Мали б говорити про об’єктивність оцінювання, а не автоматично ділити на сильних (де є конкурсний відбір, наповнюваність, профіль) і слабких (в класі 5 учнів, але їх лише стільки і такі як є, а не такі яких ми хотіли б вчити!)
Шиншилла
Когда увидела заголовок статьи и ее автора, сразу догадалась о чем и как он может написать.) Ну конечно, о результатах! А ты обеспечил условия для продуктивной и результативной работы школьного учителя? Ты везде установил интерактивные доски, плазмы, материал для химических и физических опытов, качественную литературу...)) Конечно, у каждого учителя, особенно сельского, есть доступ к инновационным и информационным технологиям, всегда есть электричество...Ты забыл, за чьи это деньги все покупается (при наличии очень обеспеченных учеников)??? Все прекрасно видели, какие школы, точнее, гимназии и лицеи и частные школы (элита...) на топе рейтиногов. А я вашими, мистер Яценюк, недовольна результатами, куда ни копни. И везде коррупция, коррупция, коррупция, из-за нее вас уже Меркель вызвала на ковер!
Голосzнарода
Для Шиншилла: То що Ви хочете, щоб Яценюк займався фінансовими питаннями в кожній школі, а адміністрація і дирекція Вам для чого, як бантик для краси? У Яценюка своїх повноважень куча, і за Вас уроки дітям він не зобов’язаний проводити.
ZNO
А здравая мысль насчёт руководства школы. Зирплата и директора, и завуча тоже должна напрямую зависеть от результатов, которые ученики покажут на ЗНО.
Шиншилла
для Голоснарода: Администрация и дирекция выбирается не коллективом, к сожалению, а ВАМИ, властью, и вы все повязаны и вам всем, включая Яценюка, выгодно, чтобы ученики с лишними деньгами оплачивали школу, учебники, ремонты, главное - что вы от этого открестились!
Коментувати
1
А тим, хто читає предмети, які на ЗНО не виносяться і тим, хто не випускає класи, то, на думку яценюка, і зовсім платити не треба
Голосzнарода
Гыыыы... Якби Яценюк сам сидів і нараховував зарплатню, то да. Але ж Ви всі знаєте своїх директорів.
Наболіло
А коли приймуть новий закон "ПРО ДЕПУТАТІВ"??? І який у них результат діяльності??? Сплять, їдять, б’ються і голосують за інших під час засідань ВР. А простий народ бідує при такій владі. Які кошти виділяються державою на розвиток професійної компетентності учителів? Про зарплату вже нема чого й казати, бо це при теперішніх космічних цінах не зарплата, а мізер. Як відомо, риба псується з голови. Отже, починати треба не з простого учителя, а з тих, хто готує його до профдіяльності, хто допускає в школи неякісні підручники і навчальні програми. Тому й відсоток навченості низький.
Голосzнарода
Для Наболіло: Хм... Голова - це інтелигенція, а інтелигенція в країні - це вчителі. Який ще розвиток професійної компетентності вчителів - Ви ж усі там з вищими освітами сидите, раз в п’ять років їздите на курси підвищення кваліфікації, відвідуєте різні семінари, методоб’єднання, відкриті заняття і виховні заходи, чи не так? Немає настільки поганої програми, щоб за нею не можна було працювати, і немає настільки поганого підручника, щоб за ним не можна було вчитися. Ну і зрештою пишіть власні, у Вас же колосальний педагогічний досвід, чи не так?
Натэл
Написать можно, но учить по ним будет " низззя"
Коментувати
ZNO
Всё правильно... . Кесарю - кесарево, слесарю - слесарево.