Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Вчитель має підтвердити чинну кваліфікацію або отримати вищу, у разі, якщо він не може цього зробити, то позбавляється права викладати. Нівелювання диплому як такого взагалі + заборона на професію!" Вітаю" освятян з інноваційними схемами у педагогічній діяльності!
Натэл
Кажется, Яценюк стремительно теряет электорат... А если серьезно, то такой пощечины давно учительство не получало. Наверное, он неплохой финансист, если живет в параллельном от народа мире, но очень хреновый премьер. Правильно сказал один из политологов: наша политическая элита- это глисты на голодный желудок. Уже последние соки высосали. Бьют и плакать не велят. Сказать нечего.
Деякі роз'яснення
http://osvita.ua/school/reform/47701/ Чи платитимуть вчителям за результати ЗНО?
УЧИТЕЛЬ
Що ж це дасть вчителям в контексті заробітної плати? У найближчій перспективі сертифікація буде добровільною, і ті, хто її успішно пройде, зможуть отримувати надбавки у 10, 20 і 40 % від базового посадового окладу, що ґрунтується на базовому ж тарифі ЄТС, не нижчому від мінімальної заробітної плати. Таким чином, скажімо, молодий вчитель після першої сертифікації матиме ставку не 1551 грн, як зараз, а 2437 грн. До неї додаватимуться решта надбавок і доплат, які повністю збережені в проекті закону.
Олекса Позняк
Для УЧИТЕЛЬ: ти учитель? ти у школу лише за конвертами та торбами приїзджаєш.Районовську шв-ль не зачепили.Усі дармоїди на своїх місцях
Вікторія
ОЙ, що не зачіпили методкабінети, то чиста правда, як було у нас їх 9, залишилось 8, одного пенсіонера скоротили, а інспектори то всі залишилися. І толку з тих методистів? Тільки звикли все перевіряти та вказувати, що не так, до чого б ще причіпитися.
Коментувати
учитель
Ну и ну.....а то что дети разные и способности разные...это так....что ж тогда общеобразовательным школам делать и работающим там учителям, если сотни гимназий не вошли в пресловутые 200 лучших?!
Светлана
Для учитель: А может тогда каждая школа будет проводить отбор учеников, что бы был хороший результат?
Сергей Лимонов
А невідібраних дітей в інтернати для слаборозвинених або в спецтабори запроторити! Світлана- ти троль чи дуррпа по життю?
Для сергейлимонов
Лимонов, вы что не видите иронии в цитате Светланы? Ну вы совсем....
Коментувати
Деякі роз'яснення
На щастя, проект закону “Про освіту” передбачає зовсім інший підхід. Під винагородженням вчителів, що показують хороші результати, мається на увазі знайома освітянам система зростання зарплати після отримання вищої кваліфікаційної категорії. То що ж пропонується змінити? По-перше, проект закону передбачає обов’язкову сертифікацію (це синонім до існуючої зараз атестації) що п’ять років. Вона складатиметься з 2 частин - тестування на знання свого предмета та теорії педагогіки і оцінювання викладацької майстерності, яке здійснюється комісією на місці викладання (знов-таки, аналогічно до існуючої системи атестації).Що ж це дасть вчителям в контексті заробітної плати? У найближчій перспективі сертифікація буде добровільною, і ті, хто її успішно пройде, зможуть отримувати надбавки у 10, 20 і 40 % від базового посадового окладу, що ґрунтується на базовому ж тарифі ЄТС, не нижчому від мінімальної заробітної плати. Таким чином, скажімо, молодий вчитель після першої сертифікації матиме ставку не 1551 грн,...
асуддіхто?
А тести у форматі зно чи знов ті самі, що ми складаємо на курсах і які передаються з рук у руки з правильними відповідями. А у комісії по місцю викладання будуть ті самі методисти методкабінетів? То що суттєво змінюється? Тільки % надбавки?
Олекса Позняк
Для Деякі роз'яснення: Уяви собі 2 математики один з яких на 40% більше грошей отримує.Тоді другий на 140% почне меньше працювати.Прийшов відчитав -зрозуміли/не зрозуміли-пішов додому.Яке покращення дає така реформа?
Коментувати
Igor Ohota
Зачем нам такое министерство, которое не заботится об учителях. Значит показатель - уровень достижений. А как они измеряют показатель моральных качеств? Воспитывать более не нужно. Нужны роботы, стадо, быдло и т.п.
salka
Для Igor Ohota: Какой мораль? Они даже слово такое не знают. Тем более значение…
Коментувати
£¥€
Похоже Яценюку передался Азировский маразм по премьерской линии!
вчитель
Для £¥€: он таким был изначально.
Коментувати
Є!Бали
Згідно Чинного законодавства прийнятого ще попередньою владою, зарплата учителя, який працює на повну ставку 18 годин дорівнює зарплаті... прибиральниці. В реальності зарплати ще нижчі, бо часто не вистачає годин. Такого приниження немає в жодній країні, особливо, якщо вона вважає себе європейською, або, принаймні рухається в Європу. Нинішнє керівництво, яке прийшло до влади ціною життів українських патріотів, повинно було б в першу чергу ліквідувати дану несправедливість. На жаль, нинішні можновладці дуже далекі від свого народу. Чому? Тому що народ дозволяє.
Павлович
А вчителю початкової школи,що, чекати 12 років результату? Тоді не треба платити археологам-вони ж скарби знаходять дуже рідко, вченим-теоретикам теж платити мінімалку по логіці Яценюка.А результати реформ самого Кабміну ДЕ? Яценюк плутає видобуток нафти і педагогічну діяльність. Та й нафтовикам,коли вони влаштовують свердловину платять гроші.Якби Кабмін оголосив про преміювання вчителя.в якого учень отримав 200 балів на ЗНО, то ніхто і не був би проти( хоча чую голос-а репетитори?).
Тетяна Вчитель
Для Павлович: Абсолютно згодна з Вами. А кабмін отримує зарплату теж за результатами своєї роботи? (риторичне питання...)
Светлана
ну да в виде кридитов....
Коментувати
Свободный россиянин
Печально, что нынешняя власть, имеет украинских учителей без вазелина.
Вата
Для Свободный россиянин: пошел вон отсюда, придурок!!!
вчитель
Для Вата: А с чем ты не согласна?
Олекса Позняк
у нас своих придурков хватает, пошёл вон
Коментувати
Олег
Популизм!!! О каком результате идет речь? ЗНО - так тогда надбавки будут получать лишь учителя 5 предметов. Олимпиад?Так у нас толковый ученик по нескольким предметам может призовые места занять и дело тут не только в учителе, а больше в ученике. МАН? Так в это шоу играют самоотверженные фанатики. Конкурсы?Так в платных конкурсах победители ВСЕ Все получают сертификаты об участии. Вообщем надбавки будут получать единицы.Да и смысл их? Ложить в написание мана свой труд и средства, чтобы получить единноразовую подачку в 200 грн. Или речь идет об успеваемости ученика по предмету за год.Так у нас есть такие "художники", что высокий уровень знаний будет у 60-70% учащихся. Так что ляпнул он и сам не понял что.Выборы ведь начинаются!!!
salka
Проверять количественно – это еще понятно. Но по качеству? Какие критерии «качества» - школы ведь разные: гимназии, лицеи, обычные? Кто и как проверять то будет? При таком состоянии общества это не можно осуществлять. Олимпиады – это показуха: можно подготовить хорошего «олимпикона» и вообще не заниматься с классом. «Начальство» - так они очень часто сами не компетентны, к тому же будут продвигать подхалимов. Родители – для большинства важен только аттестат, а не его содержание. Так что не знаю…
Богдан
Один з можливих способів оцінки- різниця між балом, виставленим вчителем і незалежним експертом (зно і т.п). Будьмо чесними:за брехню треба карати. А то ходять "добренькі вчителі" і не хочуть ледарю "псувати атестат", чи "позвоночному’ і чим більша різниця, тим більше покарання. Премєр хоч раз володіє ситуацією? Наведіть приклад, прошу. А з іншої сторони, приїхав з серпневої конференції- "застійні часи відпочивають! Справжня конференція і справжній бій і біль за освіту- в ваших дописах. Народ, що робитимемо?
Елена Вивтанец
Починайте з оцінювання роботи прем’єра та усього кабміну в цілому. Кількісного, якісного, чіткого та неупередженого. Впевнена, цього не буде. Бо за таку роботу навіть не штрафують, а саджають.
Є!Бали
Для Елена Вивтанец: Яценюк не на стільки дурний, щоб рубати гілку на якій сидить. А освітян тепер будуть пресувати. Бо вчителі - вороги №1 влади, пронизаною наскрізь корупцією, популізмом і бандитами.
Коментувати
віка
Цікаво шановний прем’єр-міністр чому ваша і вашого уряду заробітна плата не залежить від результату?
Оксана
Для віка:
Оксана
Для віка: Дійсно, хай ведуть спочатку рейтинг ефективності своєї роботи. а потім оцінюють працю вчителя
Коментувати
vchitel
Багатих заставити платити податки кишка тонка, витягуватимемо все з бюджетників. Це лозунг нашого диво-прем’єра. І чого ніхто по черепку на майдані не дав? Думаю вже багато хто про це жаліють...
Witch
з прийняттям нового закону "Про освіту" буде змінено систему оплати праці вчителів, яка полягатиме у тому, що на розмір заробітної плати вчителя впливатиме результат його діяльності. Я правильно поняла, что неуспешного в этом смысле учителя будут наказывать штрафом? нет призеров, выпускники плохо сдали английский - получи лишение оставшихся надбавок, за престижность, за выслугу лет. Но за такую символическую з-ту будет работать только идиот:D
salka
Для «голоснарода»: Голова (в государстве)– это интеллигенция? И это учителя? Перечисляйте пожалуйста от министров до депутатов. Сколько там «учителей»? А если там нет учителей, значит там нет и интеллигентов? Что ж, скорее вы правы…
Aleksa
.А зарплата его самого , министров!?.Страна ,которую с Гондурасом не этично сравниватьСудьи то кто? Если оценивать Сеню по результатам работы его правительства, по качеству жизни большинства из нас, то видеть ему жизнь в клеточку до конца жизни своей.