Майже тисяча шкіл потребує капремонту

Держсанепідслужбою надано дані щодо готовності навчальних закладів до нового навчального року

Майже тисяча шкіл потребує капремонту

Із загальної кількості навчальних закладів країни проведення реконструкції та капітального ремонту потребують 974 загальноосвітні школи. Відповідні дані були наведені під час розширеного засідання колегії Держсанепідслужби України під час якого було проаналізовано готовність навчальних закладів до нового навчального року.

За словами начальника відділу санітарного нагляду та профілактики неінфекційних захворювань Держсанепідслужби Олексія Даниленко, якість отримання освіти в значній мірі залежить від стану здоров’я учнів та умов навчання.

Для приведення навчальних закладів до вимог санітарних правил і норм на початку серпня керівникам шкіл та дитсадків було направлено більш ніж 13 тисяч пропозицій щодо зміцнення матеріально-технічної бази.

"Основні порушення санітарного законодавства традиційні. За результатами обстежень встановлено, що у неналежних умовах знаходяться 137 дошкільних та 379 загальноосвітніх навчальних закладів країни. Із загальної кількості навчальних закладів проведення реконструкції та капітального ремонту потребують 392 дошкільних навчальних заклади та 974 загальноосвітніх", - зазначають у Держсанепідслужбі.

На привозній воді працюють 267 (2,1%) дошкільних та 395 (2,3%) загальноосвітніх навчальних закладів.

Також спостерігається негативна динаміка в організації каналізування навчальних закладів. Досі потребують облаштування внутрішніх туалетів близько 10% загальноосвітніх навчальних закладів.

Освіта.ua
25.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
прохання
Нехай би ще Держсанепідслужба України поцікавилася ЗНО 2016! А то про побут дітей хоч робимо вигляд, що турбуємося, а от про їх психічне і фізичне здоров’я ніскільки! Ви там у службі чули, що наступного року дітям пропонують здавати ЗНО, яке їм не всім потрібне для вступу до вузів! Деяким дітям навіть 5 ЗНО! А то висоту вазонів на вікнах у школах ви іноді з лінійками перевіряєте,а от потурбуватись про навантаження на майбутніх абітурієнтів мабуть ще часу не було.
Натэл
Что же вы, как в Грузии, не закроете эту службу? Плохо работает, капремонт не один год готовился.
Голосzнарода
А що попередніх 23 роки Держсаніпедемслужба не бачила, що школи треба ремонтувати? І тут раптом виявилось, що шкіл в критичному стані майже тисяча, і все тому, що працівники санстанції ніколи перевіряти ті школи і не ходили, а в основному за хабарі підписували всю необхідну документацію. 20+ років все було добре, і тут раптом все зламалось.