Навчальний рік розпочнеться у вівторок 1 вересня

Управлінням освітою та керівникам шкіл доручено організовано розпочати навчальний рік

Навчальний рік розпочнеться у вівторок 1 вересня

Органи управління освітою обласних та Київської міської державних адміністрацій, а також керівники навчальних закладів мають до 31 серпня завершити набір учнів до 1-х та 10-х класів та забезпечити раціональне комплектування інших класів навчальних закладів.

Також, згідно з наказом МОН, органи управління освітою та керівники навчальних закладів мають вжити заходів щодо якісної підготовки навчальних закладів до організованого початку 2015/2016 навчального року та забезпечення належного стану цивільного захисту учнівської та студентської молоді.

Урочисте проведення Дня знань та перших уроків відбудеться у вівторок 1 вересня.

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам розпочати навчальний рік першим уроком, тематика якого відповідатиме принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Однак конкретну тему Першого уроку школи визначатимуть самостійно.

Як відомо, у більшості регіонів вже відбулися серпневі конференції педагогічних працівників з питань початку нового навчального року.

Освіта.ua
25.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Я
Ну і що тепер, поговорили, і все? Де результат? Ось написала розгорнуту думку- видалено.... Я тепер не вірю ніде.
Олекса Позняк
На протест конечно поднять вас невозможно но хотя бы не аплодируйте когда будут зачитывать поздравления от наших "вождей-реформаторов".Сделайте мёртвую тишину.Объявляю такой перформенс: "тишина после поздравлений ворюг во власти".Единственно чего они боятся - это выборов.Покажите им своё отношение.
Tina
Для Олекса Позняк: порядок надо наводить, вначале - у себя в школе, пример показать, предать гласности нарушения. Но мы ...тихо сидим у себя и смотрим вверх, боимся "своих" нарушителей.
Коментувати
софочка
Погоджуюсь з колегами, ніякої користі від цих зібрань немає.Хіба одних похвалять за ремонт, який батьки в класах зробили, іншим вкажуть,що низькі результати зно та ДПА.Нова заврайвідділу освіти буде все казати:" От у нас в Данецке, все харашо, а вы отстой",- вона недавно у нас працює. Нам доїхати в райцентр ще треба чимось, бо в цей день автобуси рейсові не йдуть.А на свою зарплату якраз на одну поїздку таксі вистачить.
учитель
І коли вже ті серпневі конференції відмінять? Сидить "важна" президія, щоки роздуває (їм би ще червоні косинки і кожанки видали), на столі графин з водою, як у старих радянських фільмах, доповідач годину переливає з пустого в порожнє, виступаючі (чоловік 7-8) повторюють частини його виступу (починають і закінчують віршами для більшого пафосу), обовязково є перерва для солідності заходу.... Уф.... Гидота.... Нудьга.... Пуста трата часу... Хоч би щось корисніше і розумніше придумали. Інформації на копійку, а день пропав.
МММ
Для учитель: +1000000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Антоніна Антонівна
Шановні коментатори-вчителі! Ну що ж ви постійно і усім не задоволені! Та живіть і робіть так, щоб було цікаво! Цікаво виступайте, проводьте, організовуйте! А як сам зробиш, по-іншому подивишся на те, що хтось зробив! Пропонуйте, а не все заперечуйте!
Львівянин
Згідний з Антоніною Антонівною. Ну зробіть і ви щось, щоб не нити!Робіть свою роботу. організовуйте такі заходи, щоб вам цікаво було! Читаєш і диву дивуєшся: все не так абсолютно! А як?У більшості , я переконаний, не така картина: і збираємося, і радимося і радіємо нашим дітям і чужим! Слава Україні!
Коментувати