Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
sailormoon
Таке враження,що 12-ти річна освіта-це панацея від усіх проблем.
Юріївна
знаєте, всі кричать, що вчителі нічого не роблять, а що зроблено для того аби вчитель міг працювати? підручники в своїй більшості не відповідають програмі, помилки в написанні, навіть елементарно не зрозуміло звідки взяті факти з біографії, що не знайдуться в жодних монографіях. ви кажете, що вчителі зриваються і кричать, а як по вашому витримати, коли є учні, які прямо говорять "я хожу в школу просто аби вдома не сидіти" або спеціально зриває урок, а коли робиш зауваження відповідає " ну и что вы можете мне сделать? давайте скажите, что нибуть, я всем такого наговорю про тебя, что тебя уволят". потом приходят родители и "почему вы моему ребенку сделали замечание, вы не имеете права это делать" А тепер шановні скажіть, як працювати в таких умовах, коли винуватим завжди буде вчитель. а щодо зарплатні. Я тільки почала працювати і не дивлячись на цілу ставку отримую менше 1000грн. З нас збирають всі можливі податки, від самої зарплатні мало, що залишаеться. як ви хочете аби ми жили?
Олекса Позняк
Для Юріївна: Душа болит а сердце плачет...
567
Для Юріївна:пропоную поставити в кожному кабінеті відеокамери, як було зроблено в Грузії, і більша половина учнів-порушників закриють роти на уроках, та й батькам буде прямий доказ, чим займаються їхні діти на уроках.
Крик - это СЛАБОСТЬ
Для Юріївна: Для 567: а если попробовать детям дать право НЕ учиться на уроке. Не желает, зачем заставлять. Единственно - выставлять те оценки, на которые ребёнок знает. Для этого использовать лишь письменные ответы. Замечания по поводу: "Помолчи. Учи. Не мешай..." для таких детей НЕ работают. Просто следует что-то придумать, чтобы им ХОТЕЛОСЬ что-то делать. Ясное дело на каждый урок не сработает. Но в основном, если придумаете, то работать будет. Как придумать? Можно попробовать прочувствовать ребёнка через себя.Это говорят поставить себя на место ученика. Но ставить следует так, чтобы Вы чувствовала то, что может в данный момент чувствовать этот человечек.При определённой практике это легко выполняется, а после спокойно воспринимается любое действие ученика и нет потребности кричать. Разве что в целях эксперимента. И детей можно предупредить, что если учитель кричит, то это от бессилия. БЫвает весело, когда дети срываются, учитель начинает повышать голос и слышит:"Ага, Вы кричите..."
Коментувати
Беатрис
Які нормальні батьки побажають своїй дитині вчитися 12 років?
Михаил
Пан Квіт напевно повинен думати не про відповідність системи освіти якимось стандартам, а рівню знань наших спеціалістів, підручників, за якими вчаться діти- рівень підручників нульовий- відсутність пояснення матеріалу, помилки в задачах, а в ЗНО - ПОТРІБНО ЗНАТИ. Вчителі- прекрасні репетиторичи12.ем12.еі гроші, і не малі, але на уроках не пояснюють, а кричать, що мала зарплата. А податки ви платите? Міністр має цим займатися, а не 10 чи12.
Regina
Для Михаил: А чого ж Ви не пішли працювати в школу, якщо тут таке золоте дно?
Михаил
Для Регіни. Золоте дно напевно для кількох відсотків вчителів старших класів, а решту має нещасну зарплату. Міністерство повинне забезпечити достойну зарплату всім вчителям і тоді через деякий час поміняється і відношення і тих кількох відсотків вчителів, які мають золоте дно. Кожен повинен відповідально відноситися до своєї роботи і тоді поміняється суспільство, а аргументи, що як мені платять так і працюю повинні відкинути.
Regina
Для Михаил: Суспільство зміниться тоді, коли відчує, що Радянський Союз щез безповоротно, разом із безкоштовною освітою, медициною і житлом. Коли зрозуміє, що за якість треба платити. Коли второпає, що робота має оплачуватися, бо безоплатна праця - це рабство. Коли від батьків вимагатиметься дещо більше, ніж просто привести дитину у світ. Коли вчителі перестануть "вестися" на примітивні й ниці маніпуляції типу "діти не повинні страждати" чи "справжній учитель ... (далі за списком)". Коли усвідомить, що НІХТО не має права вимагати від людини покласти себе на вівтар на підставі приналежності до певної професії.
Коментувати
Михаил
З великим задоволенням читаю статті на сайті освіта та надсилаю коментарі, бо рівень розвитку суспільства визначається рівнем освіти. Стосовно 12- річноі освіти- важко оцінити, але є деякі застереження- останні класи ( чи всі дівчата закінчать школу, чи будуть готуватись народжувати). Стосовно новацій міністерства, відсутній зовсім перегляд програм навчання, щоб оптимізувати навантаження та покращити знання школярів. Як приклад, теорія імовірності- це матеріал вищоі школи. Я розумію, що підручники пишуться за гроші, але в них має бути викладення матеріалу премету, а не загальні фрази, подеколи з помилками.
567
Для Михаил: Ті дівчата, що мають народжувати, підуть після 9-го класу.Тому що зазавичай вони не так гарно вчаться і мріють вступити до вузів. МОН молодці, потрібно колись починати зміни, хоча це робити нелегко в нашому консервативному суспільстві.
Коментувати
кузнецу счастья
Вы считаете, что то, что лишь списывающий с доски, добрый, хороший ребёнок будет протирать штаны в 10 - 11 классах это нормально? Это ему поможет в жизни, учителю удовольствие принесёт? Ваш вопрос "кто пойдёт учиться в старшую школу" говорит о том, что украинцы поавльно должны идти в старшу школу и в ВУЗ. Вы НЕ работал(а) с такими детками. Денег после уроков в подобных классах не хочется, поскольку они не перекрываютт тоо напряжение, с которым необходимо держать таких детей и самому оставаться в спокойном состоянии. А срываться нельзя, поскольку такие детки добрые и хорошие до поры, до времени.Неразвитый мозг=повышенной агресивности.Или вы силу применять станете?Но мы всё дальше и дальше отходим от той практики головой о парту, которую мне продемонстрировали в первый год работы в школе.Я-в шоке.Дети это приняли абсолютно спокойно...
Марія Петрівна
«В минулому році ми змінили навчальні програми для шкіл: вони стали більш цікавими, а також менше перевантаженими». Шановні вчителі початкових класів, прокоментуйте, будь ласка, бо працюю в старших класах, і чим довше працюю, тим кожне нове "розвантаження" програм та нові покращені підручники все гірші й гірші, все більше й більше знищують шкільну освіту. Може, нарешті, дочекались покращення?
нам кузнец не нужен
Ви не підскажете,чому,коли я відкриваю освітянський сайт,особливо після споглядання портретів наших освітянських керманичів,маю страшні позиви нудоти і хочеться в туалет,це поправно???
УУУУ
Для нам кузнец не нужен: Это нормально, у самой так же
Олекса Позняк
Для нам кузнец не нужен: Потому что нами рулят циничные негодяи гнусные мерзавцы редкие подонки.Больше меня трясёт от Гриневич.Вспоминаю её лекции на Майдане в палатке где она со слезами на глазах рассказывала как нам недоплачивает янык, сколько школ табачник закрыл и что в классе должно быть 20 человек а наша зарплата раз в 5 больше.Приходите учителя под пули на Майдан вам будет счастье. Приходили. Теперь из этого рта льётся поток фекалий на некомпетентного учителя.Нами правят моральные уроды. Админ!!!!!!!!! текст литературным языком написан!!! Не банить!!!
8888888888888
Для Олекса Позняк: ну началось. Вы бал а на Майдане? У Вас было время слушать чьи-то лекции? И почему в моей голове столетней давности события висят???И Позняк на Майдане
Коментувати
зачем нам кузнец?
Хто піде вчитися в старшу школу?Відповідь:"Ніхто!"Не буде в нас загальноосвітніх шкіл,ну і х...... з ними,Криму немає,Донбасу немає,ну і що,зате маємо європейську орієнтацію,яка судячи по-всьому нас уже дуже швидко і загріє,і накормить,і на відпочинок відправить,і на сучасні автомобілі посадить,і по айфону в руки дасть,аби ви не сумнівалися,уже на днях,а за 12-річкою,глядиш,і комунізм настане,і вчителю зарплати взагалі не треба платити буде.Ляпота..........
Наталя
ох і розвантажили програми,одні слова іншими замінили...
маргарита
Чому ніхто не розуміє,що 12-ти річна освіта не зробить наши програми менш перегруженими?А тільки продовжить термін навчання у школі.
УУУУ
Для маргарита: Можно подумать, что Квит или его Совсун видела эти программы, читали, разобрались, сравнили, спросили мнения практиков-учителей. Им сказали, что разгрузили, они и поверили.
маргарита
Так то воно так.Але ж від цього не легше.
Коментувати