Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
для Директора
"Їх зобов"язують за мізерну платню вештатись..." хіба не Ви,як директор, зобов*язуєте?))))))))))))))))
Директор
Облік дітей і підлітків у мікрорайоні школи впродовж останніх десяти років проводять виключно учителі. Їх зобов"язують за мізерну платню вештатись по мікрорайону , відвідувати квартири у яких живуть діти з неблагополучних сімей - наркоманів, алкоголіків і т.д., навертати таких дітей до школи. А що роблять багаточисленні соціальні служби, відділи у справах дітей, працівники ЛКП, дільничі та інші нероби?
Игорь Соломонов
Вам знову в кабінетах "рапортують" тільки... Все як будо так і залишилось. Починаючи від розпису крашанок до вишивання бісером. Да зайдіть у любу школу і перевірте їхню елект. пошту і поглянете, як "зменшилась" звітність. Але, навряд ви це хочете бачить...
Ірина
А ми ще й підписались під наказом. Всеодно доведеться йти.
silver3
Для Ірина: Кожен наказ повинен ґрунтуватися на законних актах, що видає МОН, якщо законодавчий акт відмінено, то наказ недійсний!!! Даний наказ директора є можливість оскаржити у прокуратурі. Інша справа що Ви боїтесь цього робити. Спробуйте відстоювати свої права! Інакше всі вчителі скоро будуть працювати за склянку води та кусок хліба. Мене дивує. що даний наказ виданий для допомоги вчительству але більшість колег не можуть чи не хочуть його сприйняти!!! Разом ми сила!
Коментувати
Закон и порядок
Предлагаю МОНу нажать на местную власть. Пусть ищут социальных работников, платят им и посылают по микрорайону, где каждый первый дом или на замке, или с домофоном или просто дверь не открывают! Не знаю, что это за децентрализация грядет, но наши местно-клановые власти чихать хотели на указания из Киева.
зачем
Для Закон и порядок: в каждом микрорайоне есть депутат и куча его помощников. пусть они и составляют списки. хоть этим помогут людям
Коментувати
Лікарчук
Приклад відвертої корупції в університеті Драгоманова: https://vk.com/abitura_vstup?w=wall-57483140_534431%2Fall
Родион
Для відділу-управління з методкабінетема це скасування фількина грамота. Як подавали звіти так і подаєм: про кількість посаджених дерев, про ремонт, про день птахів, про день правових знеань, оздоровлення, обдаровані і багато-багато іншого. Майже завжди вимагають фото проведених заходів. Хоч відеорегістратори в школі став. І чомусь майже завжди вимагають "в електронному вигляді та на паперових носіях" Останнє мабуть для освітянських динозаврів.
Юлія
Для Родион:
Коментувати
Sava Petrov
если сократят бумажную работу, как же учителя будут отмазываться))).. а то все "я не успела, так много бумажной работы, что с детьми поработать некогда")))
1
Для Sava Petrov:Желаю тебе, пусть на твоей работе будет столько же дел, сколько делает учитель обычной городской школы, а лучше гимназии, и пусть у тебя будут такие же как ты "доброжелательные" начальники-критиканты.
Люся
Для Sava Petrov: А это и не учительская отчетность отменена, а зам.директоров! А учителя по-прежнему оленями скакать по микрорайонам будут. И отмазываться, отмазываться от работы с детьми )))
Коментувати
Не верю
Я лично отпечатала в июне списки для учета детей по микрорайону по годам и жекам в четырех экземплярах (как требуется). Вышло около 500 листов бумаги. В нашем городе 180 школ. Это сколько же бумаги мы перевели в никуда!!! Даже если министерство отменит этот отчет, то местная власть его потребует. И добыча справок с мокрыми печатями в наш компьютерный век опять обернется более чем приличными расходами на проезд для учителей, которые только вышли из отпуска и денег еще не получили.
silver3
Для Не верю:Шановні вчителі Читайте ІНСТРУКЦІЮ!!!Аналіз проведення обліку сьогодні показує і недосконалість самого механізму, і низьку виконавську дисципліну посадових осіб, які здійснюють облік. Перша проблема — непоінформованість вчителів (як початкової відповідальної за це ланки), про зміст інструкції і порядок її виконання. Опитування близько 6 тисяч вчителів (велось з кінця 2005-го, майже півтора роки) показало, що лише 18 осіб із вказаної кількості знайомі з даною інструкцією. В той же час, сто відсотків директорів та заступників директорів шкіл детально знають зміст вказаної інструкції. Досить дивний розрив у обсязі інформації, якою володіють вчителі та адміністрація. Даний документ передбачає щорічне проведення інструктажу, райадміністраціями, для осіб, які відповідають за складання списків дітей шкільного віку. І взагалі вказана інструкція не є «таємницею за сімома печатками», кожен педагог вільно може ознайомитися з нею.
silver3
Для Не верю:По-друге.Всупереч інструкції складання списків обліку дітей здійснюють виключно вчителі. Хоча у посадові обов’язки вчителя не входить виконання цієї роботи. Згідно з Інструкцією, щорічно рішенням райдержадміністрації повинні призначатися уповноважені, які складають списки. До числа уповноважених повинні бути включеними працівники жеків, житлових кооперативів, працівники освіти, органів міліції, органів у справах неповнолітніх. Представники цих установ, а не лише вчителі, є рівноцінними учасниками обліку. І недотримання інструкції спотворює дійсну картину щодо обліку дітей, а також, формує серйозне психологічне напруження у вчительському середовищі.Представники органів у справах неповнолітніх самоусунулися від участі у цій важливій справі. Співробітники жеків обмежуються механічним підписуванням списку, складеного вчителями. Інструкція ж передбачає: «списки дітей і підлітків шкільного віку складаються...на підставі списків первинного обліку громадян, що зберігаються у...
Люся
Для Не верю: Из ИНСТРУКЦИИ: Друкування бланків списків дітей і підлітків шкільного віку і забезпечення ними районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, органів місцевого самоврядування здійснюють органи управління освітою. Друкування бланків відповідної форми статистичної звітності та забезпечення ними осіб, що відповідають за складання звітів, здійснюють органи державної статистики.
Коментувати
Александр Погребняк
Хотілося б побачити список цих "понад 1 500 звітних паперів для освітян". Або посилання, де цей перелік можна подивитися в інтернеті
паша
80% у опитуванні говорять за все.Навіщо уводить у оману? Поки є страшенна бюрократична вертикаль у освіті, доки усе буде-по-старому. Не брешіть більше
Оля
Поясніть, будь ласка: це означає, що не потрібно ходити по своєму мікрорайону і уточнювати списки дітей від 5 до 18 років?
silver3
ТАК!!!! МОН провело моніторинг охоплення навчанням дітей та підлітків шкільного віку 16.01.2014 | 18:57 Прес-служба Міністерства освіти і науки Міністерство освіти і науки України постійно тримає на контролі питання здобуття дітьми та підлітками шкільного віку повної загальної середньої освіти та координує роботу місцевих органів управління освітою щодо виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України 12.04.2000 № 646. На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 22.12.2009 №1175 «Про вдосконалення контролю за охопленням навчанням дітей і підлітків шкільного віку» місцеві органи управління освітою тричі на рік (до 15 вересня, 20 грудня, 1 травня) інформують Міністерство про кількість неповнолітніх, які ухиляються від навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, та про заходи, що вживалися для залучення їх до навчання. За результатами аналізу інформації, що надійшла з регіонів, у грудні 2013 року в...
Света
Нет, просто отчет подавать не три раза в год, а один)))
Коментувати
ТАМАРА
Скасували... А завучі з великим стажем роботи на місцях все ведуть по старому. Зміни тимчасові, а роками нароблені принципи виграють. потреба молодих кадрів в адміністрації шкіл, ось проблема, молодих не вистачає на всіх рівнях керування. Вона ж гарна українська молодь.
Ляляля
Для ТАМАРА: Это верно, Тамара. Заметила, что официальных отчетов и писанины стало меньше, но наш директор и его замы решили отличиться: в их чудной голове зародились идеи, которые требуют реализации на бумаге и на флешке, это ужОс! Я так думаю, коль скоро завучи будут разгружены, им следуют пересмотреть их оклады. Не понимаю, за что им платят 5 тысяч гр.! ( Я говорю о завучах конкретно нашей школы только)
Ксенія
Для Ляляля: Я незнаю де Ви працюєте, але 5 тисяч гривень - це явно не про заробітну плату заступника директора, який працює у школі. І думаю жоден вчитель їх роботу не робить!!!! А кількість звітів та паперообіг точно не забаганки зауча.
2015
Знаете, везде по-разному. Чем больше директор хочет выслужиться перед своим начальством, чем усерднее он стремится к пьедесталу, тем больше у него идей в голове - как бы нагрузить учителя мероприятием, зачастую дурацким, отчетами, рейтингами на разных уровнях, бесконечными педрадами и совещаниями. Завучи не справляются и начинают обращаться за помощью учителю-подчиненному, но не в вежливо-дружеской форме, а в приказной. Вот и сидим с бумажками и перед монитором, забыв про детей. Что касается зарплаты, то с вычетами получается чуть более 4 тысяч, плюс подарки))) Что тоже неплохо.
Коментувати