Українці отримали 4 медалі на Міжнародній олімпіаді з біології

У Міжнародній олімпіаді з біології взяли участь 239 юних біологів із 63-х країн світу

Українці отримали 4 медалі на Міжнародній олімпіаді з біології

12-19 липня 2015 року у місті Орхус (Королівство Данія) відбулася 26-а Міжнародна біологічна олімпіада. Протягом тижня 239 талановитих юних біологів із 63-х країн світу демонстрували свої знання і показували свої вміння з біології. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Змагання проходили в аудиторіях і лабораторіях Орхуського університету і включали практичний та теоретичний тури, кожний з яких тривав понад 6 годин.

Практичний тур складався з чотирьох практичних іспитів з анатомії, біосистематики та еволюції рослин; молекулярної біології і мікробіології; функціональної морфології тварин; біохімії. А теоретичний – з двох іспитів, які охоплювали широкий спектр тем з біології, зокрема, клітинної біології, молекулярної біології і мікробіології, генетики та ін.

За результатами змагань команда з України у складі чотирьох учнів здобула чотири медалі. Іван Блащак, учень Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка виборов срібну медаль. Учениця ліцею № 208 м. Києва Катерина Забава, учень спеціалізованої школи № 80 м. Києва Арсеній Гордейчик і учениця Природничо-наукового ліцею № 145 м. Києва Тетяна Гусак нагороджені бронзовими медалями.

Докладніше з результатами учасників, фото- та відеоматеріалами олімпіади можна ознайомитись на офіційному сайті 26-ї Міжнародної біологічної олімпіади.

Освіта.ua
23.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів