На базі старого Інституту змісту освіти працюватимуть 470 осіб

У МОН затверджено структуру Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики

На базі старого Інституту змісту освіти працюватимуть 470 осіб

Міністерством освіти і науки затверджено структуру та штатну чисельність працівників Інституту модернізації змісту освіти та Інституту освітньої аналітики, які функціонуватимуть замість скандально ліквідованого Інституту інноваційних технологій та змісту освіти.

Згідно з наказами МОН, штатна чисельність працівників Інституту модернізації змісту освіти складе 350 осіб, а Інституту освітньої аналітики 120 осіб.

Основним завданням новоствореного Інституту модернізації змісту освіти стане розробка навчальних планів, програм та підручників відповідно до оновлених державних стандартів.

У свою чергу, Інститут освітньої аналітики має забезпечити якісний збір, аналіз та узагальнення статистичної інформації, на основі якої мають прийматись рішення щодо подальшого реформування освітньої сфери.

Як відомо, ліквідація Інституту інноваційних технологій та змісту освіти мала на меті знищення корупційних схем під час закупівлі шкільних підручників, а також звільнення людей які брали участь у цих процесах. На базі інституту працювало 612 співробітників.

Освіта.ua
17.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
Знов дармоїдів до корита пустили, тільки корито назвали по іншому
Родион
Якщо працівники старого Інституту пересядуть в крісла нових структур , то нічого не зміниться. Тільки конкурс без корупції і оновлення кадрів на 60% як мінімум.
Кузьміч
Пустобрехи... С методистами уже разобрались?
Ольга
Для Кузьміч: Вони до всіх доберуться. До кожного у свій спосіб.
Коментувати
контролировать институт?
У Вас есть опыт КОНТРОЛЯ чего бы то ни было? Поделитесь. Вы уже проконтролировали МОН? Или собственного директора? Или собственное оно? Над кем Вы ЛИЧНО произвели РЕАЛЬНЫЙ контроль? РЕАЛЬНЫЙ, а не криком "я сказал(а), они сделали" ))))))Таких криков за последний год настолько много, что это уже не смех, это дикий хохот над мышлением людей, НЕ понимающих, что тихо-мирно велась работа МНОГИМИ людьми не один ДЕСЯТОК лет, а кричит о выполнении ОДИН. Давайте. Контролируйте.
для Ромашки
Для контролировать институт?: реплика
Коментувати
Ромашка
Коллеги, давайте с начала учебного года по возможности контролировать данный институт. Иначе мы получим старую коррупцию с новыми лицами. Не верю я, чтобы кто-то в министерстве радел за благое дело, в свете последних событий.
іринка
шило на мило поміняли. зараз як почнуть модернізувать....