Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учень
3 предмета обязательны и сколько потом на ЗНО можно будет еще сдавать предметов?
Дарья
Вряд ли это поможет, но попытаться стоит. http://onlinepetition.in.ua/viewsigns.php?pUrl=%D0%BC%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE-%D0%B2%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%83--
Игорь
Для Дарья: Петицію заблокували. Мабуть, не бажають чути голос народу.
Марія
Для Дарья: я не згодна з текстом петиції. Було б краще, якби вимоги були наступні: "Ми просимо (або вимагаємо), щоб залишити все, як було у 2015 році".
ирина
Для Марія: Та що Ви, ця вступна кампанія 2015 жахлива. Абітурієнти, які мали матиматику по 200, і вважали що достатньо подати 3-4 заяви, не були рекомендовані на бюджет, а ті що подали 15 про запас, та в інші міста. Саме попали по 12-15 приорітех у ВНЗ в інші міста і тепер, або їхати в чуже місто(батькам накладно, витрати на дорогу та харч для дитини, гуртожиток), або втратити бюдженте місце.
Коментувати
Вася
Щодо обов’язкової іноземної мови, то це ’вимога’ часу - 2016 рік - рік англ мови. Припустимо, що 2017 - рік спорту, то діти на ЗНО і ДПА будуть складати фізкультуру?! Ганьба МОНУ!
Вася
— Мам, мы в этом году на море поедем? — В этом году на море поедут твои репетиторы!
UP
Для Вася: ...репетитори, яким твоя мама давала гроші. Замість того, щоб ще з молодших класів регулярно цікавитися, чи ти добре засвоюєш програму, допомагати тобі і пояснювати, що знання тобі будуть потім потрібні.
Коментувати
Ірина
А які обов’язкові зно потрібно буде здавати людям які вже були студентами , а потім покинули , а тепер знову хочуть поступити в вуз
Alexander Kalenik
Для Ірина: Поки що відомо про тест загальної компеиенції. Саме для вищезазначеної категорії осіб він і розрахований.
UP
Якщо поновлятися не на 1-й курс - не потрібно.
Коментувати
LOLO
Цікаво, а можна буде здати і Історію України і Математику?
UP
Для LOLO: так.
Коментувати
мама 16
Те що ДПА і ЗНО вирішили об’єднати дуже добре. Але ДУЖЕ погано, що нема предметів на вибір. Це створює не рівні для всіх випускників умови, наприклад майбутнім медикам треба здавати аж 5 предметів. Все як завжди в нас спочатку роблять, а потім думають. Тому і маємо те, що маємо.
Alexander Kalenik
Для мама 16: Так. Тут зупинімося й детальніше розглянемо. Рівні умови для чого і між ким і ким? Між юристами і отолорингологами майбутніми? Між інженером та агрономом? Не можуть бути вони рівними. Для чого рівні умови? А заробіток у всіх теж рівний? Це вже комунізм. Рівні умови при вступі на одну спеціальнвсть - ТАК. Рівний доступ до освіти без корупції - ТАК. Рівні умови для абітурієнтів. От ви у власних висловах підмінили визначення. Ви сказали: "Не рівні для всіх випускників" . Чому? Для всіх випускників - рівні. 3 ДПА. А от якщо випускник хоче стати на шлях здоьуття вищої освіти за обраним фахом, то відповідно він має подолати певні життєві завдання. Я вважаю ЗНО таким завданням. Не плутайте випускника школи з абітурієнтом. То вже різні люди. Різні цілі і різна філософія. Дякую.
23
А Ви попросіть у міністра, щоб до двох за вибором додати ще третю - хімію чи біологію, і буде Вам щастя
Коментувати
Вика
А можно ли сдать русский язык как иностранный?
упсс!
Для Вика: Обломайся, русский негласно приказано потихоньку убирать из школ.
Коментувати
мда
І для чого ви тут пишите свої обурення? Думаєте Квіт або інші представники зайдуть і будуть читати ваші коментарі? Здалися ми їм. Сидячи в інтернеті ми 100 % нічого не доб*ємось.
1 - зайдут и будут ((как сказал на одной из сессий присутствующий:"Они соберут бесплатно наши идеи")))
Для мда: 2 - информация коллегам о возможных действиях; 3 - Ваши предложения)
Коментувати
ЗНВР
Люди, схаменіться.У нас 10-11 класи ПРОФІЛЬНЕ навчання. Робіть реформи, міняйте що ви там хочете, а тоді робіть ДПА обовязкові предмети. Не вчасно, не чесно, не продумано. Питання: навіщо потрібно це цим людям? Хто замовник? І хто за це буде відповідати? Терпіння ж у людей вже закінчується.
совесть
Якщо МОДЕРНІЗАЦІЯ КРАЇНИ - зміна вивісок "Сільмаг" на "SHOP", то, звісно, це COOL, круте досягнення! Важко, але треба, спочатку ДЕРЖАВІ ВКЛАСТИ у покращення викладання іноземної, а потім - КОНТРОЛЬ і висновки! Так увесь світ робить! ЯКІ ж РІВНІ УМОВИ тут для дітей, якщо батьки фінансово не витягують? А природничо-математичний блок ЛИШЕ ЗБЕРЕГТИ ТРЕБА, поки що... Бо й його "модернізуємо" остаточно...
Vitalina
Якщо вже роблять іноземну та історію для всіх, нехай вони також будуть різного рівня складності. Коли всі будуть складати одне і те ж, де логіка та справедливість?
23
Для Vitalina: цього року базовий з української мови був складніший за профільний (так що різний рівень складності у нашого Центру оцінювання знань мягко кажучи дивний).
Коментувати
Учитель не английского
Прочитала все комментарии с большим удивлением. По высказываниям большинства такое ощущение, что ОБРАЗОВАНИЕ = ИЗДЕВАТЕЛЬСТВО над ребенком. Работаю в лицее, классный руководитель уже 11 класса. Никто из моих учеников еще и не думал начинать готовится к ЗНО (если бы именно учитель английского не заставила приобрести сборники и начинать поголовно всем готовиться со 2 семестра, ведь раньше многие сдавали английский просто так, " про запас", считая, что они его знают, получали плохие баллы, а учитель получал выговор). Более того, половина еще не знают даже направление, в котором будут двигаться. Если вам не нужен английский для поступления, то достаточно преодолеть порог сдалне сдал (ну а это уже должно быть всем по силам ). На средний балл аттестата влияние минимальное - около 0,03 конкурсного балла. То что ДПА (школьные экзамены) за последние годы превратили в фарс : купил "решебник" и спокоен, то это только расслабляет детей и не стимулирует их учиться, а значит мешает сдать и ЗНО.
Iren Jones
Для Учитель не английского: пускай школярі здають анг мову і математику і історію но всьоже студентам що робити? Наприклад мед коледжі вчать латинь і всі шкільні предмети лишились на 1 курсі! Хіба це не іздіватільство коли в тебе є база медицини вчити математику і анг мову? І вних крок на 4 курсі ( від 2 по 4 курс всі придмети в 1 ) як їм встигнути підготовитись до 5 ЗНО?
совесть
Для Учитель не английского: так це в ЛІЦЕЇ! " Заставили приобрести сборники!!!" Ви рахували, скільки треба буде платити цього року за комуналку під час опалювального сезону? А тут РЕПЕТИТОРИ й ЗБІРНИКИ ДОКУПАТИ! ГАНЬБА!
Iren Jones
6 збірників бо нармальні там де укр. мова з літературою окремо! Вони по 70 грн анг мова 70 грн. , біологія 120 і хімія 70 в сумі 400 грн!
Коментувати
Iren Jones
Навіщо складати ДПА студентам вузів? Якщо вони уже мають після 2 курсу атестат про середню освіту? Що буде з тим атестатом? Чому одним потрібно здавати 3 ЗНО а іншим 5? І чому після вузу знов на 1 курс, знов на базові предмети? Будласка дайте відповіді!
Оксана
Для Iren Jones: До чого тут студенти вузів і ДПА? Мова йде про учнів шкіл і студентів навч. закладів 1 та 2 ступенів акредитації.
Iren Jones
Для Оксана: Iren Jones Ну студенти 1 і 2 ступені піся 2 курсу здають дпа і получають диплом про середню освіту! Що тепер зним?
23
Виходить так, що одним кому потрібний атестат треба здавати ЗНО в школі, а інші втекли зі школи після 9 класу і тишком нишклом після 2 курсу одержать атестат без ЗНО( Це не рівні умови)
Коментувати
Владимир
Если кому-то нужно подтянуть английский, сейчас занимаюсь с репетитором английского языка на этом сайте! Рекомендую! http://preply.com/moscow/repetitory
совесть
"реве та стогне ДНІПР ШИРОКИЙ" і українці від бідності... Та рідну літературну мову люди вчать все життя й розмовляють суржиком! Навіщо це додаткове приниження ДІТЕЙ й лобіювання найдорожчого репетиторства! Спочатку - ДПА з іноземної проводите для ВЧИТЕЛІВ іноз., тестик обкатаєте, висновки зробите, а потім - ДІТЯМ!
Йоки
Итак, документ уже подписан. Прекращайте стоны и рыдания. Начинайте готовиться, к серьезной учебе и к серьезному преподаванию . Все не так страшно, как вы тут описываете. Давайте, положа руку на сердце, признаем, что подавляющее большинство учеников нашей страны уже давно забыло(или так и не узнало до сих пор) , что такое учиться по- настоящему: без халявных оценок, без заниженных до плинтуса требованиях( на урок пришел и то спасибо). Всем удачи!
совесть
Для Йоки: Репетитору з іноземноі привіт! Не вийде заспати: Люлі-люлі, полетіли гулі...!
Коментувати
Дмитрий
А учиться не пробовали... Ученик, который добросовестно учится в школе, здаст ЗНО на вполне пристойный бал, причем без всяких репетиторов.
VL
Для Дмитрий: +
совесть
Для Дмитрий: Так, але треба ж у ГАРНІЙ ШКОЛІ вчиться, в хорошому класі, у хорошого вчителя! Американці дослідили, що "підлітки з бідних сімей платять за успіх своїм здоров’ям і передчасним старінням"...
Vitalina
Ну знаєте, "вполне пристойным" можна назвати і проходження порогу. Не знаю як треба вчитись, щоб пам.ятати весь шкільний курс без нормальної підготовки. Ще у середній школі відбувається вибір предметів, що знадобляться на майбутнє. І коли ти 3 роки вчиш біологію та хімію цілеспрямовано, а інші предмети на рівні "середньо-нижче середнього", за рік підготовки складно скласти 5 зно.
Коментувати
Татьяна Сердечная
для совесть: возможно следует перевести тему в плоскость "ЧТО желательно ИМЕТЬ на выходе", либо "ЧТО проверяет ЗНО", "зачем в ЗНО тот, либо иной предмет"?
совесть
Для Татьяна Сердечная:Так-так! Але кожне РІШЕННЯ, що передбачає ВСЕОХОПНІСТЬ (обов’язковість) потребує СУСПІЛЬНОГО договору. Про підготовку до впровадження - мовчу... Наразі це виглядає так: Та заспокойтеся! ВИ ЗРОБИТЕ ВИГЛЯД, що ПРИЙШЛИ на дпа-зно з іноземної, а МИ ЗРОБИМО ВИГЛЯД, що ОЦІНИЛИ... Якось саме розтруситься... Пропозиція - ПІДГОТУВАТИСЯ РІК до ВПРОВАДЖЕННЯ! Всім сторонам цього дійства! А п’ятирічка за три роки нехай пройде в економіці, де дорослі дяді і тьоті, а не в освіті, де ДІТИ...
Татьяна Сердечная
Для совесть: ЧТО Вам сказать. Мы уже более двух десятков лет имеем общественный договор.Дети, это те, чьё сознание формирут взрослые... Растут они очень быстро. Соответственно . . .
Коментувати
совесть
Для того, хто навчився лише вільно читати: не переводьте тему в площину "Як важливо знати математику, іноземну тощо..." А історію України чому забули? От що-що, а всесвітню історію, рухаючись до цивілізованого світу, варто знати! Та й світова література не завадить цивілізованій людині! Але про інше. Вважаю, що треба вводити обов’язкове ДПА - ФІЗКУЛЬТУРА! Оце рішення! Оце користь, оце прорив!