Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Російську мову можна вважати за іноземно, чи ні?
Олекса Позняк
Для Влад: вряд ли, но я лично считаю
Коментувати
совесть
Хто бачив тести 2-х рівнів з іноземних мов, чи щось знає про їх пілотування в УЦОЯО? Про шкільне "6" з іноземної: тут і говоріння, й аудіювання, а не лише мовчазне читання-виставляння хрестиків (письмо не рахуємо, кількість балів не впливає на результат "6"). ХАЛТУРКА з укр. та матем. цього року зі скрипом пройшла, то чому б не продовжити...
Влад
В коледжах всі ці події будуть в кінці другого курсу, після вивчення всіх загальноосвітних предметів.
наш коледж
Для Влад: атестати видавав ПІСЛЯ ПЕРШОГО курсу, адже йшли діти по скороченій програмі. Другий курс - то вже спецпредмети професійної направленості. Чому Ви стверджуєте, що після другого?
Вика
Школьная программа в колледжах, техникумах-два года!Работаю в колледже-потому и утверждаю.
вероятно от колледжа завиисит
Для Вика: переспросила, а то вдруг ошиблась.Во-первых,администрация сразу предупредила,что на-руки аттестат не выдаёт,чтобы не были такими умными за год школу окончить и уйти. А во-вторых-ребёнок подтвердил-ГОД. Год они изучат то, что в школе мусолилось два.И.Если подумать.ЗАЧЕМ идти в колледж после 9,если можно те же два года отсидеть в школе, где все свои и оценки о так нарисуют
Коментувати
11klasnyk
Чому ЗНО з іноземної мови повинні здавати всі випускники? Адже не всім потрібна та англійська,...: хтось після закінчення школи піде працювати, хтось в ПТУ, а комусь потрібні зовсім інші предмети для вступу до ВНЗ. Хай пан Квіт та пан Лікарчук разом зі своєю вченою радою приймуть екзамен з рідної (укр мови) в депутатів, міністрів, я не кажу вже про іноземну. Тоді ми побачимо, який результат буде і чи достойні високопосадовці приймати та ухвалювати різні закони, які стосуються освіти. А чи знають ті ж депутати історію України????? Шановні працівники Міністерства освіти, приймайте рішення виважено!!!
Вика
Для 11klasnyk: мы идем в Европу.Иностранный язык должен знать каждый.
совесть
Для Вика: А ви були у Франції? Німеччині? О, як там плекають СВОЮ мову! А от англійську - з цим є проблема. І живуть же... У великих містах молодь допоможе з англійською, а далі проїдеш... Але рішення політичне, зрозуміло. Однак навіщо АЖ ТАК ПРОГИНАТИСЯ: європейські уряди дуже прислухаються до СВОЇХ ГРОМАДЯН, НІХТО НЕ ЛАМАЄ через коліно! Ось про це й мова:УЦОяО ЩОСЬ терміново зляпає, й діти за рік відповідно "підготуються"...
Олекса Позняк
У меня друг дальнобойщик, знать в европе нужно немецкий или английский и проедешь везде.Хотя был у него один казус -подъезжает к группе работающих дорожников и спрашивает как проехать по английски, по немецки - 0 реакции. Потом один из них говорит:хлопци а чого вин до мене пристав?
Коментувати
совесть
На шкільне "6" з іноземної в учня є ще й говоріння з аудіюванням, а не тільки читання (мовчки) й хрестики ("письмо" не потрібне, крапля балів у загальному заліку). Якщо 2 рівня ОНОВЛЕНОГО тесту УЦОЯО не пілотував цього навчального року з іноземних мов (хтось про це чув?, розпіарили б..), то нехай ВІДТЕРМІНОВУЮТЬ його впровадження! Набридли НЕПРОФЕСІЙНІСТЬ і НАХРАП! Чим гірше тест, тим більше "липових" медалістів! У Польщі відтерміновували такі рішення (ЛЮДИ примусили і навчили нововведення пілотувати й завчасно озвучувати й нормально готуватися до них).
Гыгы
Основою патріотичного виховання должно стать ЗНО з іноземної мови. Ликарчук - дебил 80 уровня.
гуна
Не понимаю, почему столько шума. ДПА - это школьные экзамены. Имели оценку 6 по английскому, вот и подтвердите ее. А к ЗНО готовьтесь серьезно. Но мое личное мнение, что в школе надо сдавать единный экзамен, который бы включал вопросы по всем предметам на определение общей подготовки. Тогда бы и учили все предметы, а не только избранные. А то по окончании элементарного не знают.
Олекса Позняк
Для гуна: и при такой системе уже с 6 класса будут учить только нужные для зно предметы...
Коментувати
Учителька (БЕССОВЕСТНАЯ)
Для Вот Это: Шановна пані СОВІСНА. Я сільська вчителька, і відчула на своїй шкурі що бути сільською вчителькою! Працюю 20 років, наймаю стару хату, плачу 600 грн. Зарплата біля 2тис.(вища категорія, стаж, класне керівництво). Батьки за дітей не дбають, головне пасти корову! В селі вчителя мають за ніщо. Пашу на городі, незважаючи на свою освіту (це замість того, щоб підвищувати свій методичний рівень). За 1л молока плачу 12-15 грн, сир домашній 30-35грн. (Вони ж біля корови працюють, не те що я ледацюю, хіба що там якісь уроки проводжу). Вони за продаж молока мають моїх 3 зарплати (без податку). А ще чоловіки якусь тисячку доларів привезуть із заробітків.Тому звертаюся до студентів, В ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ ЙДІТЬ НА ВЧИТЕЛЯ НА СЕЛО, НЕ РОБІТЬ ІЗ СВОГО ЖИТТЯ САМОПОЖЕРТВУ! ЖИТТЯ ОДНЕ! СЕЛО ВАМ ТОГО НЕ ОЦІНИТЬ.Щодо "батьківських грошей". Так, збираємо по 2 грн в місяць з дитини на крейду,губку.Деколи купляю за свої гроші!
в такому випадку чому Ви нічого НЕ робили ці 20 років,щоби покращити своє життя?
Для Учителька (БЕССОВЕСТНАЯ): Чи Ви де виступали? Чи Ви де намагалися зрушити з місця своїх колег? Чому Ви погодились знімати хату? БАгато "чому". І головне - НІХТО ПРО ВАС,СІЛЬСЬКИХ ВЧИТЕЛІВ,не дбатиме.Невже за 20 років не зрозуміло, що ворушитись потрібно? А корова? Так,пасти корову-копати картоплі - то СВЯТЕ. І якщо вчитель того НЕ РОЗУМІЄ, то що тут вдієш.Якщо Ваш чоловік привозить із заробітків ті гроші, то Вам не потрібно тримати корову.А вчителі в селах тримають і по дві-три корови,і олімпіадників обласних мають, і учні у пристойних ВНЗах працюють.А от те, що молодь потрібно застерігати від хибного кроку йти вчителювати до села-ПРАВИЛЬНО.Та все ж Ви якщо Ви працюєте в селі-то варто було би ворушити хоча б у себе,щоби Вас мали "за що",навіть якщо то важко і довго. Щоб Вам казали учні: "Я хочу щоби саме Ви писали мені атестат".
Vera Rouz
Работала в сельской школе и совершенно согласна, что"Батьки про дітей не дбають, головне-пасти корову!"Рожают себе помощников.ЗНО сдавать не могут!!!!
да неужели?
Для Vera Rouz: и в городе, и в селе разные родители есть.Вы работала.А значит сил работать не осталось? Детки да, сложные. НО и в городах такие есть. Но ведь дети,они везде дети,что в городе,что в селе.В городе людей больше, поэтому легче выбирать школу, да и репететорством подрабатывать.А тут ребёнок из другого села приезжает, а ты думай, кАк он обратно добрался.
Коментувати
совесть
Вам знайома поведінка людини-тотального боржника? Дійсно, яка СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ? Тож обов’язкова іноземна є свідченням того, що МИ ПРОДАНІ ЗА БОРГИ?!... Справжні українці ніколи не жили одним днем. Їх РОБОТА на ЗЕМЛІ вчила виживати. Ніхто не боїться складати екзамени (треба), але є НОРМИ СПІЛКУВАННЯ з СУСПІЛЬСТВОМ: без приниження, з поясненням позиції...
Таня
З тим що ЗНО ввели замість ДПА в 11класі ще змиритись можна, але для чого придумувати обов’язкові предмети! Нащо так знущатися з випускників? Як "дорогі міністри" уявляють , діти які вже почали готувати одні предмети,які потрібні їм для вступу, починають готувати зовсім інші чи всі зразу! Нехай ті "розумники" самі попробують вивчити 5 предметів ідеально, частина з яких зовсім не потрібні для майбутньої професії! А обов’язкова англійська - це взагалі фантації людини, яка несповна розуму! Для чого в Україні обов’язковий предмет "англійська"? Я глибоко сумніваюся, що в будь-якій країні Світу якусь іноземну мову кладуть вище ніж, наприклад, історія рідної країни! Якщо утвердять це положення, більшість випускників не продовжать навчання у ВНЗ, а частина з них , вивчивши обов’язкову англійську, виїдуть в Англію чи Америку - там немає такого дурдому! Отож, думайте, шановні міністри! Ви готові позбавити Україну від тисячів розумнмх, молодих спеціаліснів?
Танe
Для Таня: в этом весь и план, умных рабов - в США, а дураков - на земле пахать на дядю Сема
Олекса Позняк
лучше на сема чем на рашиста путлера
Коментувати
Ольга
3 ДПА у формі ЗНО. Отже, починаючи з квітня діти почнуть здавати екзамени. А для чого їм тоді ходити у школу і як суміщати. ДПА взагалі - рудимент. Є ЗНО і "третього колеса" не потрібно. Медаль нічого не вирішує, як вже і середній бал атестата, так для чого нові перепони. Ви подивіться скільки дітей закінчує школу з діагнозом ЗДОРОВ. Шкільні програми перенасичені нікому непотрібною інформацією. Про це, вже не говорять, а кричать вчителі. А програми стають все складніше. Спрощення полягає у заміні слова ПРЕДМЕТИ на слово МНОЖИНИ у навчальній програмі з математики? ДА СПУСТІТЬСЯ НА ЗЕМЛЮ, БУДЬ ЛАСКА, І ПЕРЕСТАНЬТЕ КАЛІЧИТИ ДІТЕЙ.
Роман
Перестаньте тут полеміку розводити. З таким самим успіхом вони і математику чи історію не здадуть. Вчитися треба, а не плакати щоразу, що бідним діточкам надто складно. Протирати штани 9-11 років, це для них нормальні умови? Я взагалі за те, щоб учні обов’язково здавали українську мову і 2 на вибір, але прохідний бал ставити на рівні 50%!!! Зараз здав на 10-20% ЗНО і ти студент. Що то за рівень освіти? Це шкільна оцінка 2-3, а якість знань враховується від 7!!! Розвели тут плачі. Аж бісить!!!
Vera Rouz
Для Роман: Согласна с вами!Кто-то учится, а большинство ищет оправдания.Если посчитать сколько времени дети тратят на компьютерные игры и КОНТАКТЫ, то за это время можно и китайский выучить!
Viktoria
Повністю з Вами погоджуюсь. Нехай вчаться, а не просижують, прогулюють ....... А батьки ще їх і підтримують, звинувачують вчителів в тому, що занижують оцінки їх "чадам"................. А знань то дійсно немає, тому і ЗНО не здають.
надiя
Вчитися? Де Вы бачили пiдлiтка, який буде займатися самоосвiтою? Чи може у школi дають глибокi знання. Хочеш скласти зно- плати репетитору. У школi знаннь не дадуть. Дiти не виннi, що у школi не цiкаво навчатись, бо вчителi плачуть, що зарплатня маленька. Навiщо ж перевтомлюватися. Доти не здаватимуть дiти зно, доки не отримуватимуть у школi якiсну освiту.
Коментувати
Наталия
Звичайно,робити обов`язковими три предмети не потрібно. Це призведе тільки до масового "не склав" і змішування з грязюкою вчителів.Адже випускник просто не використає непотрібний тест при вступі.Тільки державні кошти буде викинуто "в пропасть".
випускник
Чому не має предмету за вибором, і для чого вивчали профільний предмет в 10-11 класі 5 годин на тиждень, якщо його не оцінюють як ДПА? ЗНО з іноземної потрібно лише тим, хто буде поступати на факультет іноземних мов, інші ним не зможуть скористатися і будуть здавати ще два додаткові ЗНО. Хіба це рівні умови, якщо одні здають три предмети, а інші п’ять? Якщо програма в середній школі і школі з поглибленим вивченням іноземної мови різна, то чому всі повинні здавати один рівень ЗНО? Чому приймаються такі рішення без обговорення та голосування? І що будуть робити, якщо половина випускників наступного року не здадуть ЗНО з іноземної? Адже за рік вивчити іноземну не можливо, якщо ще інші предмети готуєш. Абсолютно не логічне рішення, через яке випуск 2016 матиме великі проблеми.
***
Не можу зрозуміти, як це буде виглядати для студентів коледжів? Після якого курсу здавати ЗНО?
Elen
Теперь ДПА в виде ЗНО будут сдавать и студенты 1-2 уровня ВНЗ. Я уже молчу для какого государства мы будем готовить специалистов, если обязательно ЗНО по иностранному языку. Но вот куда смотрит служба по делам детей. Ведь если такой студент не сдаст ДПА (ЗНО), то его не переведут на следующий курс и он будет отчислен. Большая часть сегодняшних студентов не сдадут иностранный, это в основном несовершеннолетние и их отчисляют с согласия службы по делам детей. Весёлое у них будет следующее лето, когда пачками будут приносить представления (по 100-200). Служба должна будет их устроить на работу или на учёбу. Вопрос: куда? И вообще, мы все кричим про патриотическое воспитание, но всё делаем, чтобы воспитывать уважение детей к другим государствам. Я согласна, дети должны знань язык и историю СВОЕГО государства, а остальные предметы по выбору. Если школьник мечтает стать учителем в украинской школе, а не в английской или американской, или врачом в украинской больнице, а не иностранной, то такое патриотическое...
Для Elen
Для Elen: Так вони і математику чи історію не здадуть. Вчитися треба, а не плакати щоразу, що бідним діточкам надто складно. Протирати штани 9-11 років, це для них нормальні умови? Я взагалі за те, щоб учні обов’язково здавали українську мову і 2 на вибір, але прохідний бал ставити на рівні 50%!!! Зараз здав на 10-20% ЗНО і ти студент. Що то за рівень освіти? Це шкільна оцінка 2-3, а якість знань враховується від 7!!! Розвели тут плачі. Аж бісить!!!
а всё потому что-ЖЕНЩИНЫ
Для Для Elen: женшина,как правило,добрая тётя,думающая о том, чтобы ребъёночек хорошо поел, был доволен и весело улыбался. Женщина,как правило,слезами добивается своего. "Бесит" не должно быть. Должно быть - тихо ДЕЛАЕМ. Постепенно. Пошагово. Но-ДЕЛАЕМ. Кто имеет силу
Коментувати
Олексій
Я вирішив проходити ЗНО з хімії, фізики та біології, ну і звичайно української мови. Тепер мені ще треба готувати англійську та математику чи історію. Ви вважаєте що це реально!!!!!!? Майте совість, люди! Чому раніше не повідомили, що потрібне обовязкове ЗНО з англійської. Ми вибрали б англійський профіль. Ви не маєте права так знущатися над нами. Ненавиджу ЛІКАРЧУКА, КВІТА, СОВСУН, ПОЛЯНСЬКОГО І ЦЮ ДЕБІЛЬНУ КРАЇНУ!
VVV
Для Олексій: Навіщо здавати фізику без математики? На яку спеціальність?
Коментувати
Для Відповідь:
Для Відповідь: МАТЕМАТИКА,даже если е ПРИНУДИТЕЛЬНО заниматься,единственный инструмент,способствующий развитию мозга (сюда же - и РАЗВИТИЕ РАБОТОСПОСОБНОСТИ).Вы да,скажете,что и другие предметы развивают.Да, развивают. Но не так качесвтенно.Математика+физкультура+литература=для гармоничного развития человека необходимы.А там-пусть выбирают что хотят.Но и развитый мозг станет искать применение себе,а это означает,что некоторе люди,которых развили, ЗАХОТЯТ заниматься техникой+программированием+...просто будут пластичнее мыслить.А это УЖЕ результат.
совесть
Українці! Бережіть ЗДОРОВ’Я своїх дітей! Не треба їм знати математики і фізики, та й усе інше - мало потрібне!. Коли ви розпалюватимите взимку грубу дровами зі спиляної в садку останньої яблуні, нехай дитина вам в голос читає Шекспіра в оригіналі. Приємно... Наступну зиму ваша дитина зустріне далеко від вас, на чужині... Але у неї буде шанс?
Yulia
Хотела поступать в мед. Теперь думаю нужно ли мне сдавать дополнительно два экзамена. Те, кто принял этот закон, вы что, думаете мы сверх-умные или наши родители миллионеры и смогут оплатить каждого репетитора? Как вам не стыдно так издеваться над детьми! Мало того, что школьная программа включает в себя огромное количество ненужных предметов, что забирает массу времени, так давайте ещё по 6 экзаменов сдавать, почему бы и нет? Вы думаете, что после этого мы захотим оставаться здесь и растить своих детей?
Олекса Позняк
Для Yulia: мои лицеисты встречались с консулом и в польшу.Не то чтобы сильно боялись зно.Только там диплом признаётся ес и нету ликарчуков
Дара
Чого ви всі так боїтеся тестів. Я здавала 7 екзаменів. Готових відповідей не було. Приходилося самим все вчити. Моя медаль золота дійсно золота. Я і зараз знаю більше чим любий медаліст сьогодніщній. І школа у мене не міська. Підготуватися до тестів можна в школі і без репетиторів.
Школоло
привіт) в мене виникає питання.. рік Вашого випуску?
Коментувати