Osvita.ua Середня освіта Школи зможуть користуватися старими журналами
Школи зможуть користуватися старими журналами

МОН дозволило школам використовувати cтарі класні журнали ІІ-ІV класів і табелі учнів I-ІV класів

Школи зможуть користуватися старими журналами

Міністерство освіти і науки дозволяє школам, як виняток, використовувати класні журнали ІІ-ІV класів і табелі навчальних досягнень учнів I-ІV класів, що були закуплені до 20 травня 2015 року. Про це йдеться у відповідному листі освітнього відомства.

У Міносвіти зазначають, що таке рішення ухвалене зважаючи на звернення керівників загальноосвітніх навчальних закладів та виробників обов'язкової ділової документації.

У МОН зазначають, що керівники шкіл, які до 20 травня 2015 року закупили класні журнали І-ІV класів і табелі навчальних досягнень учнів IІ-ІV класів згідно із чинними Свідоцтвами про визнання відповідності педагогічним вимогам МОН України на момент закупівлі зможуть використовувати зазначені зразки обов'язкової ділової документації у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів України у 2015/16 навчальному році.

При використанні зазначеної документації необхідно буде зробити правки відповідно до Інструкції щодо заповнення Класного журналу в 1-4-x класах загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом МОН від 08.04.2015 № 412.

Також у Міносвіти додатково повідомляють, що всі види обов'язкової ділової документації, які були виготовлені раніше i мають чинні Свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам станом на 01.06.2015 (крім Класного журналу І-ІV класів і Табеля навчальних досягнень учнів ІІ-ІV класів), можуть бути використані у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів України у 2015/16 навчальному році лише після подовження терміну дії зазначених Свідоцтв.

Як відомо, наприкінці травня Міністерством освіти і науки затверджено Інструкцію щодо заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ набере чинності з 01 вересня 2015 року.

Інструкцією визначені вимоги до заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також визначена його форма.

Освіта.ua
16.06.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
завуч
Ну когда же закончатся эти бесконечные косметические изменения нормативных документов? Какая разница как будет написано и в какой клеточке? МОН! Вы замучили учителей своими нормативными "новациями" до предела. Я 13 лет работаю завучем, 34 года педстаж. Я не могу понять необходимости таких изменений ! Ну не в этом должны состоять реформы!!! Наполняемость классов растёт. Менее 30 даже не показывай в сети! Учебные программы перегружены, 5-6 классы (с двумя ин.языками) по 32-33 урока в неделю инвариантных! Учитель просто головы не поднимает от ежедневных!!! отчётов, планов, проектов, конкурсов, и т.д., не говоря уже о завучах! Утверждены уже сотни нормативных документов! За год их отменяют, вносят изменения (и не раз), что мы просто не успеваем их усваивать! Нужно идти по пути упрощения (всё гениальное-просто), создания настоящей основы для "инновационного творчества учителя" с обязательным независимым тестированием (даже после 4-ого, 9-ого) по всем предметам. Советуйтесь с нами!
Proton2
На початку тексту помилка. Журнали 1-4 класів а табелі 2-4, так як в 1-му класі знання не оцінюються.
ОДУВАНЧИК
зВЕРНІИЬ УВАГУ - журнал розрахований на 42 дитини у класі!!!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!