Як зміниться структура здобуття середньої освіти

Перший заступник міністра освіти і науки розповіла, які зміни очікують середню освіту України

Як зміниться структура здобуття середньої освіти

Перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун під час проведення брифінгу розповіла, як зміниться структура здобуття середньої освіти у разі ухвалення нового закону "Про освіту".

Вона нагадала, що законопроектом пропонується перехід до 12-річної школи. Передбачається, що 5 років відбуватиметься навчання у початковій школі, 4 роки – у базовій, відповідно 3 роки діти навчатимуться у старшій школі.

У свою чергу, старша школа може бути академічного або професійного спрямування. Академічне спрямування дозволить отримати певний профіль за гуманітарними, природничими, технічними спеціальностями тощо.

У випадку, якщо учень обере професійний ліцей, окрім здобуття середньої освіти, він зможе здобути робітничу кваліфікацію. Після навчання у професійному ліцеї зберігатиметься можливість вступу до вищих навчальних закладів.


10.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
UP
Будуть - на академічному/професійному спрямуванні.
всё  бы ничего,
но как со всем ЭТИМ связать коледжи? Или их НЕ будет?
Володимир
Середню освіту молодь має здобувати у загальноосвітній школі, а інші навчальні заклади мають забезпечувати якісну професійну освіту. По закінченню ЗШ проводиться ЗНО, яке займе чинне місце та підвищиться його роль. Раціональніше використовуватиметься освітянський бюджет.
пирожок
... И как все это Совсун себе представляет? Мне интересно.
Larisa Maja
Бабло(вибачте) підготували? І дуже багато.Без нього ніяк.Батьки не потягнуть ваших "реформ"