У Раді пропонують свій законопроект "Про освіту"

Парламентський Комітет з питань освіти і науки представив свій проект Закону "Про освіту"

У Раді пропонують свій законопроект "Про освіту"

Комітет з питань освіти і науки Верховної Ради України представив для громадського обговорення свій проект Закону України "Про освіту".

У профільному комітеті зазначають, що документ підготовлений групою, до якої було включено 10 вітчизняних фахівців. Також у розробці проекту закону брали зарубіжні консультанти.

З текстом законопроекту "Про освіту" можна ознайомитись за таким посиланням >>>.

Як відомо, напередодні свій проект нового закону "Про освіту" був представлений Міністерством освіти і науки.

Освіта.ua
04.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
МОН
Хочете справедливе ЗНО? http://vk.com/id302256540 купіть!
Leo
Пора вже зрозуміти, що силою клодязь копати - води не пити. Обов’язкова освіта повинна бути тільки на рівні початкової. А далі батьки та дитина повинні обирати собі форму здобуття подальшої освіти. Повна загальна середня освіта повинна бути тільки профільною з обов’язковим здобуттям вищої освіти. А вищу освіту діти будуть намагатись отримати тільки тоді, коли спеціаліст з вищою освітою буде мати робоче місце з хорошою заробітною платою, а не буде отримувати менше, ніж безробітний. Без економічного підґрунтя далеко не поїдемо.
Олена
Вся відповідальність за існування закладів освіти (середньої, початкової та дошкільної )буде на місцевих органах влади. А чи багато людей там знайдеться, які компетентні у питаннях освіти? Піклувальні ради та інше громадське керування спроможні реально бути в курсі сучасних тенденцій в освіті та практично їх реалізувати в життя? Головне казати, що "Все не так! А як треба буде видно потім!"
Колега
Два проекти: один - краще другого. Давайте згадаємо закони, які прийняли у кінці грудня минулого року та бюджетний кодекс, а потім епопею з конкурсом підручників, тепер ці реформи. Як казав Маестро: "Будем жить!"
Natalya Yushko
Сьогодні сільська школа, в більшості випадків, знаходиться в жалюгідному стані. Новий закон передбачає поступове знищення спочатку старшої школи в сільській місцевості а тоді і взагалі сільську школу. Ми вже "наїздилися" за програмою "Шкільний автобус": то бензину недостатньо, то дороги замело... Прощавай село...
катерина
Загубіть середню освіту у сільській місцевості і тоді Ви зробите "добре діло".Ви краще поскоррочуйте інтернати ,бо обларадам вигідні так звані "інтернати санаторного типу",в яких навчається по 100 дітей .Чи той хто складав такий закон думав про дітей,а не про те як у "Європі".......
Олекса Позняк
Член ради «Ліги аудиторів України Михайло Крапивко зазначив, що скасування обов’язкової сертифікації пального в Україні не позначиться ні на якості бензину, ні на його ціні.Джерело: fakty.ictv.ua=======зате мільйони викинуть на сертифікацію учителя
юниор
На время ГОДИЧНОГО творческого НЕОПЛАЧИВАЕМОГО ОТПУСКА учителя, который должен быть не реже одного раза в 10 лет, авторы законопроекта должны гарантировать трудоустройство хотя бы техничкой в школе... Да, достоинство учителя на высоте.... Спасибо, авторы.
патріоту
реформи проводяться З МЕТОЮ ЕКОНОМІЇ КОШТІВ. Тобто як зробити так, щоб і освіта юридично існувала, і кошти на неї не виділялись.Або виділялись по мінімуму. Яка там індексація пенсій і зарплат. Говорила, говорю і буду говорити - 90і були перевіркою стадності суспільства.Перевірка проведена успішно.Невеликі осередки спротиву придушені. Люди, особливо вчительство, зігнувши голови, виконають ВСЕ,що начхальство від них вимагатиме.Мало того, зроблять все можливе, аби витягти кошти для того ж начхальства, щоби теє начхальство прославити у віках)))
патріот
Міністр фінансів Наталія Яресько вважає, що індексацію пенсій і зарплат складно буде провести раніше кінця року. Про це вона сказала в інтерв’ю ZN.UA. "Немає для цього коштів.………………………….. А на реформи є? чи вони безкоштовно проводяться? Люди, почуйте-е-е-е-е-е-е-
ВЧИТЕЛЬ
ЯК МОЖНА ТРАТИТЬ БЕЗДУМНО ГРОШІ НА ТАКІ РЕФОРМИ? ОДНУ РОЗПОЧАЛИ, А ІНШУ НЕ ЗАКІНЧИЛИ , ВИТРАТИЛИ ГРОШІ, ЯКИХ НЕМАЄ, ЗНОВУ ТРАТИМО, НА ПІДРУЧНИКИ НЕМАЄ ГРОШЕЙ, А НАМ НОВІ РЕФОРМИ, ПРИЙДЕ НОВА ВЛАДА- ЗНОВУ РЕФОРМИ, ВИГЛЯНЬТЕ У ВІКНО-ТАМ ВІЙНА, А МИ РЕФОРМИ. ЗУПИНІТЬСЯ, МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ , ЩО ЦЕ ПИР ВО ВРЕМЯ ЧУМИ.
Читач
Зацікавили сертифікаційгі центри для проведення атестації викладачів. Як це буде працювати? Що той викладач ще має довести ...
Андрій
В міністерському проекті визначена наповнюваність класів, а тут відсутня така інформація і знову чиновники будуть мати змогу крутити цими цифрами для економії. І якщо не помиляюся, то відповідно до закону про вищу освіту коледжі виведені з системи вишів, а тут вони в системі. Можливо помиляюся, виправте, якщо це не так.
л
"Однорічну неоплачувану творчу відпустку не рідше одного разу на 10 років із зарахування до загального і спеціального трудового стажу". Ця пропозиція дійсна і для МОН? А за що жити нашим "не творчим" родинам!!!!
SCHOOL
стаття 6,3 пункт 3 а обладнання де брати? А пункт 12,( житло ) хто це писав? Фантазер!!!!?????
реформы EC
В Финляндии открыты коммерческие тендеры на перепродажу детей, отобранных у родителей. В газете UusiSuomi опубликовано интервью с министром базовых услуг Финляндии, курирующей вопросы детей Марией Гузениной-Ричардсон, в котором она сообщила о начале тендеров на 620 миллионов евро среди участников рынка услуг в системе Ластенсуоелу (коммерческом сегменте защиты детей в Суоми). Речь идёт о коммерческом «перераспределении» изъятых, в том числе и у россиян, детей. Проще говоря, кто выигрывает больше детей, тот захватывает больше денег от государства, – любезно поясняет в интервью госпожа министр. Она откровенно рассказывает, что дети сейчас входят в список самых ходовых товаров в Финляндии.
1
Таааак, входячи з 36 год., наші добродєтєлі запропонують приблизно такі нормогодини: перевірка 40 зошитів - 15 хв., підготовка до уроку - 10 хв., оформлення документації - 5 хв. і т.п.