Мінфін виділив кошти на літню зарплату вчителів

Казначейством вже профінансовано додаткові видатки для отримання відпускних українськими вчителями

Мінфін виділив кошти на літню зарплату вчителів

З метою вчасного отримання відпускних українськими вчителями Міністерством фінансів перенесено на більш близький період видатки на освітню субвенцію. Про це йдеться у повідомленні головного фінансового відомства.

Відповідні додаткові видатки у розмірі 964,8 млн. грн., що мали бути здійснені на протязі літніх місяців, на доручення Кабінету міністрів було призначено на травень поточного року. Також повідомляється, що Державне казначейство вже профінансувало зазначені виплати.

У Міністерстві фінансів наголошують, що наразі питання отримання цих виплат освітянами залежатиме від місцевих органів влади, які мають в першочерговому порядку забезпечити спрямування коштів на виплату заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам.

Також у червні Міністерство фінансів перерахує на виплату освітянам подвійний розмір місячної субвенції загальним обсягом 6,6 млрд гривень. Перерахування буде здійснено рівними частинами 2 та 11 червня.

Освіта.ua
29.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тетяна
10 уже заканчивается отпуск , нет ни отпускных ни оздоровительных, позор нашей власти сказали что не ждите(((
Клава Беркут
НА ПРОТЯЗІ? БИДЛО НЕОСВІДЧЕНЕ. В сраку засуньте свою освіту, якщо набрали собі команду інвалідів середньої освіти.
для Алекса
Помню был закон, по которому Вы имеете право НЕ идти в отпуск, покуда НЕ получите отпускные. Пишете заявление и остаётесь на работе. Работаете. ЧТо там - ремонт, лагерь, оформление папок... А в отпуск - когда выплатят деньги. Пообщайтесь с коллегами и можете рискнуть.
Афоня
Для для Алекса: а у нас никто и не ушел в отпуск... все продолжают заниматься бумагопачканьем, папками, лагерем на асфальте, однако без всяких заявлений.
не ушёл в отпуск
Для Афоня: потому что время НЕ пришло???
Коментувати
АЛЛА дело говорит,
да только рулевые УЖЕ сделали всё возможное, чтобы учитель даже рыпнуться не пожелал(((. Как вариант- создавать профсоюзы, выйдя из тех, советских. Их ведь возглавляют те, ко умеет ДОГОВАРИВАТЬСЯ, но не воевать. А нужны те, кто станет воевать за права стоящих за спиной.
деиксу
от Ваших криков им ни холодно, ни жарко. Думаем дальше
АЛЛА
Дорогие учителя! Вы же умные люди, цвет нации, можна сказать, элита, интеллигенция, и это мы с вами учили тех, кто сегодня нами руководит. Так если нам не нравится, давайте БАСТОВАТЬ. Не надо никого проклинать, а просто тупо не сдавать документацию, тормознуть ЗНО, не проводить ДПА у выпускных 11-х. И тут же найдутся денежки и на отпускные, на оздоровительные, на зарплаты. ДАВАЙТЕ СЕБЯ УВАЖАТЬ, если наше министерство держит нас за быдло, а по-другому это не выглядит. Учитель Высшей категории, 20 лет стаха, зарплата 2500.
DiX
Після того як знецінили гривню в 3,5 рази? Щоб ваші діти і онуки так жили, як живуть учителі. На одну зарплату, в гривнях під пострійним цкуванням бюрократичних ідіотів.
DiX
Після того як знецінили гривню в 3,5 рази? Щоб ваші діти і онуки так жили, як живуть учителі. На одну зарплату, в гривнях під пострійним цкуванням бюрократичних ідіотів.
Алекс
Відправили у відпустку без літніх виплат та зарплатні за травень - це місто Черкаси та авансом неповним за травень, дякуючи Одаричу-меру міста.
ds
Люди, а у вас получается добавлять комментарии?