Osvita.ua Середня освіта Пороговий бал ЗНО не вплине на шкільний іспит
Пороговий бал ЗНО не вплине на шкільний іспит

Бал "склав/не склав" встановлено для результатів ЗНО, що використовуються для вступу до ВНЗ

Пороговий бал ЗНО не вплине на шкільний іспит

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що пороговий бал "склав/не склав" учасників тестування з української мови і літератури встановлено для результатів ЗНО, які використовуються для вступу до вищих навчальних закладів, та не використовується при визначенні результатів державної підсумкової атестації.

Відповідна інформація надана відділом інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО у відповідь на численні звернення абітурієнтів та директорів шкіл.

"Пороговий бал "склав/не склав", який відповідає 22-ом тестовим балам, встановлено для результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, які використовуються під час прийому до вищих навчальних закладів, А НЕ ДЛЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ з української мови. Переконливо радимо не робити висновки щодо результатів зовнішнього оцінювання випускників та їх допущення до складання тестів з інших предметів, опираючись на кількість тестових балів, вказану у відомості результатів державної підсумкової атестації", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, в УЦОЯО зазначають, що центр завершив надсилання органам управління освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів відомостей результатів державної підсумкової атестації з української мови.

Як відомо, тест ЗНО з української мови і літератури був проведений 24 квітня, а результати тестування було оголошено 13 травня. Після визначення порогу у 22 тестових бали, учасники ЗНО, які подолали визначений бар’єр отримали рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати ЗНО з української мови і літератури будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. З цією метою складена окрема таблиця відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень за шкільною шкалою від 1 до 12 балів.

Ті випускники шкіл, які набрали менш ніж 22 бали за виконання завдань тесту не зможуть брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, і відповідно, вступати до вищих навчальних закладів у 2015 році.

Освіта.ua
24.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Таблиця достовірна? Якщо я отримав 70 балів скільки це буде по шкалі від 1- 12?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!