Конкурсну комісію з відбору підручників покинули 3 особи

У складі конкурсної комісії з відбору підручників для учнів 4-х і 7-х класів відбулися зміни

Конкурсну комісію з відбору підручників покинули 3 особи

Три члена конкурсної комісії з відбору підручників для учнів 4-х і 7-х класів не братимуть участі у подальшій роботі комісії. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Згідно з документом, члени конкурсної комісії конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Віктор Громовий, Максим Опанасенко та Людмила Паращенко виключені зі складу конкурсної комісії у зв’язку поданими заявами.

Як відомо, конкурсна комісія з відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4-х і 7-х класів, нехтуючи нормами Положення про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів, та відповідно, перевищивши свої повноваження, змінила протокол відбору підручників, результати якого були оголошені у прямому ефірі. Внаслідок таких дій декілька видавництв було позбавлено права на участь у наступному етапі конкурсу.

Згодом Колегією Міністерства освіти і науки було прийнято рішення про допуск до конкурсу всіх оригінал-макетів підручників для учнів 4-х та 7-х класів, які були подані на конкурс у період з 18 грудня 2014 року до 19 січня 2015 року.

У зв’язку з цим строки проведення конкурсу було двічі продовжено. Після завершення конкурсу 12 травня, комісія прийняла рішення про підбиття підсумків конкурсу тільки після отримання від шкіл всіх замовлень на підручники у паперовому вигляді з мокрими печатками.

Як відомо, умовами проведення конкурсу було передбачено, що на ІІ етапі конкурсу учителі шкіл мали ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників на сайті репозитарія підручників та надати пропозиції керівнику школи для прийняття рішення щодо відбору електронних версій підручників з кожного навчального предмета, який вивчається в навчальному закладі.

Освіта.ua
22.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
СВІТЛАНА
ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ НАДІЯТИСЬ ,ЩО ПРИЙДУТЬ ТІ ПІДРУЧНИКИ ЯКІ МИ ЗАМОВИЛИ , А НЕ ЯК ЗАВЖДИ !
это
+++++=поступок+++++ та тут і слів не потрібно. Хлопці, робіть щось, бо бали шукач грається, а два слова вимагають ще купу))))))))