Osvita.ua Середня освіта Конкурсну комісію з відбору підручників покинули 3 особи
Конкурсну комісію з відбору підручників покинули 3 особи

У складі конкурсної комісії з відбору підручників для учнів 4-х і 7-х класів відбулися зміни

Конкурсну комісію з відбору підручників покинули 3 особи

Три члена конкурсної комісії з відбору підручників для учнів 4-х і 7-х класів не братимуть участі у подальшій роботі комісії. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Згідно з документом, члени конкурсної комісії конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів Віктор Громовий, Максим Опанасенко та Людмила Паращенко виключені зі складу конкурсної комісії у зв’язку поданими заявами.

Як відомо, конкурсна комісія з відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4-х і 7-х класів, нехтуючи нормами Положення про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів, та відповідно, перевищивши свої повноваження, змінила протокол відбору підручників, результати якого були оголошені у прямому ефірі. Внаслідок таких дій декілька видавництв було позбавлено права на участь у наступному етапі конкурсу.

Згодом Колегією Міністерства освіти і науки було прийнято рішення про допуск до конкурсу всіх оригінал-макетів підручників для учнів 4-х та 7-х класів, які були подані на конкурс у період з 18 грудня 2014 року до 19 січня 2015 року.

У зв’язку з цим строки проведення конкурсу було двічі продовжено. Після завершення конкурсу 12 травня, комісія прийняла рішення про підбиття підсумків конкурсу тільки після отримання від шкіл всіх замовлень на підручники у паперовому вигляді з мокрими печатками.

Як відомо, умовами проведення конкурсу було передбачено, що на ІІ етапі конкурсу учителі шкіл мали ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників на сайті репозитарія підручників та надати пропозиції керівнику школи для прийняття рішення щодо відбору електронних версій підручників з кожного навчального предмета, який вивчається в навчальному закладі.

Освіта.ua
22.05.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
СВІТЛАНА
ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ НАДІЯТИСЬ ,ЩО ПРИЙДУТЬ ТІ ПІДРУЧНИКИ ЯКІ МИ ЗАМОВИЛИ , А НЕ ЯК ЗАВЖДИ !
это
+++++=поступок+++++ та тут і слів не потрібно. Хлопці, робіть щось, бо бали шукач грається, а два слова вимагають ще купу))))))))

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!