Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон Яворський
Якщо в мене у десятому класі 4 дев’ятки були в першому семестрі, а в другому семестрі 10-11 і річна вийшла 10, в одинадцятому класі в мене 10-11. В мене може бути срібна чи золота медаль?
Павлович
Для Антон Яворський: Антон, будьте уважні : "за результатами річного оцінювання в 10 класі та першому семестрі 11 класу" . Отже, Ви претендент на медаль.
вчитель
Для Павлович: за результатами семестрового, річного оцінювання та ДПА мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.
Anna
Для Антон Яворський: нет у вас не будет медали. Там же все понятно написанно, не более чем по двум предметам в старшей школе семестровые оценки 9
Коментувати
Ірина
Моя дитина отримала з одного предмета 9 балів І семестр решта все 10,11 балів 10 клас. Чи може бути вона претендентом на золоту медаль
Larisa Shistko
Для Ірина: на срібну
Коментувати
Ірина
Моя дитина отримала з одного предмета 9 балів І семестр решта все 10,11 балів 10 клас. Чи може бути вона претендентом на золоту медаль
Павлович
Для Ірина: Якщо Ваша дитина вчиться зараз у 10 класі (тобто вказані Вами оцінки за І семестр), у випадку точно таких результатів за 2015-2016 н.р. є потенційним претендентом на (поки що) срібну медаль. У випадку закінчення поточного навчального року з результатами не менше 10-ти з усіх предметів (дай Боже здоров’я) і подальшого навчання в 11 класі на такому ж (високому) рівні вона стає претендентом на золоту медаль.
!!!
ІІ. Вимоги до претендентів на нагородження Золотою або Срібною медалями 2.1. Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану (крім осіб, які навчаються за екстернатною формою навчання). 2.2. Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального планУ.
таїсія іванівна
Для Павлович:Скажіть, будь ласка, це справедливо: дитина зайняла ІІ місце в районі з олімпіади по історії, а ДПА з цього предмета 8, з укр і англ 11. Від 1по 11 клас- відмінниця. І тепер що, їй срібна не буде?. Яка різниця 8 чи 9 балів-все рівно це колишня 4 . То де справедливість?
Коментувати
Анна
А текущая оценка может быть 8? Если одна проскочила, например, а в теме ребенок вытянул на 10. Вроде в положении ничего о текущих не сказано за текущие, но у нас к ним придираются...
Vika Machko
Я претендую на золоту медаль, в мене оцінка ДПА 10 балів. Я отримаю золото?)
Larisa Shistko
Для Vika Machko: так
Коментувати
Дмитро
Якщо у мене за 10 клас дві 9, а в 11 класі всі предмети на відмінно, але ЗНО я написав на 9 балів, чи буду я мати срібну медаль?
Anna
Для Дмитро: если ЗНо по одному из тех преметов по которым 9 то да можете. если по какому-то третьему то нет
Коментувати
Євгенія
Якщо у мене сесместрові оцінки 11-12, а результат ЗНО - 9 або 8 балів, я буду мати срібну медаль?
Anna
Для Євгенія: если 9 да, если 8 нет
Коментувати
назар
интересно, в 2015 г. на получение медали (золото) говорили будет влиять результат ЗНО по укр. мове и лит. разве не так?
Марина
Для назар: Буде. Державна підсумкова по укр.мові проводиться у формі ЗНО.
Коментувати
Олена
Якщо претендент на золоту медаль отримає 9 на ЗНО з української мови, йому можна дати срібну?
назар
Для Олена: Дело в том. что в этом приказе вообще не говорят о влиянии ЗНО на оценки в аттестате. Значит будут учитывать только семестровые оценки. Или не так?
Марина
У 2015 році державна підсумкова атестація учнів 11-х класів проводиться з української мови у формі ЗНО. Тоб-то ЗНО це і є державна підсумкова атестація
Марина
Якщо претендент на золото отримає 9 буде срібна.
Коментувати
Віктор
Корупція була, є і вічно буде. Доки вчителі будуть перевіряти якість своєї роботи, до тих пір наша школа перебуватиме в глибокій ....
Віктор
А що змінилося? Все так як і було... На мою думку взагалі потрібно відмінити медалі, а результатом навчання в школі має стати результат ЗНО
Максим Борисович
Заголовок статті не відповідає дійсності. Просте порівняння старого і нового положень показує, що вимоги до претендентів на медаль не змінилися. Змінилися лише процесуально-нормативні зв’язки між різними актами.
Esperanza
Для Максим Борисович: достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану, а раніше було "9 або 8" балів.
fla
"8" балів відмінили ще позаминулого року. При чому також в березні. Правда, потім схаменулися і перенесли зміни на наступний навчальний рік. А це положення, по моєму, пов"язано з пунктом про окуповані території.
Коментувати
Люда
А що особливо змінилось? Умови отримання медалі такі самі. Не зрозумілий пункт 2.6, який суперечить розділу ІІІ Положення.
Оля
А если у меня в первом семестре 3 девятки, а годовая - только 2, то уже не получу медаль?
Nika
Для Оля: Не отримаєте.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!