Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лєна
якщо в першому семестрі 10 класу було дві 9, а в другому семестрі і річні все 10. а також в 11 класі все 10 та 11, чи можна отримати золоту медаль?
Emvina
Для Лєна: це третендент на срібну медаль
Коментувати
Александр Руденко
Скажіть будь-ласка, чи враховується цього року зно, щоб отримати золоту медаль? І якщо так, то це всі чотири предмети, чи ні? Дякую
Emvina
Для Александр Руденко:Тільки ті,які будуть виставлятися як ДПА.Отже цього року три.
Коментувати
Катерина
Чи враховуються тематичні оцінки для золотої медалі
Хелін
Для Катерина: річні 10 класу, І семестр 11 класу +ДПА
Коментувати
Лина
Если все оценки соответствуют золотой медали, но есть пропуски в школе (по причине болезни, походу к врачу, примерно 5-10 дней в месяц), может ли это быть основанием для НЕ выдачи золотой медали? Учителя прессуют, мол это так, но в положении нет нигде такого пункта, тем более оценки получаю каждый день когда в школе
леся
Дякую. Так , як ви кажете я згідна. Виявляється вони бояться, що якщо здасть погано ДПА ,то вони будуть без премії.
леся
Скажіть будь ласка чи мають вчителі робити зрізи моя донька закінчила всі роки на відмінно має грамоти все на 10-12 завуч з директором вирішили взагалі ніякої медалі недавати тільки грамоту чи це справедливо
Anna
Для леся: если все оценки в семестре за 10-11 класс 10+ и все три ДПА на 10+, то вам обязанны дать золутую медаль. И мне кажется что вообще не директор решает кому давать медаль, оин подают отчетность о вашей успеваемости в районно а те уже присылают аттестаты с отличием и медали
Коментувати
Аня
До коментаря нижче,мої поточні оцінки були всі на високому рівні і лише за рік могло бути декілька оцінок 7-8,але дійсно мінімальна кількість.
Anna
Для Аня: на медаль влияют только семестровые оценки
anA
1/объективность оценок,2/ программы по предметам насыщенны темами, потому3/ никто не поверит серебру и золоту, если не 4/одаренный от природы. Если у тебя есть действительно знания, то удача обеспечена и при поступлении, и на службе: хватит ума выстоять.
Коментувати
Аня
Скажіть будь ласка чи залежить якось медаль від поточних оцінок? Якщо в мене все відмінно в 10 класі і 11 теж,сказали що медалі не буде аргументуючи поточними оцінками.
Валерія
Скажіть будь-ласка, чи законно проводити у районі моніторинг рівня знань з української мови учнів 11-х класів , претендентів на нагородження медалями ? І чи цей моніторинг впливає на отримання медалі ?
алина
Скільки потрібно набрати балів по ЗНО для підтвердження золотої медалі?
Олег
Для алина: не менше 180 балів!
Коментувати
Ольга
Чи враховуються тематичні оцінки? Наприклад, з англійської за тему стоїть дев’ятка, але за семестр - 10. Чи можу я претендувати на золоту медаль?
Неля
Для Ольга: Відповідно до положення так , зможете.
Коментувати
ТЕТЯНА
скажіть = дитина закінчила 10 клас= в першому семестрі дві 9 і в другому дві 9= але річні всі 10-12 балів= чи може син претендувати на золоту чи срібну медаль?
Олег
Для ТЕТЯНА: ЗНО покаже !!!
Anna
Для ТЕТЯНА: если есть две девятки в семестре в 10 классе то на золотую уже не может. На серебрянную еще да, если не получит 9 в семестре по третему предмету или 8 и ниже по первім двум. а также если не завалит ЗНО.
Ярослав
Згідно положення про срібну медаль не більше 2 дев’яток за семестр ,річні і ДПА з двох предметів якщо дві 9 з двох предметів в першому семестрі наприклад з фізики та історії а в другому з фізики та хімії , то ні
Коментувати
Татьяна
Здравствуйте, я закончила 10 класс и у меня по одному предмету за II семестр вышла 9, но за год 10, по всем остальным предметам 10-12. Могу ли я расчитовать на золотую медаль?
Anna
Для Татьяна: нет
Ярослав
Ні. Семестрові ,річна Дпа усі не менше 10
Коментувати
для Світлани
если ребёнок, который ожидал мендаль, не сдал ЗНО на высокий балл, значит его уЧИТЕЛЯ его попросту ОБМАНУЛИ. Вот и весь сказ.
Світлана
З цими медалістами цьогоріч якийсь дурдом. У нас із 7 претендентів залишилась одна медалістка. По району теж багато на ЗНО позрізалось. Як так можна, дитина вчилась від 1 по 11 на відмінно, а тут не здав на 10, то прощай медаль. Думка багатьох батьків, дітей, вчителів - ЗНО не має впливати на медаль!!!! Але жаль, що ніхто до цього не дослухається. Зате наше шановне начальство на нараду позбирало всіх вчителів-предметників ЗНО, тай вичитують, що оцінки завищували. Жах!
Anna
Для Світлана: а может вы им просто оценки завышаете?? 10 на ЗНО получить было проще простого, у меня все одноклассники написали ДПА лучше или также как и их семетровая ( годовая оценка). Так что просто пересмотрите систему оценивания в вашей школе.
Коментувати
Міла
Тобто для срібної медалі у десятому класі має значення тільки річні оцінки?якщо в мене за перший семестр 8,а за рік 9 по хіміі,та за 1 семестр 10,а за 2 - 8, річна - 9 по біології,та по фізиці за 1 семестр 9 я можу бути претендентом на срібну медаль?
Anna
Для Міла: Срібною медаллю нагороджуватимуться випускники, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів та за результатами семестрового, річного оцінювання та ДПА мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану. То есть если есть больше двух девяток в семестре в 10 классе то никакой медали не будет, тоже самое если есть одна восьмерка
Anna
Для Міла: проще говоря медали у вас не будет
Коментувати
Анастасія
А якщо два ДПА склав на 11 балів і одне на 8, срібна медаль буде?
Anna
Для Анастасія: нет
Коментувати
анна
Якщо 11 років річні оцінки були 10-11, а ЗНО склав на 10 і 7 чи буде хоча б срібна медаль.
вчитель
Для анна: нажаль, ні
Коментувати
Оксана
Якщо у мене сесместрові оцінки 11, а результат ЗНО -8 балів, я буду мати срібну медаль?
Larisa Shistko
Для Оксана: ні , не нижче 9 балів
Коментувати
Анна
Дпа по украинскому написан на 9. Все семестровые оценки выше 10(есть одна 9). Возможно ли получить серебрянную медаль в этом случае?
Anna
Для Анна: да, конечно Главное чтобы не больше чем по двум предметам у вас были 9 (семестровые или ДПА)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!