Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
МАРІЯ
Дитина на 11 клас перебувала по програмі обміну у США,тобто навчалася дистанційно. Чи може вона претендувати на медаль,якщо всі роки була відмінником і ДПА здає на 12?
Тетяна
Підкажіть як рахувати ДПА з математики (9) , алгебра та геометрія в першому семестрі 10 класу теж 9 і 9. Це скільки всього три предмета чи один? Чи можна отримати срібну медаль?
Галина
Для Тетяна: ДПА не рахують. Його визначають на ЗНО.
Тетяна
ЗНО щ математики 174 бали. Це 9.
Юліч
Є спеціальна таблиця, в якій за тестовими балами визначають ДПА та рейтинговий бал
Коментувати
юля
скажіть будь ласка можна получить золоту медаль якщо 10 клас провчились в сша по програмі флекс і здали екстерном
Ксенія
Добрий день, скажіть будь ласка, якщо за 10 і 11 клас немає жодної 9 , але ДПА написала на дві 9, чи можна розраховувати на срібну медаль
Юлія
Добрий день, скажіть будь ласка, мене подали на золоту медаль, але одне із предметів ЗНО я здала на 9. Чи можуть мене переподати на срібну медаль?
катя
Для Юлія: так, коли керівництво школи дістане ваші оцінки з ДПА, вас переподадуть на срібну медаль.
Коментувати
Оксана
Добрий день.Хочу запитати вашої поради .Якщо у мого сина у 10 класі за перший семестр є 9 з географії,але усі річні 10,а у 11 класі все відмінно,а ДПА здає з двох предметів на 9 балів.Чи може він мати срібну медаль?Дякую
Леонідович
Для Оксана: якщо ДПА з географії на 9 то так, інакше ні.
Коментувати
Наташа
Добрий день. Чи може дитина претендувати на золоту медаль, якщо вона мала одну 9 за семестр у десятому класі, але річні оцінки відмінно, одинадцятий клас так само все відмінно
Леонідович
Для Наташа: якщо з 1 чи 2 предметів є семестрові 9, то срібна медаль.
Коментувати
Юрій
Добрий день,скажіть,будь ласка,чи можна отримати срібну медаль,якщо у першому симестрі 10 класу мав одну 9,ДПА здав з двох предметів на 9.Дякую.
колишній сільський директор
Для Юрій: Якщо у сИместрі - то не можна
Леонідович
Для Юрій: якщо та семестрова 9 з такого самого предмета як і одне з ДПА, то це срібна медаль, інакше ні.
Коментувати
Маряна
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи беруться до уваги бали за 5-9 класи чи тільки 10-1 класи? Наперед вдячна.
неше
Для Маряна: Тільки за 10 та 11 класи.
Коментувати
Kristina
Доброго дня! Скажіть, якщо маю 4 дев’ятки у першому семестрі, але лише 1 у другому(і виходить 1 річна 9), чи можу розраховувати на срібну медаль?(10 клас)
Галина
Для Kristina: враховуються і семестрові оцінки також, тому уже в 10-му класі у Вас 10-ки з чотирьох предметів, а ще по переду 11-й клас. Але загалом, навіщо Ви цим переймаєтесь. Все одно наявність або відсутність медалі ні на що не впливає. Для вступу необхідно лише середній бал атестату, в там іде остання річна оцінка за предмет. Розслабтесь і не забивайте дурним голову
Коментувати
Марія
Скажіть будь ласка, які оцінки враховуються в 10 класі для отримання золотої медалі, тільки річні чи семестрові теж? Як мені казали, що в 10 класі річні , в 11 класі за 1 семестр+ ДПА . Чи це так чи по іншому? Поясніть будь ласка
Олена
Для Марія: за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану... Чітко написано, що СЕМЕСТРОВОГО І РІЧНОГО оцінювання. Невже ви читати не вмієте, а ще претендуєте на медаль!
Коментувати
Ліля
Якщо 3 предмети здаються як дпа і зно, а 4 лише як зно чи впливають його результати на медаль?
Світлана
Для отримання золотої медалі беруться до уваги поточні оцінки та тематичні, чи тільки оцінки за семестр? Наприклад, за семестр немає 9,але з контрольної та тематична є. То тоді на золоту можна уже не розраховувати?
Світлана
Підскажіть, будь ласка, якщо 10-11 клас усі оцінки не нижче 10, але в першому семестрі 11 класу є дві скориговані оцінки, при успішному результаті ЗНО, можна розраховувати на золото?
Юля
Для Світлана: Документом передбачено, що підвищення результатів семестрового оцінювання шляхом коригування не дає підстав для нагородження випускників золотою або срібною медаллю. Невже так важко прочитати текст
Коментувати
Світлана
Якщо в І семестрі дві скореговані оцінки з 9 на 10, а в ІІ все на відмінно. Це вплине на отримання золотої медалі?
Ollesia
Шановні форумчани. В 2019 році почнуться вибори прeзидeнта Украіни. Рeкомeндую вам проголосувати за чeсну, прозору і добру людину—Порошeнка Пeтра Олeксійовича.Порядна, хороша, доброчeсна—ось яка.характeристика цієі людини. Ця людина дбає про добробут громадян нашоі дeржави. І я сподіваюся, що.в нього вийдe покращити eкономіку нашоі.краіни. Майдан пeрeміг російську.владу! Майдан добився дружби з Європою і США! Я вважаю, цe.вeличeзною пeрeмогою всієі Украіни. А російським кланам головнe дірватися до влади, алe ми пeрeможeмо. Слава Украіні!
Андрій
Для Ollesia: Ооо, воістину, воістину сама порядна людина. Вірте люди, так, повірте, це найчесніша людина, а ще Віталій-мер, він також дуже чесний, кияни знають. Лише ці люди дбають про наш народ. Навіть на Мальдівах Петро дуже погано спав, бо думав про народ. А уявляєте наскільки важко було їсти зранку тунець з кокосом, знаючи як нелегко простим українцям? Отож! А тому обов’язково — голосуйте тільки за Петра Інкогніто
Коментувати
Марія
Скажіть’якщо в 10 класі даі 9 з математики іанглійськоі мови в1 та 2 семестах і за рік і такі ж оцінки в 11 класі з тих же самих предметів тоді як щодо срібла?
Олеся
Для Марія: мeдали нe будeт. Можно иметь только две девятки, а у Вас их уже шесть
Коментувати
кненк
Я никогда не был отличником, но был твердым хорошистом ( оценки были 9, 10), в 8 и 9 классе-были в году только 2 девятки.И вот я в 10 классе и решил закончить школу с золотой или серебряной медалью Получу ли я медаль, если закончу 10 и 11 на отлично(в том числе и в семестрах) и отлично сдам зно? И я слышал, что если претендент на медаль плохо напишет зно, то школе будет плохо.Правда ли это? И еще, если у менябудет все отлично но по 2 предметам зно получу девятки.Б удет серебрянная?
Богдан
Я никогда не был отличником, но был твердым хорошистом ( оценки были 9, 10), в 8 и 9 классе-были в году только 2 девятки.И вот я в 10 классе и решил закончить школу с золотой или серебряной медалью Получу ли я медаль, если закончу 10 и 11 на отлично(в том числе и в семестрах) и отлично сдам зно? И я слышал, что если претендент на медаль плохо напишет зно, то школе будет плохо.Правда ли это? И еще, если у менябудет все отлично но по 2 предметам зно получу девятки.Б удет серебрянная?
Юля
Для Богдан: Будет. Другой вопрос: а зачем вам это? Сейчас медаль - пустое место!
Коментувати
vladislav
Скажіть будь ласка, чи буде в мене медаль якщо я маю підготовчу групу з фізкультури (оцінки в мене всі високого рівня)?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!