У Києві триває перший фестиваль дитячого відпочинку

В Києві відбувається перший фестиваль присвячений дитячому відпочинку та розвитку дитини

У Києві триває перший фестиваль дитячого відпочинку

18 та 19 квітня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва вперше відбувається фестиваль KidsCampFest, який повністю присвячено дитячому відпочинку.

KidsCampFest є унікальною подією, яка розкриває новий формат спілкування між батьками, дітьми та представниками закладів дитячого відпочинку та дозволяє відвідувачам зустрітись на одному майданчику, отримати різноманітну інформацію від представників дитячих таборів, туристичних компаній, мовних шкіл та компаній, які займаються організацією відпочинку дітей під час канікул.

Літній відпочинок для дітей – важлива складова розвитку кожної дитини, тому для батьків дуже важливі наступні запитання:

  • Як спланувати канікули?
  • Куди відправити дитину на відпочинок влітку?
  • Як поєднати відпочинок та вивчення іноземних мов?
  • Як поєднати відпочинок та спортивні тренування?
  • Що пропонують нові, сучасні табори та які тематичні програми найбільш цікаві?
  • Які є альтернативи звичайному дитячому табору?
  • Які програми існують в Україні та за кордоном?

KidsСampFest відповідає на усі ці запитання! Відвідавши захід ви дізнаєтесь, як багато в Україні неймовірних, захоплюючих програм для дітей, про які ви навіть не здогадувались.

Під час заходу на вас чекає експозиції більш ніж 50-ти прямих представників оздоровчих та проектних таборів, туристичних компаній, найбільших агенцій освіти та відпочинку за кордоном. На виставці ви дізнаєтесь про різноманітні варіанти відпочинку для дітей в Україні: під Києвом, у Карпатах, Одесі, Бердянську та Скадовську, а також у різних країнах світу: Болгарії, Словаччині, Польщі, Англії, Канаді та ін.

Учасники виставки познайомлять відвідувачів із найрізноманітнішими форматами, від скаутів – до спеціалізованих творчих таборів із зірками шоу-бізнесу, від міських мовних закладів – до канікулярних програм за кордоном.

Також, на вас чекає великий лекційно–ігровий майданчик: більше 30 семінарів про дитячий відпочинок, що поділені на секції для батьків та спеціалістів, та спеціальні активні ігри для дітей від організаторів таборів та партнерів KidsCampFest – "Музею Експрериментаніум", "KidsWill", "Lego Винахідник" та інших.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті www.kidscampfest.com.ua
та на сторінці KidsCampFest у Facebook.

Захід відбувається 18 та 19 квітня з 10-00 до 18-00;
Місце проведення: Київ, вул. Мазепи, 13 (Київський Палац дітей та юнацтва);
Вхід для дорослих – 40 грн, дітям безкоштовно.

Освіта.ua
18.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів