У МАУП відбулась олімпіада з правознавства
PR

Переможці олімпіади отримали грошові призи та знижки на навчання у вищому навчальному закладі

У МАУП відбулась олімпіада з правознавства

4 квітня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся другий етап Учнівської олімпіади-2015 з правознавства та визначення переможців.

Напередодні учасники пройшли перший тур Олімпіади, зареєструвавшись і виконавши конкурсне завдання дистанційно. Охочі могли заповнити просту форму на сайті Олімпіади, після чого на електронну адресу учасників було надіслано завдання для виконання. До другого туру змагань пройшли 83 учасники.

Другий етап Учнівської олімпіади МАУП, під час якого 84 учня з усієї України виконували завдання олімпіади з правознавства, відбувся 4 квітня.

«Основною метою Учнівської олімпіади МАУП є виявити талановитих учнів, випускників 11-х класів, та допомогти їм розвиватися далі в галузі права. А в Академії є для цього всі можливості!» - зазначає директор Інституту права ім. князя Володимира Великого Віктор Литвиненко.

Після виконання тестів оргкомітет Олімпіади та рахункова комісія перевіряли роботи учасників, а учні відправилися на екскурсію академією. Школярі ознайомилися із інфраструктурою МАУП, основними пам’ятками та завітали до бібліотеки.

Оголошення результатів Олімпіади та нагородження переможців відбулося в кіноконцертному залі «Україна» МАУП. Викладачі, працівники Академії, батьки, родичі й школярі, із завмиранням серця очікували почути ім’я переможця.

У свою чергу заступник директора з профорієнтаційної роботи академії Тетяна Аріфходжаєва розповіла, які нагороди отримають призери.

«Перша премія це 20 000 гривень та 20% знижка на навчання в Академії – її отримає переможець Олімпіади. За 2-е місце учасник здобуде 10 000 гривень та 10% знижку на навчання. Учень, що посяде третє місце отримає 5 000 гривень та 5% знижку. Крім того, усі учасники другого туру Олімпіади отримають сертифікати, що надають право на 5% знижку на навчання в академії».

За результатами Учнівської олімпіади МАУП 2015 року з правознавства місця розподілилися таким чином:

  • 3-є місце посіла учениця ЗОШ № 2 міста Богуслав Київської області Яна Карпенко;
  • 2-е місце у школярки ЗОШ № 22 з міста Івано-Франківськ Вікторії Талайло;
  • 1-е місце здобув учень Чугуївської гімназії № 5 Харківської області Владислав Яковлєв.

Після нагородження переможець розповів чому вирішив взяти участь у Олімпіаді та куди витратить грошову винагороду. «Я побачив інформацію про проведення Учнівської олімпіади МАУП в Інтернеті і зацікавився. Раніше я вже брав участь у схожих олімпіадах, зокрема з хімії, де теж отримав диплом. Тому цього разу вирішив спробувати свої сили з правознавства. А грошову винагороду я витрачу на свою освіту», - зазначив Владислав Яковлєв.

Освіта.ua
07.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів