Конкурс підручників триватиме до 15 квітня

Також Міністерством освіти внесено зміни до подальшого графіку проведення конкурсу підручників

Конкурс підручників триватиме до 15 квітня

Другий етап конкурсу з відбору підручників для учнів 4-х і 7-х класів продовжено до 15 квітня 2015 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Продовження конкурсу у Міносвіти пояснюють необхідністю забезпечення участі всіх вчителів майбутніх 4-х і 7-х класів в конкурсному відборі підручників, а також отриманням якісних і об’єктивних результатів конкурсу.

Також міністром освіти і науки підписано наказ, яким внесено зміни до всього подальшого графіку проведення конкурсу підручників.

Як відомо, перший етап конкурсу підручників, під час якого здійснювалася експертиза електронних версій оригінал-макетів підручників було завершено 27 лютого, а офіційно оголошені результати були згодом змінені членами конкурсної комісії.

Передбачається, що на ІІ етапі конкурсу, який триває зараз, вчителі шкіл мають ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників на сайті репозитарія підручників, а також надати пропозиції керівнику школи для прийняття рішення щодо відбору електронних версій підручників з кожного навчального предмета, який вивчається в цьому навчальному закладі.

Освіта.ua
24.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів