Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
indigo
Панове, заспокойтесь. Вся феєрія відбору підручників не більше, ніж піар. На школу прийдуть підручники тих авторів, які найбільше відбашляють експертній комісії. P.S. Хто встиг скачати репозиторії (або не встиг і хоче ознайомитися), стукайте на twitter@ivandemyan https://twitter.com/ivandemyan, спробуємо створити народну демонстрацію нових підручників, раз міністерські програмісти в допоміжній школі вчилися...
Мирослава
Прошу вказати ціни підручників. За чиї кошти вони мають бути придбані?
indigo
Для Мирослава: за гроші тих, хто грабує наших чиновників )
Коментувати
світова
Усіх вчителів світової літератури цікавить, як автор підручника подає матеріал розділу "Сучасна література". Цей момент визначає вибір того чи іншого підручника, але у запропонованих макетах не можемо побачити цей розділ, можливо знову схематичні відписки - два абзаца про біограйію письменника, а потім "вибачте, твір великий. читайте самі" - і питання за 1-15 розділами, 20-45 та ін. Притакій вартості підручника стільки сторінок на одні запитання.... чи це доречно??? Покажіть нам останні сторінки підрчників....
світова-2
Для світова: Чому тільки розділ "Сучасна література"? Ми взагалі повинні побачити, чи є в трьох підручниках художні тексти за усією програмою чи це знову провокація на кшталт підручників Ніколенко (5-6 класи)? Хіба можно за макетом в 60 стор. побачити якість продукту??? Доступу до перегляду вже давно немає, тому робимо висновок про чергову макулатуру. З трьох зол треба вибрати найменше. А як?
Коментувати
експерт
Оригінальне запрошення. Доступ до підручників закрили - вчителів запросили. А 30 лютого був ще відкритий
Віктор
Для експерт: Cаме тому й закрили доступ, що сам факт існування такої дати як "30 лютеого" ще не доведено наукою. Єдине, що пам"ятаю з дитинства про збільшення кількості днів в місяці, це казка "12 місяців". Очевидно й наші високопосадовці живуть зараз в тій казці тому, що й вони офіційно вважають, що тривалість лютого-30 днів. Цитую: "Для заповлення форми школа має увійти на репозитарій з використанням призначеного їй логіну школи. Порядок його отримання такий. 1. У період 27-30 лютого 2015 року школам було надіслано на електронну пошту листа з логіном та паролем для входу в репозитарій. (Лист з темою: Конкурс підручників 2015 – лист-привітання від репозитарія.) Увага! Перевірте також папку зі спамом на предмет наявності цього листа...." Я вже й не дивуюсь, але починаю замислюватись над тим, чи випадково лютий не має 30 днів. Можливо щось пропустив? Можливо Уряд чи парламент ввели в дію новий закон чи постанову???
ihor
доступ відкритий, на кожну школу прийшов логін і пароль, де можна скачати повні версії підручників, зверніться до вашого директора школи, а закрили, думаю тому що сервери не витримують нагрузки
Леонідович
нам напевне 30 лютого прийде логін і пароль ((( але якого це року буде 30 лютого? щось я в календарях такого не знаходжу... ЗАПОВЛИВ форму пройшло вже більше 2 днів. Буду чекати, можливо логін буде з 32 по 34 березня ((( дивує цей рівний доступ до освіти.
Коментувати
Галина
Навіщо взагалі було влаштовувати цю показуху з вільним вибором підручників для навчання? Бібліотекар нашої школи вже нам повідомила, які підручники обрав райвно, за якими ми будемо вчити дітей 7 класу.
марія
Для Галина: Навіщо говорити неправду, як може знати бібліотекар які будуть підручники, якщо немає навіть механізму забезпечення підручниками на 2015-2016н.р.
Коментувати
Геннадий
Школы выберут того автора, кто больше занесет в министерство. Но учителя до сентября могут потешить самолюбие.
111
Щось завантажити з того репозитарію проблемно - то не відкривається сторінка, то скачаний файл виявляється пошкодженим, прочитати його неможливо. Як вибирати в таких умовах невідомо. Щось там намудрили творці сайту. Де обіцяний 30 лютого ключ доступу? Прийде 38 березня? Тоді ми оберемо підручники 43 квітня. Ура!!!
Татьяна Терновенко
Мені сподобались підручники: алгебра та геометрія для 7 кл. автора Істера. Якщо дитина пропустить школу, то вона самостійно зможе розібратися в матеріалі.
Вчитель
Для Татьяна Терновенко: У Істера взагалі чудові книги .Класно написана теорія+чудовий підбір задач.Наша, а також сусідня школа саме ці підручники і замовляє
Татьяна Терновенко
Да, я згодна. Ми теж працювали у 5 кл. Чудовий підручник, але в 6кл.- бібліотека отримала підручник Тарасенкової. Мені він не подобається.
iriska
У Істера дійсно хороші підручники. Кілька років працювали (за старою програмою) у 7 класі алгебра і геометрія. Все чітко, лаконічно, нічого зайвого і задачі доступні. 5, 6 теж ідемо за цим підручником. На наступний рік теж обрали. Подивимось чи дадуть.
Коментувати
Вчитель німецької
Непогані підручники Сотнікова,Гоголєва.Єдине,що для 7 класу чи то з неуважності видавців чи авторів у змісті всі теми називаються Ich und meine Umgebung(Я і моє оточення).Не простіше написати Lektion1,2 і так далі,або дійсно назви розділів.І на жаль,повні версії не можна завантажити,пише "У Вас немає доступу,хоча я вже дуже давно зареєстрований на репозитарії"!
Regina
"У період 27-30 лютого 2015 року школам було надіслано на електронну пошту листа з логіном та паролем для входу в репозитарій." Так що у школи ми отримаємо лише ті підручники, які оберемо в період з 31-33 березня.
Іваненко
Передивився підручники з фізики - тупо ржач. В Ільченка взагалі не підручник, а copy-paste попередніх років. Уваги заслуговують хіба що колективи авторів Бар’яхтар-Божинова та Пшенічка-Мельничук, але і в них є недоліки (відсутній зміст, не зовсім стикуються з дебільною програмою..).
Іваненко
P.S. Не зміст, вступ.
ihor
Для Іваненко: бойко-мельничук, теж не поганий, божину хотілось би побачити повну версію, в цілуму божинова не погані пише, але мало дуже задач
Коментувати
Іванов
Де можна ознайомитися з повною версією цього підручнка: "Фізика : підруч. для 7 кл. загальноосвіт. навч. закладів / [В. Г. Бар’яхтар, С. О. Довгий, Ф. Я. Божинова та ін.]; за ред. В. Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого. — Х. : Вид-во «Ранок», 2015. – 268 с. : іл., фот." В тріал версії програми лише перший розділ і зміст.
учитель
А чому у підручнику Морської "Англійська мова. 7 клас" 105 уроків, якщо за програмою 70 уроків? У 7 класі маємо 2 години на тиждень, а не 3, тому підручник не відповідає програмі.
heleni
Для учитель: Але сам підручник краще за підручники Несвіт и Карпюк... коли порівнюєш іх з британськими підручниками, то здається вони мови взагалі не дуже володіють! навіщо постійно додавати слова, які рідко використовуються в англійській мові???
учитель
Підручники українських авторів вичитували носії мови, особливо підручники 5-го та 6-го класів, тому зауваження щодо мовних помилок недоречні.
Коментувати
Шестопалов
Може хтось скаже, чим наш підручник для 7 класу не догодив експертній комісії МОН, що його зняли з Конкурсу (теж саме було і з нашим підручником для 5-го класу у 2012 році). Може тому, що має всього 108 с. лаконічного і достатнього тексту, що не розцяцькований зайвими малюнками і прикрасами, що ретельно дозований на 45 хв. уроку на тиждень, не має надлишкового навчального матеріалу, який за відведений час неможливо ані прочитати, ані засвоїти? Див. і судіть самі: - Пилипчук О.П., Ріпко Н.А., Шестопалов Є.А., 108 с., http://aspekt-edu.kiev.ua/repository/7klasPilipchuk.pdf
Пенсіонерка
Для Шестопалов: Дякую за надане посилання. Я не спеціаліст, але хотіла б, щоб 20 років тому, коли я засвоювала мінімум як користувач ПК, у мене був такий посібник. Нормальний рівень доступності як для сьомого класу, без зайвої інформації, що на стадії ознайомлення дуже відволікає увагу, дотепні ілюстрації ( про походеньки наліво - це пропедевтика чи виховний момент?). Тільки треба текст відредагувати. Докладно не читала, але вже на першій сторінці власне підручника не вистачає коми.
Шестопалов
Текст нашого підручника вичитували ДВА професійні коректори незалежно один від другого. Однак все може бути. Будь ласка вкажіть допущену помилку на адресу aspekt@aspekt.in.ua
Інформатик
Перевіряючі люблять картинки. Більше картинок, цікавыше сприймання, а наповнення для них не головне - головне, хто потім їм відстьогувати буде. Тупо пролобіювали підручники на замовлення. Хто вирішував кому бути експертом? Заплатив - експерт, не заплатив - не експерт, а найманий експерт вже виконує замовлення... Найняли n-ну кількість експертів і вперед. Конкурс - фарс.!! ВСЕ ТЕ ЖЕ ЛИЦА ТОЛЬКО В ПРОФИЛЬ!!!
Коментувати
Ніна
Що зміниться в тому,що вчителі мають змогу обрати підручники? І чи якісний буде підбір не тримаючи підручників в руках і досконале їх вивчення.
Марія
Чудова можливість. Чому діти мають мучитись через погані підручники? Що це за підручник з української мови, в якому у параграфі немає навіть ОДНІЄЇ нормальної вправи хоча б для домашнього завдання? Чи твори з літератури скорочені так, щоб відбити дітям бажання читати? А хороші підручники таки ж є! Тепер ми самі можемо їх вибрати для своїх дітей.
Мама майбутнього 7класника
Для Марія: а Ви в курсі, що батькам платити гроші за підручники??? Ну й що з того, що ви виберете??? Діти стануть розумніші??? Чи всі кинуться вчитись одне поперед одного??? А чи всі учні будуть з купленими підручниками??? Чи всі батьки заробляють стільки щоб і книжки купувати по всіх предметах??? Я вже купувала зарубіжну і англійську, починаючи від 6 класу!!! Так то ж було 2 книжки!!! А тепер весь комплект!!! Крім книжки дитині потрібен одяг, взуття і їжа!!!!!!!!!!!!! Чи може діти не ростуть??? Цікаво, що батьки виберуть: хліб(про ковбасу чи з сої чи з м’яса мовчу) чи якісний підручник (невідомо по якій ціні, а куди (правильніше читати - кому) підуть гроші за підручники)???? Яка цікава і дивна наша батьківщина - спочатку виберіть книжки для 7 класу, потім для 8, далі для 9, а хто піде в 10?????? Цікаво і щоб робили міністр і заступники якби батьки купівлю книжок просто ігнорували???????????? Як починав навчальний рік 6-й клас? По старих підручниках! Нові отримали в листопаді-грудні!
Родион
Для Марія: Вправ немає в підручниках тому що до них потрібно купувати різні збірники: домащні, самостійні і т. д. Бізнес...
Regina
Для Мама майбутнього 7класника: А Ви думаєте міністра й заступників обходить, що діти лишилися без підручників? Ігнор батьків відчують на собі лише вчителі, яким дістанеться і від адміністрації за "невміння працювати з батьками", і від тих самих батьків за невміння "на пальцях" забезпечити їх дітям освіту найвищої якості. Я сама з острахом чекаю на ціни на підручники для 4 класу. Моя дитина теж стала заручником реформи.
Коментувати
Светлана
О чём речь, если в нашу школьную библиотеку для пятого класса в прошлом году привезли Клименко (второй язык), а для шестого уже завезли Чумак (будь она неладна по всем параметрам!). Библиотекарь разводит руками. Это нормально?! Теперь договариваюсь с родителями покупать учебник в Киеве (в Днепре нет!), а в библиотеке будут пылиться новые (никому не нужные и бездарные) "чумаки"!
Новичок
Для Светлана:Я начинающий уч.франц. яз- Так ли плохи учебники Кривошеевой? Они проще Клименко.А нужна ли тема катакомбы Парижа детям, не знающим достопримечательностей города ?
Коментувати
sergey1979
Як можна вибрати підручник віртуально? На мою думку, підручник потрібно погортати, (поліграфія, якість друку, папір -ВАГА!!!! - це також характеристика книги - можливо вона склеяна похабно). Цей конкурс - як віртуальне знайомство - в реалі все може бути навпаки. В університетах вчителів вчили по підручника які витримували багато перевидань один в один (Каушанская, Аракин) - а на учнях колотять бабло. В 10 та 11 класах англійську Карпюка купували повністю, через 3 роки знову купуй? Вірніше вже з 7 класу купуй ? (Восени 70 грн - а зараз?) Можливо я й не кращий вчитель, але підручники ці посередні (граматика подана як попало.... і тд. і тп.)
Учитель
Ау, может кто-нибудь знает - напишите ориентировочные цены на учебники для 7 класса!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пожалуйста, ведь их покупать... родителям и учителям!... Понимаю, что этого не будет, но может лучше взять учебники 2007 года выпуска ?.. Они есть в каждой школе, для родителей и детей бесплатно (потому что старые), а для учителей хорошо - они эти учебники уже знают!, потому, что проходили!!!.... Ведь это не я придумала: все новое - это забытое старое!.. Вот например учебник Бевз Алгебра 2015 и учебник Бевз Алгебра 2007 это тоже самое!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Зачем выдавать тоже самое????????????????? Может я чего-то не понимаю???... Зачем тратить бюджетные деньги ??? которых и так очень мало для образования и учителей.....
Также учитель
Для Учитель: А теперь Вы можете поменять дерьмовый учебник корумпированого Бевза (родственник Кучмы,между прочим) на ТОТ,КОТОРЫЙ ВЫБЕРЕТЕ САМИ. Вот и выберайте
Ніка
Хто не терпить родичів Кучми, нехай викине родичам іншого Кучми з батьківських кишень 1000гр..Математика не дуже реагує на авторsв. А підручники минулих років непогані. І стан у них байдужий.Можна повчитись до розквіту економіки.
ihor
Бевз пише непогані підручники, тому за ними можна спокійно вчитись
Коментувати
Сабайдон
1. Як за тиждень вчителеві 4 класів якісно проаналізувати такий обсяг матеріалів? 2. Вибір насправді не робиться, бо те що вибере вчитель чи школа ніким не гарантується. Це лишень спрощує вибір МОНу у наданні Держзамовлення для учнів певних категорій!!! 3. Це робота, котрій надається вагомість, а суть питання "мастіть собі голову" вчителі з батьками та купуйте книги!!!