Випускники Донбасу матимуть можливість вступити до ВНЗ

МОН надасть усі умови для здобуття освіти випускникам, які опинилися у складних життєвих обставинах

Випускники Донбасу матимуть можливість вступити до ВНЗ

Міністерство освіти і науки заявляє, що випускники Донецької та Луганської областей, а також тимчасово окупованих АР Крим та Севастополя матимуть можливість отримати шкільні атестати, пройти ДПА та ЗНО, а також вступити до вищих навчальних закладів. Про це йдеться в офіційній заяві МОН України, що викликана появою у ЗМІ неправдивої інформації щодо зазначених питань.

Зокрема, у міністерстві наголошують, що для всіх без винятку випускників з Донецької та Луганської областей, як тих, які проживають на контрольованих українською владою територіях, так і тих, які проживають в зоні АТО чи виїхали до інших регіонів, а також для випускників з АР Крим та м. Севастополь створені правові й організаційні умови для завершення навчального року у формі екстернату, проходження ДПА, отримання шкільних атестатів, реєстрації та проходження ЗНО й вступу до вищих навчальних закладів України.

Також у МОН підкреслюють, що відомство замовляє бланки шкільних атестатів з розрахунку на весь контингент випускників Донецької та Луганської областей, включно з районами, що тимчасово захоплені російськими військовиками та бойовиками терористичних організацій.

"Спільно з іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, волонтерами Міністерств о освіти і науки України, місцеві органи управління освітою у кожній області сформували базу даних про опорні школи для прикріплення до них для навчання у формі екстернату, проходження ДПА, отримання атестата тощо; вивчається питання про тимчасове розміщення випускників з Донецької та Луганської областей, які виявлять бажання в інших областях пройти підготовку до завершення навчального року та вступу до вищих навчальних закладів", - йдеться у заяві МОН України.

У Міністерстві освіти і науки наголосили, що питання створення громадянам України з Донецької та Луганської областей, тимчасово окупованих АР Крим та м. Севастополь, які опинилися у складних життєвих обставинах, всіх можливих умов для здобуття освіти є одним з пріоритетів діяльності відомства.

Перелік опорних шкіл, що здійснюють навчання за екстернатною формою учнів із окупованої території АР Крим, м. Севастополя та непідконтрольних українській владі територій Донецької і Луганської областей.

Освіта.ua
12.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів