МОН запрошує фахівців до розробки програм

МОН запрошує фахівців та професіоналів взяти участь у роботі над програмами для основної школи

МОН запрошує фахівців до розробки програм

Міністерство освіти і науки запрошує усіх небайдужих фахівців та професіоналів долучитися до роботи над навчальними програмами для основної школи. Про це повідомляє прес-служба МОН.

У Міністерстві освіти, зокрема, повідомляють,що запрошують фахівців до роботи у складі робочих груп з метою якісного доопрацювання та розвантаження навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Пропозиції щодо кандидатур небайдужі фахівці можуть надсилати до 9.00 годин 12 лютого за електронною адресою: o_kovalenko@mon.gov.ua.

"Графік проведення установчих засідань робочих груп буде оприлюднено додатково після отримання заявок від усіх зацікавлених сторін", - зазначають у Міносвіти.

Як відомо, у Міністерстві освіти і науки вирішено розвантажити навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти до 1 квітня має забезпечити доопрацювання навчальних програм відповідно до чинних типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів.

Після цього, спрощенні програми основної школи будуть оприлюдненні для громадського обговорення і доопрацьовані з урахуванням зауважень та думки громадськості.

Як повідомлялося раніше,Міністерством освіти і науки вже розвантажені й затверджені нові навчальні програми для 4 класу, а також оприлюднено для громадського обговорення проект розвантажених навчальних програм для учнів 1-3 класів.

Освіта.ua
09.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Натэл
А чем, собственно, МОН занимается, если у него нет специалистов? Кто ж там сидит и деньги получает? Разогнать такое учреждение, и чем скорее, тем лучше! Или подросло следующее поколение "науковцев", которое хочет заработать на программах, новых учебниках и так далее? Ну нет слов для выражения, вернее, есть, но хорошее воспитание не позволяет их произносить.
ИДА
МОН запрошує фахівців?...А до того, хто розробляв програми?
111
Для ИДА: чиновники
A
Для 111: То може варто розігнати драною мітлою таких "чиновників" та НА ЇХ МІСЦЕ запросити фахівців? Бо буде як завжди: фахівці розроблять добрі програми, а чиновники і далі будуть їх споганювати, підганяючи під поточні "віяння", "політичну необхідність", "революційний патріотизм", "вимоги Євромайдану", чиюсь дисертацію тощо...
Коментувати
Надія
Надії мало на якісне розвантаження! А от якщо розвантажать, то нехай випробують на своїх дітях , онуках, а тоді вже і для наших ...
ищи суть
Для Надія: Поки випробовувати на своїх, народяться наші, а тоді що? Добре, якщо ми живі будемо, бо знаємо як. А як ні? ХТО їх навчить? А ще за цима злочинними програмами?
Коментувати
Lyuba Voznyak-Khainas
Я щось ніяк не можу зрозуміти. До 12 лютого запропонувати кандидатури фахівців до складу робочих груп... Навіщо? Коли наказом №100 від 06.02.2015 такі робочі групи вже складено
VL
Для Lyuba Voznyak-Khainas: Дійсно, важко знайти логіку там, де вона відсутня. Видали наказ, але, мабуть, відчувають, що щось зробили не так. От, навсяк-випадок, і підстраховуються.
ищи суть
Для Lyuba Voznyak-Khainas: робочі групи завжди можна розширити. Наказ пишеться, і... Хіба то є проблема? Аби люди зголосилися. Я так вважаю
Для Lyuba Voznyak-Khain
потрібні ще ті хто розуміється
Коментувати
1111
Як ви не розумієте таких простих речей? МОН потрібні фаХХівці та проФФесіонали. Перші будуть доопрацьовувати, другі розвантажувати.
Шестопалов
Діюча програма з інформатики для 5-9 класів настільки незграбна (див. http://osvita.ua/school/school_today/35148/), що «доопрацювання та розвантаження» їй не допоможе і краще її замінити на альтернативну «народну» програму «Інформатика. Єдиний базовий курс. 5-9 класи» (див. http://www.aspekt-edu.kiev.ua/download/NarProg5-9.pdf Для вибору кращої і ефективнішої навчальної програми досить надати навчальним закладам можливість вибору, керуючись особливостями учнівського контингенту, кваліфікацією і уподобаннями вчителів та думкою батьківської громади.
Вчитель інформатики
Для Шестопалов: Працював у 90-х роках за книгами Шестопалова, нормальні, коротко, ясно. Проте на сьогодні не відповідають вимогам сьогодення. Автор рекламує свою програму. А, взагалі, вважаю, що потрібно більше часу приділяти програмуванню, так як у наших східних сусідів. А то чомусь ми орієнтуємо дітей на користувачів, а не на творців
Гість
Декілька хвилин діти набирають тільки своє прізвище. Я розумію що програмувати на перших порах можливо і з крейдою в руках, але скрізь потрібна практика. Навчіть раціонально використовувати, а потім і до програмування шлях. А програми що міністерства що «Народна» програма(це ж треба присвоїти власноруч назву народна) майже одинакові. Концепція народної сподобалась, вивчайте самостійно , а вчитель тільки буде контролювати.(це коротко але в 10)
Вчитель інформатики
Сьогоднішні діти комп’ютер знають чи не з пеленок, клавіатурою непогано користуються вже в другому класі. Не треба програмувати? Ну що ж нехай користуються готовим. А інші стають програмістами, розробниками. Ми ГІРШІ. Чомусь міністерство вважає, що наші діти не здатні бути творцями, що ми нація тупаків. Все робить для знищення освіти. Навіть того, що залишилося після Табачника
Коментувати
Ольга
А чи можна буде обговорювати мовні табори: http://znoclub.com/novyny/631-movni-tabori-v-ukrajini-mriji-ta-realnist.html ?
Вчитель
Цікаво,а фахівці це хо???Лди які проробили максимум 1 рік у школі,або взагалі там нетпрацювали,чи ійсновчителі від Бога???
VL
"... запрошує усіх небайдужих фахівців та професіоналів". Є якась суттєва відмінність між фахівцями й професіоналами? Принаймні, професіонали не можуть не бути фахівцями. Чи я помиляюсь?
Петро Мороз
Для VL: Короткий тлумачний словник української мови (для учнів та вчителів загальноосвітніх шкіл): Фах - вид трудової діяльності, заняття, що вимагає певної підготовки і є основним засобом для існування: професія. Професія - рід трудової діяльності, занять, що вимагають відповідної підготовки, яка є основним джерелом існування людини. Словник синонімів: фахівець, професіонал, спеціаліст, майстер. ФАХІВЕ́ЦЬ. 1. Той, хто досконало володіє якимсь фахом, має високу кваліфікацію, глибокі знання з певної галузі науки, техніки, мистецтва тощо; спеціаліст. 2. Той, хто зробив якесь заняття своєю професією. Словник української мови: в 11 томах. — Том 10, 1979. — Стор. 570. ПРОФЕСІОНА́Л. Той, хто зробив яке-небудь заняття предметом своєї постійної діяльності, своєю професією. Добрий фахівець, знавець своєї справи. Словник української мови: в 11 томах. — Том 8, 1977. — Стор. 332. В МОН України цього просто ніколи не читають, тому й така грамотність.
Мирослава Віконська
Невже звичайний учитель має шанс потрапити до групи?
ищи суть
Для Мирослава Віконська: чому ні? Варто рухатись.
Коментувати
Александр Витальевич
Здесь можно бесплатно и качественно подготовиться к ЗНО: http://educator.in.ua/